sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (191)
 • medya (3)

191. Akmerkez mağazası kapandıktan sonra aramıza mesafeler girdi ama istinyepark'a her gidişimde mutlaka gidip ne var ne yok bakarım. Vücut losyonları, kremler, spreyler her ürünümü bu kadar güzel olur bir markanın...Victoria secret halt etmiş=) hele o mumlar, resmen bağımlılık yapıyor.

14 şubat 14:47

190. beni üzen iki noktası var... seneler evvel hindistan cevizli ve ananaslı bir sprey yapmışlardı, keşke yine olsa diye her aklıma geldiğinde üzülüyorum. bazen özel seriler çıkartıyorlar ve bir daha asla gelmiyor. bu ilki ve hüzün dolu... bir diğer ve en önemli üzüldüğüm konusu ise önceden pahalı idi, şimdi çok pahalı ve internetten alışveriş imkanı yok... normal fiyatı ile şahsen bir vücut spreyine 190 vermek istemem.

fakat indirim zamanları gözlerde kalpler çıkaran mumları ve makul seviyeye düşen spreyleri ile mutlu edebiliyor. mumları yanmıyorken bile eve gelen insanların burası ne güzel kokuyor ya demelerine sebep oluyor. özellikle çikolata kokulu bir mumu var, sanki sıcak çikolata havuzunda yüzüyorum, öyle hoş. spreyleri de bereketli, uzun süre gidiyor fakat kalıcılıkları normal seviyede...

13 şubat 22:13 13 şubat 22:18

189. Amerika'da mumları 10 Dolar, Türkiye'de 189 TL ne yazık ki. Her marka gibi fiyatları uçmuş durumda. El sabunu, duş jeli ve vücut losyonları gereksiz pahalı. Bu arada sadece güzel kokusuna para veriliyor. Doğal falan değil.

16 ocak 09:04

188. fiyatlarını gördükçe dehşete düştüğüm markadır. bir mum neden 3 haneli fiyatlarla satılır.. biraz youtuberlar yüzünden moda olduğunu düşünüyorum, tamam kendimi şımartılmış hissediyorum mis gibi kokuyor ama çok da sağlıklı olduklarını zannetmiyorum.

en sevdiğim kokuları mahogany teakwood, abercrombie mağazası kokuyor. herkes beğenmeyebilir biraz ağır ama çok hoş bir koku bence. bir de araba kokuları hiç bir işe yaramıyor.

4 ocak 22:50 4 ocak 22:51

187. çok çok eskiden neredeyse 6 sene önce kozmetiğe merak saldığım ilk yıllarda bu markanın devasa bir indirimi vardı. Bütün vücut kremleri 7 TL'di. Çeşit,çeşit, boy boy kremler o kadar güzeldi ki. Hemen iki tane kapıverdim. Hayatımda kullandığım en güzel vücut kremiydi. Bir daha almak nasip olmadı, şimdi ise nasıl vereyim aynı kremlere 60 TL?

Aynı şekilde 2 tane lipgloss almıştım, biri naneliydi. Onların fiyatı da 7 TL'di

Ah ah.... Ne güzel günlerdi be..

14 eylül 2018 17:16

186. Bir zamanlar Ankamall'da mağazası olan kişisel bakım/kozmetik zinciri. Hala var mı bilemiyorum ama 2 yıl öncesinde mevcuttu :) Benim gibi bilimum sabun, mum, jel, mist vs bayılan bir insansanız gezmesi müthiş keyifli. Mumlarını özellikle çok seviyorum. Maalesef allerjik bir bünyeye sahipseniz eğer düş jelleri parfümleri ve sabunlarına dikkatli yaklaşmalısınız.

edit: (yazar: mrdthgry )in bildirdiğine göre hala mevcutmuş :)

25 temmuz 2018 19:49 25 temmuz 2018 22:51

185. Mağazası çok harcama yaptırsa da gerçek şu ki çoğu kokusunda sentetik ve yanık dip notalar var. Sert ve plastik kokuyor. Türkiye’de mağazası yok gibi zaten. Amerika’da çok ucuza satılıyor ve tahminimce ondan tercih ediliyor. 

