yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (462)
  • oylar (139)
  • medya (3)
  5

  462. her bittiğinde tekrar tekrar aldığım ve hiçbir şeyi yerine koyamadığım kuru şampuanım. fiyatı maalesef türkiyede çok pahalı. almanyadan aynı ürünü 2.5€ a alıyor olmaları acı veriyor. indirimlerde yakaladığım anda 3-4 tane alıyorum ve sürekli kullanıyorum. yeni yıkanmış kadar temiz saçlarım oluyor, saçımda dökülme yapmıyor, beyazlık bırakmıyor. tek diyebileceğim, klasik olanı tercih etmeniz, hacim veren ürünü saçı keçe gibi yapıyor aklınızda olsun onun dışında gözünüz kapalı alabilirsiniz süslüler.

  6 temmuz 15:35

  5

  461. En iyi kuru şampuandır. Yeni çıkan (gizlinot: Çok da yeni değil ) damage control ürünü mükemmel, hem saçı yumuşacık yapıyor hemde yağlı görüntüyü tamamen ortadan kaldırıyor.

  16 haziran 11:07

  460. Ben herzaman elidor markasının kullanıyordum. Batisteyi merak ediyordum. İndirimde klasik versiyonunu deneme şansı buldum. Gerçekten aradığım temiz görüntüyü ve hacimli saçları verdi. Günün sonuna kadar da güzel idare etti. Beyaz kalıntı bırakmadı. Saçlarım düz hacimde verdi. Severek devam ederim kullanmaya. 

  8 haziran 22:39 8 haziran 22:40


  459. Klasik olanın hem işlevinden hem de kokusundan cok memnunum. Nöbet çıkışı işe devam ettiğim günlerde yağlı görüntüyü cok güzel kurtarıyor. Gecenlerde trendyoldan indirimli oldugu icin xxl olanını aldım. Kokusuz olması kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj olabilir ama gördüğüm en kötü kuru şampuan. Bembeyaz pudra dökmüşüm gibi bir görüntü oluyor ve saç spreyi sıkmışım gibi semsert yapıp saçlarımı yapıştırıyor. Olmaz olsun böyle kuru şampuan!

  8 haziran 15:38

  458. evde bulunması kimi zaman hayat kurtaran bi ürün

  26 mayıs 13:28

  5

  457. Ben indirimlerde xxl olanını stokluyorum genelde. zaten saçım kuru, çoğu zaman yağlanmadığı için ihtiyaç duymasamda 2. günümde volüm katsın diye diplerine sıkıyorum. daha dağınık ve kabarık bir görüntü veriyor. sırf verdiği volüm için kullanabilirim saçlarım inek yalamış gibi normalde çünkü.

  spor sonralarımın kurtarıcısı ayrıca, salonların duşlarından nefret ederim ama saçlarım terledikten sonra çok yağlanıyor. bundan dolayı makineyle kurutup batiste'i sıkıyorum, yağını alıyor.

  tekrar tekrar alırım, bence muazzam. volüm istiyorsanız hiç kaçırmadan XXL olanını alabilirsiniz

  22 nisan 15:26

  456. Sabah yıkadığım saçlarım akşama yağlandığı için hayat kurtaran üründür. Özellikle kahkül kestikten sonra daha sık kullanıyorum çünkü sürekli oynamaktan kahküllerim gün ortası parlamaya başlıyor. Senelerdir bir sürü kuru şampuan denedim, elidor, urban dahil lakin hiçbiri güzel koku dışında bir işe yaramadı. Ama batiste duştan yeni çıkmış gibi yapıyor saçı, cansız durmuyor asla. Beyazlıktan kurtulamayan arkadaşların yanlış kullandığını düşünüyorum. Öncelikle saçınızı katmanlara ayırın ve aralarına 30 cm uzaktan sıkın. Ben bir 10 dakika böyle bekletiyorum, sonra parmaklarımla masaj yaparak saç diplerine yediriyorum. Daha sonra dipten uça bir kaç kez tarayarak fazlalığı atıyorum, en son da soğuk modda fön makinesini tutuyorum hiç beyazlık kalmıyor. Fiyatı yüksek lakin benim gibi indirimde depolayabilirsiniz. Her çeşidini denedim lakin en iyisi original olanı bence, hem koku, hem ferahlık hissi çok iyi, tüö yağı da alıyor, daha ne olsun?

  15 nisan 23:23


  455. bu kuru şampuanı uyguladıktan sonra saçımdaki yağlı görünüm ortadan kalkıyor ve tertemiz oluyor. hacim vermesi de çok iyi

  22 mart 15:38

  454. orjinal, fresh ve volum olanlarrını kullandım. temiz gösterme açısından en güzeli fresh olan. saçlarım ince telli ve çabuk yağlanır. duş alamadığım acil zamanlarda işe yarıyor. volum etkisi olanı da sadece saçlarımı topladığım zamanlarda az miktarda kullanıyorum temiz saça. güzel hacim veriyor. ayrıca sık kullanmadığım gibi kullandığım zamanlarda da saçtan arındırırken sephora peppermint hair cleansing scrub ile bir kere yıkayıp ardından bir kere de normal şampuan yapıyorum hiçbir şey kalmıyor.

  10 mart 19:52

  2

  453. Lise zamanımda böyle değildi o zaman hiçbir sorun yaşamamıştım ama bu sene bir indirimde denk gelmesiyle aldım ama formülünü değiştirmişler sanırım. Kullandıktan sonra eski haline dönmüyor, gün boyu hacimini koruyor. Bir kuru şampuandan yapması gereken her şeyi yapıyor, yalan yok. Kafamda kütle taşıyormuş gibi ağır bir his var. Ayrıca kafamda (gizlinot: Evet kafamda :'() sivilceye sebep oldu. Ağrılı iltihaplı sivilceler hatta...

  Bir de ek olarak saçımı genelde duşta 2 kere şampuanlarım ama bu ürünü kullandığım zaman 3 kere sampuanlasam dahi çıkmıyor.

  Edit: ekleme

  10 mart 13:03 10 mart 14:36