yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (218)
  • medya (8)

  218. Japanese Cherry Blossom Fine Fragrance misti var elimde, kalıcılığı başarılı. Hafif şekerli, çiçekten ziyade meyve ağırlıklı bir koku. İndirim döneminde alınabilir, indirimsiz fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. 

  10 eylül 12:41

  217. Stress relief moisturizing body oil eucalyptus + spearmint'ini edindim ama iyi mi yaptım bilmiyorum. vücudum kuru bir yapıya sahip, rahatlatıcı bir yağın iyi geleceğini düşünmüştüm. nemlendirmesi güzel evet, cilde parlaklık veriyor fakat kokusu çok çok hafif, fiyatı da performansına göre çok çok fazla.

  9 eylül 15:33

  216. Uzun zamandır mumlarından almayı düşünüyordum ama pandemiden sonra mağazaya gitme şansım olmadı hiç. burada online alışveriş deneyimlerini paylaşan süslüleri görünce de onlinedan da vazgeçmiştim. İki gün önce Trendyol'a girdiklerini görünce birkaç tane almaya karar verdim. 

  Takip et kazan diye 50 tllik bir indirim kuponuna da denk gelip istediğim bazı mumları aldım. (gizlinot: Almayı düşünen varsa kupon 8 Ağustosa kadar kullanılıyor)

  Bbw mumlarının genel olarak çok güzel koktuğunu ve uzun süre gittiğini söyleyebilirim. 

  29 temmuz 13:14


  215. sadece birkaç ay önce indirimle 89 tl'ye aldığım vücut spreyi su an 189 tl'ye satılıyor. gerçekten inanamıyorum. asla bu fiyat edecek değiller. evet çok güzel kokuyorlar ama bildiğimiz vücut spreyi. üzerine biraz koyup parfüm almayı tercih ederim. 

  19 aralık 2020 16:23

  214. Kardeşim buradan 3 tane muma 500tl verip almış, 500 tlyi banknot olarak yaksam daha fazla havam olurdu :))

  18 aralık 2020 19:45

  213. fiyatları abartmış da abartmış marka. kaç yıl önce sık sık alışveriş yaptığım bir yerdi. özel günlerde arkadaşlarıma falan hep buradan hediye alırdım. 3'lü kampanyaları olurdu ve fiyatlar oldukça uyguna gelirdi. şimdi de var benzer kampanyalar ancak olmasın daha iyi. bir duş jeli indirimle 129tl olabilir mi arkadaşlar bende mi bir gariplik var. indirimsiz hali 209tl daha neler? kaldı ki duş jelleri birkaç defa gözüme kaçmıştı ve iritasyona neden olmuştu, benim dikkatsizliğim diye düşünmüştüm ancak standart duş jelleri hiçbir zaman öyle bir soruna neden olmadı. bu nedenle içeriklerinin çok sert olduğunu düşünürüm. kokularına ayılıp bayılıp alırdım fakat artık önünden bile geçmiyorum. bir dönem (gbkz: signature) grubundan (gbkz: moonlight path) hastasıydım, 3'lü mixlerde bile hepsini m.path alırdım o kadar seviyordum. sonra sebepsizce kaldırdılar o koleksiyonu. şimdi baktım geri gelmiş. şeytan dürtse de -büyük konuşuyorum- asla almam.

  18 aralık 2020 19:35

  212. Body butterlarına ve mumlarına bayılıyorum. Gerçekten büyük,kokuları muhteşem ve kalıcı. Fakat 399 lira eder mi tabiki etmez! Bir kaç sene önce 50tl ye aldığımı hatırlıyorum. Şuan elimdekiler altın değerinde satsam aldığım fiyatın bir kaç katına satabilirim. Bu doların artışı değil artık çok farklı durumlar!

  18 aralık 2020 16:53


  211. parfüm kısmına tıklamam ile gözlerimi yuvalarından çıkartan marka.

  parfümler 499,00tl. hem de 649,00'dan düşmüş. hem de 50 ml.

  kusura bakma bbw ama parfümlerin o kadar eder mi bilmem, benim gözümde etmez maalesef. senden alacağıma gider designer parfüm alırım hem de muhtemelen 100 ml'liğini.

  17 aralık 2020 19:42

  210. VS body mist alacakken bu markanın online alışverişinin açıldığını öğrendim ve indirimden tatlı bir alışveriş yaptım. Body mist ve seyahat boy parfümün kokusu çok hoşuma gitti 1 haftada her yerime sıka sıka yarıya geldim resmen. Kokularının victorias secret a göre daha kalıcı olduğunu duymuştum bilemiyorum henüz ama umarım izmirde de mağazaları açılır daha fazla koku denemek istiyorum 

  21 ağustos 2020 19:31

  209. internetten siparişte sorun çıktı mı süreci günlerce sürdüren ve her şeyi tüketiciden bekleyen firma. sipariş ettiğim mumlardan 1i fitilsiz geldi. bu durumun üzerine müşteri hizmetlerini aradım, ürünün resmini mail attım ve bana depomuza yollayın depoya geldiğinde biz aynı ürünün çıkışını yaparız buradan dendi. buraya kadar her şey harika. ayın 11inde kargoya verdim ve daha önce zaten konuştuğumuz için herhangi bir ek işlemde bulunmadım. ayın 19u oldu halen herhangi bir dönüş alamayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım. müşteri temsilcisi depoya sordu ve depo ilk evet ürünü teslim aldık dedi daha sonrasında hayır almadık ürün falan gelmedi dedi. bakın ben instagramdan alışveriş yapmıyorum veya kurumsal olmayan bir firmayla. yurtiçi kargonun sitesine girildiğinde 13ünde teslim alınmış gözüküyor. üstünden 6 gün geçmiş, ben aramasam da kimsenin umrunda değil hadi bunu da geçiyorum bir de alınan ürünü yok biz teslim almadık diyen bir depo var ortada. bu arada depoya defalarca kez soruldu. neyse en sonunda yurtiçi kargoyu kendim aradım isim soyisim ne zaman teslim alındığına dair her şeyi öğrendim. sonuç olarak bana seçtiğim farklı bir mumun yollanacağı söylendi. bugün ise aranıp biz paranızı iade ediyoruz mum yollayamayız mümkün değil dendi. bu arada web sitesinde aynı segment mumlar mevcut. nedenini sorduğumda da mümkün değil vs denip geçildi.

  işin özeti: tüketici olan benim ve sen bana ayıplı mal satıyorsan tüketici olarak benim seçimlik hakkım var, bana dayatamazsınız. ikinci olarak deponuza ürün ulaşıyorsa deponuz nasıl ürün bana ulaşmadı hayır diyebiliyor. üçüncüsü ben tüketici olarak her şeyi yerine getirmişim, sizin şirketinizde fatma mı sarı çizmeli mehmet ağa mı ürünü teslim almış beni ilgilendirmez ama ben kendimi kanıtlama çabasına giriyorum. saçmalığa gelin.

  ben aramasam da kimse farkında değil iade mi yapmışım vs.

  güncelleme: özet kısmında yazdıklarımı kendilerine de söyledim. uğraşlar sonucunda yeni bir mum yolladılar. uzun sürse de çözüme ulaştık

  20 ağustos 2020 16:40 1 eylül 2020 23:59