girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (4)

48. benim de basenim var ancak kastan çok maalesef yağ dokusu olduğu için bacaklarımla popomun birleşim noktası çok dolgun değil. yani popo kaslarım çok kuvvetli olmadığından düz durunca basenlerimin yanında hafif içeri doğru bir kıvrım var, bunun da nedeni kalça kaslarımın kuvvetli olmaması, her ne kadar kıvrımlı gibi gözükse de belirgin bir squad egzersizine ihtiyacım var. benimkisi daha çok hormonal kıvrım ve biraz da dengesiz beslenmeye bağlı yağlanma maalesef. daha dik ve diri görünmesi için spor yapmam şart. inşallah şu tembelliğimi ve vakitsizliğimi yenebilirim sözlük.

12 kasım 16:47

47. Benim çoğu kadına yakıştırdığım şeydir basen. Vücut hatlarını daha da ortaya çıkardığını düşünüyorum özellikle elbise giyildiği zaman. Pantolonların daha çok oturmasını sağlıyor bence vücuda.

12 kasım 16:38

46. linci yicem ama bende olmayan şeydir basen, genetik bir geçişliliği vardır, özellikle kız halaya diyerek halaların basenlerine dikkat kesilmek gerekir, ne kadar spor yapılsa da yapı olarak vucut tipiniz armut şeklindeyse yapacak pek bir şey yoktur.

12 kasım 14:32


45. basen konusu yıllardır yumuşak karnımdır. ama artık yaşım da ilerledikçe bedenimle barışmaya çalışıyorum. bi kere düzenli spor yapmıyorum. sonra basenim var diye üzülüyorum. kendi içimde çelişiyorum. madem oturup yatıp yuvarlanıyorum o zaman seveceğim kendisini. yada kalkıp spor yapacağım. bu kadar basit. ayrıca basensiz bacaklarda erkek bacağı gibi. öyle de olsun istemezdim. selülitsiz, tadında basen lokum gibi bence. herkes kendisini sevsin. sporu ve kendimizi sevelim.

12 kasım 10:39

44. Ben: 6 kg verdim üst bacağım şekillendi helal ginger sağlık için fizik için zayıfla

Basen: ne diyo bu yha 100 gram alsan 3-4 kg almışsın gibi ortaya çıkıcam. 

11 kasım 17:05

43. düzenli pilates ve koşu yaptığım zamanlar yok olan ancak dönem dönem sporu bırakma durumum olduğu zaman koşarak bana geri dönendir. şu ara eve aldığım kondisyon bisikleti ile tekrar kendilerine savaş açmış bulunmaktayım. 

11 kasım 16:57

42. bu hayatta biraz kilo alip basenlerim ciktigi da oldu, cok zayiflayip basensiz oldugum zamanlar da. ne bileyim hayat hep ayniydi. cok da takmamak lazim :)

11 kasım 14:54


41. Abartılı olmayanını çok çekici bulduğum vücut bölümü. Ama mesela benimki gibi basenleriniz varsa (armut hayal ediniz) hayata küsmeniz olası. 

10 kasım 22:15

40. Süslülerim daha dün bu basenlerimi ne yapacağım, 1 ay spor yapsam geçer mi?, olmadı evde iç bacak-kalça hareketleri mi çalışsam da ne yapsam şunları eritsem diye düşünüyordum. Bunlar yüzünden vücut şeklim armut gibi. Kendimi bildim bileli, kilo versemde alt vücut hep böyle. Neyse ki Kim kardashian’ı düşününce kendiminkileri kabul edilebilir buluyorum ^.^

10 kasım 21:39

39. sadece yağ birikintisi olarak kalsa iyi, benim orada kemiklerim var. yani zayıflayınca yokolacak bir görüntü değil, direk bacaklarım yana doğru açık. orada bildiğiniz basen kemiği diye bir çıkıntı var yani. nefret ediyorum, hiç sevmiyorum. allah herkese düz bacakla doğma şansı nasip etsin.

10 kasım 21:32 11 kasım 11:49