yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (445)
  • oylar (125)
  • medya (3)

  445. xxl volume olanını yıllardır kullandığım kuru şampuan markası. 20 saatte vıcık vıcık olan saçlarımı yıkayamayacaksam yatmadan önce bunu sıkıyorum. sabah kalktığımda yağlı görüntüden eser yok. tabii saçım ağır hissettiriyor bana yıkamadığım için fakat günü/geceyi kurtarmak için harika bir ürün. her gün kullanmamaya özen gösteriyorum saç derimi kimyasala boğmamak adına ve kullandığımda da saç derimi iyice temizliyorum. kısacası saçları çabuk yağlanan süslüler çok memnun kalacaktır, evde mutlaka bulunsun

  14 şubat 15:08

  5

  444. Geçen sene keşfettiğimden beri tekrar tekrar aldığım bir ürün. Kuru şampuanlarda piyasada daha iyisini denemedim şimdiye kadar.

  Saçım ince telli, çabuk yağlanıyor ve sönüyor. Normalde her gün yıkanabilir bir saça sahibim ama ikinci günde bu spreyi kullanarak akşamı getirebiliyorum. Yağını alıyor, matlaştırıyor ve hacim veriyor. Şimdiye kadar pembesini ve yeşilini denedim. Pembesi benim saçlarıma daha uygundu.

  Diğer kullandığım kuru şampuanlar gibi beyazlık bırakmıyor. Kokusu da diğerlerine nazaran biraz daha iyi.

  13 şubat 16:38

  443. Yağlanan saçlarımı yıkamak için vakit bulamadığım zamanlarda en büyük yardımcım olur kendisi. Almadan önce çok tereddüt etmiştim çünkü tuzlu bir fiyata sahipti diğer kuru şampuanlara oranla ama araştırmalarım sonucu aralarında en iyisinin bu olduğunu düşünerek almıştım iyi ki de almışım çünkü kullandıktan sonra yağlı saçlarımı yeni duş almışcasına bir hacime kavuşturuyor. O yağlı görüntüden eser kalmıyor. Eğer kuru şampuan arayışlarındaysanız kesinlikle almanız gereken bir ürün.

  27 ocak 21:35


  442. kıvırcık saçlar zor yağlanıyor ama yağlanabildiği zamanda onun konusunu yada dokusunu bastırabilmek kolay bir şey değil. batiste gerçekten diğerleirnden daha hafif ve hemen ferahlatıyor. ben severek kullanıyorum her indirime girdiğinde de koliyle alırım. malesef bir şişe çok kolay bitiyor.

  23 ocak 15:05

  5

  441. "o kadar insan memnun bende bir deneyeyim...inşallah 22 TL (%50 indirimli) boşa gitmez" düşüncesi eşliğinde aldığım ve sadece benri'nin kuru şampuanını kullanmış benim için çölde bir vaha etkisi yaratan kuru şampuan. Hiç macera aramadan orjinal olarak geçenini aldım ve oldukça başarılı bir şekilde saçlarımın açıl yıkanması gerek seviyesindekiyağlı görünümünü aldı hatta acemi şansı ile çok güzel bir volüm vererek tepemde yaptığım ev topuzumu açınca baya baya iri masa yapmışım da elimle dağıtmışım efekti verdi. Saçlarıma sıktıktan sonra kafamı öne eğip tersten kalın bir tarak ile taradım bu sayede saçlarımı yapıştırması durumuyla da karşılaşmadım.

  Kullanırken birazcık matlaştırdı ama cidden çok parlayan saç diplerim için bence istediğim birşeydi matlık ve saçlarımı da birbirine yapıştırmadı. Akşamına yıkanmasında fayda var kısmına da deneyimledim. Ertesi sabah bir yumak haline gelmişti saçlarım ve her zamankinden daha da çok döküldü. Bu nedenle kullandığım günün akşamı mutlaka saç dibime elseve in yağlı saçlar için olan maskesini yapıp sonrasında dusta onu iyice saç dibime yediriyorum ve sonra şampuanlıyorum.

  edit:türkçeleştirin ne akla hizmet %520'yi P yaptığını çok merak ediyorum)

  23 ocak 15:02 23 ocak 15:09

  5

  440. 4-5 senedir kullanıyorum kendisini, özellikle kışın. Benim gibi kolayca alerjik rinitten nasibini alan nemli kafaya karşı hassasiyeti olanlara bir nimet kendisi. Çok kuru şampuan denedim, en en iyisi bu. Benim için eve giren peynir ekmek gibi.

  Ama mümkün olduğunca da kullanmamaya çalışıyorum, gündüz duş almaya çalışıyorum vs çünkü saç diplerine zararlı olduğu net

  23 ocak 02:22

  439. Şu ana kadar denediğim en iyi kuru şampuan. Fiyatı da makul özellikle indirimdeyken. Orjinal versiyonunu kullanırken saçımda bıraktığı beyaz kalıntıdan şikayetçiydim ancak fresh versiyonuna geçtikten sonra bu sorun da çözüldü gibi. Nadir kullandığımdan bir şişe bana 6-7 ay yetiyor. Özellikle fresh olanını denemenizi tavsiye ederim

  22 ocak 22:42


  438. Kuru şampuanı kardeşim kullanır ve tony&guy olmak üzere bir çok markayı denemiş birisi olarak asla diğerlerini alma direkt batiste al kuru şampuan alcaksan der. Ben her gün yıkamayı tercih ediyorum fakat bir gün zorda kalınca neden olmasın? 

  22 ocak 11:33

  5

  437. Toni&guy kuru şampuandan sonra en beğendiğim kuru şampuandır kendisi. Fiyatının da toni&guy'a oranla bir tık daha uygun olması nedeniyle daha çok elim gidiyor açıkçası.

  Ancak çabuk bitmesi gibi bir sorun maalesef mevcut.

  Ayrıca biraz beyaz leke de bırakıyor, tarama ile ise bu sorun çözülebiliyor.

  22 ocak 10:56

  4

  436. "volume xxl" çeşidi açık ara en iyisidir.Pudra oranı çok daha fazla.Diğer çeşitlerinde yağlı görüntüyü almak için çok daha fazla sıkmanız gerekiyor.

  22 ocak 06:20