25 temmuz 2018 14:18

184. Amerika'da ağırlıklı olarak orta gelir segmentindeki kadın ve genç kızları hedef kitlesi olarak tanımlamış bir markadır. Özellikle 16-25 yaş arasını nasıl cezbedeceğini iyi bilir. Şirket stratejilerinden biri sık sık indirim uygulayarak satışları arttırmaktır. Aynı zamanda fiyatlarının rakiplerinden bir tık daha uygun olmasına dikkat ederler. Devamlı yeni ürün çıkarmak ve uygun fiyattan satmak da bir stratejileridir.

Şöyle söyleyebilirim, amerikada orta gelirli, hatta bir tık altı gelire sahip bir işte çalışan biri bu markadan kolaylıkla alışveriş yapabilir. Avon'un bir tık üstü ve hatta benzeri bir markadan alışveriş yapmak gibi düşünün..

 Türkiye'de hiç alışveriş yapmadım bu markadan, hatta ülkedeki varlığını bu başlık sayesinde öğrendim, ama tahminimce burada pahalıdır dolar ve türk parasının değerlerinden dolayı. Özetle elin Amerika'lısının uygun, hatta düşük fiyatlı marka diye sattığı ürünler, bizim ülkeye gelince lükse yakın bir marka gibi oluyor orta gelirliler için.

 Ürünlerinin kalitesine gelince, ortalama kalitede yani marketten alınan palmolive vücut şampuanından ne eksik ne de fazla diyebilirim. Hakketiği fiyattan aldığım sürece Güzel kokulu bir vücut şampuanına veya mumuna denk gelsem yine alırım. 

10 mayıs 2018 14:35 10 mayıs 2018 14:44

183. Bağdat caddesi şubesi ilk açıldığında her hafta düzenli uğruyordum. Neler gelmiş, hangisi çok satıyor stok memuru gibi olmuştum. O dönem hevesle her şeyden alıp, denedim. Sonuç olarak sadece mumlarını ve bazı sıvı sabunlarını o paraya değer görüyorum. Vücut spreyleri, kremleri benim için çok fazla şekerli ve yapay kokuda, başım ağrımaya başlıyor bir yerden sonra. 

mumların fiyatları alırken yüksek geliyor ama kullandıkça iyi ki almışım dedirtiyor, bir önceki girdiye katılıyorum. yanmadığı halde bile mumların kokusu evi sarıyor. Bazen 3 al 2 öde ya da 2 al 2 bedava kampanyası oluyor, onu takip etmek lazım.

Cadde şubesi kapanırken gözümde yaşla uğurlamıştım sonradan öğrendim ki anadolu yakasında hiç şubesi kalmamış. Sanıyorum istanbul’daki tek şube istinye park’ta artık. Telefonla sipariş sistemi olduğunu söylemişlerdi ama mağazada tek tek koklamayı, keşfetmeyi seviyorum ben o yüzden tercih etmiyorum. 

10 mayıs 2018 11:25

182. geniş koku yelpazesiyle ön plana çıkan, köpük sabununu ve mumlarını kullandığım marka.

mumları oldukça pahalı ama sonuna kadar hakediyorlar verilen parayı. üç fitilli mumu var bende, yemek yaptıktan sonra dahi beş dakika yaktığımda tüm o baskın yemek kokusunu yok edip bütün evi mis gibi kokutuyor. ortalama iki yıldır kullanıyorum ve henüz yarısında. ikeadan aldığım kokulu mumun ambalajını açtıktan sonraki gün koku hak getire. o yüzden evi üç lira beş lira verdiğim kokusu kalmayan mumlarla dolduracağıma b&b works'ten tek bir mum almak daha cazip geliyor. kampanyaları da oluyor zaten.

ancak sitesine girdiğimde istanbuldaki tek mağazası istinye park'ta gözüküyor. gidiyor musun bbw?

10 mayıs 2018 10:48