yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (391)
  • oylar (57)
  • medya (3)

  391. Xxl volume olanı kullandığım açık ara en kötü kuru şamşuan. İnce telli ve seyrek saçlarım var ve saçlarım yağlandığında (ki ince telli ve seyrek olduğu için akşamına yağlanıyor) kafa derimde açıklıklar oluyor ve ben onların gözükmesini istemediğim için kuru şampuanla saçımlarıma hacim vermeye çalışıyorum. Övgüler üzerine bu kuru şampuanı aldım çünkü kullandığım diğer kuru şampuanlar saça koku vermekten başka bir işe yaramıyordu. Bu ise saçlarımı o kadar kazık gibi ve kuru yaptı ki saçım kalıp gibi durduğu için açıklıkların kapanmasıyla ilgili herhangi bir etkisi olmamasının yanında, sanki saçımı biraz çeksem hepsi elimde kalacak gibi bir hissiyata sebep oldu o yüzden sıktığım zamanlarda saçlarıma dokunmamaya çalıştım. Bu kadar kazık gibi ve kuru saçların kesinlikle çok kolay yıpranacağını düşünüyorum. İnce telli ve seyrek saçlarınız varsa uzak durun derim. Şahsen bunu kullanacağıma yağlı saçla gezmeyi tercih ederim. Şimdi Batiste'nin orijinal ve fresh olanlarını da sipariş verdim indirimden. Bakalım onlar nasıl olacak.

  14 eylül 16:53

  5

  390. Benim çoğu kez gerçekten kurtarıcım oldu. Az vaktimin olduğu zamanlarda yağlı saçlarımı hemen dışarı çıkılabilir kıvama getiriyordu. Klasik olanını bitirdim. Saçta beyaz beyaz pudra bırakması hoş değil ama biraz silkeleyince gidiyordu. Ama malesef ki bitti ve yenisini alamıyorum çünkü aşırı pahalı. O parayı veresim gelmiyor. Onun yerine daha uygun fiyatlı alternatiflere yöneleceğim sanırım(bkz: isana)

  1 ağustos 20:41

  389. orijinal versiyonunu yıllardır kullanıyorum. bir ara meraktan elidor almıştım ama dağlar kadar fark var. çok daha uzun süreli temiz görünüm veriyor elidora göre. bittikçe alırım

  23 temmuz 11:32

  388. hacim isteyen saçlarım için yakın zamanda (gbkz: xxl) olanını aldım ve aldığım günden beri de neden daha önce hiç denememişim diye hayıflanıyorum. böyle bir dolgun ve gür görüntü olamaz. beyazlama da yapmadı. geceden balerin topuzu yapıp yattığım saçlarımı sabah açıp buklelere bu ürünü fıs fıslıyorum. çok doğal bir su dalgası oluşturuyor ve gün boyu sabit kalıyor. tek problem saçları kuru kuru yapması ama bu şekilde sabitlemesi ve hacim verebilmesi de başka türlü mümkün olamazdı sanıyorum. çok ince telli saçlara sahibim ve yazın nemden, sıcaktan şekil vermekte çok zorlanıyorum. bu ürün benim için büyük bir ihtiyacı karşılamış oldu. 

  22 temmuz 13:07

  5

  387. Mükemmel ötesi bir kuru şampuan. Kaçıncı şişesini bitirdiğimi hatırlamıyorum. Bendeki mavi renkli olanı. Yağlı görüntüyü anında alıyor. Hacim veriyor, canlandırıyor saçları ve kokusu çok güzel. Bence indirim zamanı alıp stoklanması gereken bir ürün.

  9 temmuz 03:27 18 temmuz 01:07

  5

  386. Orijinal olanını kullanıyorum.O da beyaz beyaz kalıyor ve geçmesi için zaman gerekiyor.Hacim vermesini de isterdim çünkü saçlarım çok düz ve yaglanınca hacmini hemen kaybediyor.Bu çeşidinin hacim vaadi yok tabii.Daha önce sadece isana'nın yeşil olanını kullanmıstım.Hacim verme konusunda daha başarılıydı ama parfüm kokusu onda çok yoğundu.Batiste bu konuda daha tolere edilebilir.Günü kurtarma açısından da batiste bir tık daha önde ama öyle çok da ciddi bir fark olmadı bende.Ben kuru sampuanı sadece mecbur kaldıgımda ve saclarımı yıkama imkânım asla yoksa kullanıyorum,o yüzden bana uzun süre yetiyor.Sık sık kuru şampuan bitiren biriyseniz ve fiyatından şikayetçiyseniz isana'ya da sans verebilirsiniz

  3 temmuz 23:20

  385. fruity and cheeky cherry olanını satın aldığım ama kullanamadığım ürün. kokusu çok güzel ama saçları bembeyaz yapıyor. ne kadar tararsam tarayayım ya da elimle dağıtmaya çalışayım yine de o beyazlığı yok edemiyorum. farklı zamanlarda iki üç kez denedim ve hiçbirinden istediğim verimi alamadım ki öncesi gün yıkanmış saçlarımı bile kurtaramadı. klasik versiyonunu almadığıma pişmanım. elimdekini indirimde olduğu için almıştım.

  ben kendisiyle anlaşamadım, belki de nasıl kullanmam gerektiğini bilemedim. indirimde yakalarsam bi de klasik versiyonunu deneyeceğim.

  3 temmuz 22:45

  384. Saçlarımın çok yağlı olduğu günlerde beni bir çok kez kurtardı fakat ince telli saçlarımı sertleştirmesi+pudrasının zor dağılıyor oluşu ve fiyatı dolayısıyla bir daha başka markalara şans veririm diye düşünüyorum.

  17 haziran 19:33

  383. Şu ana kadar 2 ürününü kullandım. Blush ve xxl volume Spray.

  Blash olan ve diğer benzerlerinin yapısı aynı sadece kokuları farklı sanıyorum. Blash gayet güzeldi saçta ağırlık yapmadı ve gerçekten temiz bir görüntü verdi fakat nedense xxl volume olanı saçta ağırlık yapmasına rağmen çok beğendim. Blush olanında sıktıktan sonra taranma sıkıntısı olmadı ama xxl volume olanında çok fazla oldu. Saçlarımı keçe gibi yaptı ama banyodan yeni çıkmış izlenimi veren en güzel kuru şampuan diyebilirim.

  Ayrıca xxl volume spray i ilk kullandığım sıralar saçımı taranmaz hale getiriyordu lakin şişenin yarısını bitirdikten sonra öyle bir şey olmamaya başladı. 

  Kısacası harika bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ama fiyatı biraz pahalı olduğundan indirimleri takip etmeli.

  8 haziran 12:45

  382. Piyasadaki diğer kuru sampuanlarla fiyatı neredeyse aynı indirim dönemlerinde. Kesinlikle diğerlerinden çok daha başarılı.

  Original: kokusu güzel diğerlerini sever miyim acaba diye risk almamak için çok uzun süre kullandım. Sonra kokusundan sıkılıp diğerlerini denemeye başladım

  Fresh: kokusu adı gibi çok ferah kesinlikle seversiniz

  Cherry: bu da son zamanlarda kullandığım favorim boğmayan aşırı tatlı olmayan güzel bir koku

  XXL: bu biraz tartışmalı, evet gerçekten böyle kazık gibi yapıyor ama at kuyruğu yaptığınızda saçınızda hacim istediğinizde mukemmel bir sonuç ortaya çıkıyor . Günlük kullanımdan ziyade böyle zamanlarda kullanılacak bir kuru şampuan

  1 haziran 21:23