yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (461)
  • oylar (142)
  • medya (3)
  5

  461. Bir kaç gün önce fresh olanını aldım. Sonuç gerçekten inanılmaz. Çok yakından sıkılmadığında beyazlık yapmıyor. Yağlı görünümü %80 gideriyor. İnanılmaz kurtarıcı. Her gün saç yıkayan biriyim, saçlarım yağlı da değil. Ama kahkül kesmiştim ve sürekli düzelttiğinden ötürü ve alnım sıcakta terledikçe kahkülüm maalesef yağlanıyor gün içinde. Dışarı çıktığımda çantama atıyorum yağlandı mı hemen lavaboda bi iki fıs. Çok kurtarıcı gerçekten.

  Kokusu inanılmaz güzel ve temiz. Saç da güzel kokuyor. beğenmeyen biri olacağını sanmıyorum 

  Ben acil olduğundan İndirimsiz aldım gratisten 45 lira gibi bir şeydi. Bana kalırsa 45 liraya bile değer. Ama indirimleri takip etmekte fayda var. Sanırım cosmohomeda zaman zaman indirime giriyormuş.

  9 ağustos 14:02

  460. klasik versiyonunu kullanıyorum. kuru şampuanlar arasında en iyisi bence doğru uzaklıktan sıkınca beyazlık bırakmıyor ve bütün yağı bi anda götürüyor, isanayı da beğenmiştim ama bunun kadar değil. ama fiyatı tuzlu bu da bi gerçek, param yettiği sürece sendeyim bebeğim

  26 temmuz 18:05

  5

  459. Şu ana kadar elidor, sephora, loreal ve batiste'in kuru şampuanlarını kullandım. Batiste o kadar güzel ki, başka bir marka denemeye çekiniyorum artık. Sayesinde her gün yağlanan saçlarımı artık üç günde bir yıkıyorum, üçüncü gün kuru şampuan sıkıyorum. Temiz ve kullanılabilir bir saç görüntüsü oluşturuyor, beyaz iz çok az kalıyor ama benim saçımda belli olmuyor. Nedense original yerine fresh kokulu olanının performansını daha çok beğeniyorum. Tek sıkıntısı çabuk bitmesi ve bir türlü indirime girmeyip 45 TL olması.

  24 temmuz 09:09


  5

  458. her bittiğinde tekrar tekrar aldığım ve hiçbir şeyi yerine koyamadığım kuru şampuanım. fiyatı maalesef türkiyede çok pahalı. almanyadan aynı ürünü 2.5€ a alıyor olmaları acı veriyor. indirimlerde yakaladığım anda 3-4 tane alıyorum ve sürekli kullanıyorum. yeni yıkanmış kadar temiz saçlarım oluyor, saçımda dökülme yapmıyor, beyazlık bırakmıyor. tek diyebileceğim, klasik olanı tercih etmeniz, hacim veren ürünü saçı keçe gibi yapıyor aklınızda olsun onun dışında gözünüz kapalı alabilirsiniz süslüler.

  6 temmuz 15:35

  5

  457. En iyi kuru şampuandır. Yeni çıkan (gizlinot: Çok da yeni değil ) damage control ürünü mükemmel, hem saçı yumuşacık yapıyor hemde yağlı görüntüyü tamamen ortadan kaldırıyor.

  16 haziran 11:07

  456. Ben herzaman elidor markasının kullanıyordum. Batisteyi merak ediyordum. İndirimde klasik versiyonunu deneme şansı buldum. Gerçekten aradığım temiz görüntüyü ve hacimli saçları verdi. Günün sonuna kadar da güzel idare etti. Beyaz kalıntı bırakmadı. Saçlarım düz hacimde verdi. Severek devam ederim kullanmaya. 

  8 haziran 22:39 8 haziran 22:40

  455. Klasik olanın hem işlevinden hem de kokusundan cok memnunum. Nöbet çıkışı işe devam ettiğim günlerde yağlı görüntüyü cok güzel kurtarıyor. Gecenlerde trendyoldan indirimli oldugu icin xxl olanını aldım. Kokusuz olması kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj olabilir ama gördüğüm en kötü kuru şampuan. Bembeyaz pudra dökmüşüm gibi bir görüntü oluyor ve saç spreyi sıkmışım gibi semsert yapıp saçlarımı yapıştırıyor. Olmaz olsun böyle kuru şampuan!

  8 haziran 15:38


  454. evde bulunması kimi zaman hayat kurtaran bi ürün

  26 mayıs 13:28

  5

  453. Ben indirimlerde xxl olanını stokluyorum genelde. zaten saçım kuru, çoğu zaman yağlanmadığı için ihtiyaç duymasamda 2. günümde volüm katsın diye diplerine sıkıyorum. daha dağınık ve kabarık bir görüntü veriyor. sırf verdiği volüm için kullanabilirim saçlarım inek yalamış gibi normalde çünkü.

  spor sonralarımın kurtarıcısı ayrıca, salonların duşlarından nefret ederim ama saçlarım terledikten sonra çok yağlanıyor. bundan dolayı makineyle kurutup batiste'i sıkıyorum, yağını alıyor.

  tekrar tekrar alırım, bence muazzam. volüm istiyorsanız hiç kaçırmadan XXL olanını alabilirsiniz

  22 nisan 15:26

  452. Sabah yıkadığım saçlarım akşama yağlandığı için hayat kurtaran üründür. Özellikle kahkül kestikten sonra daha sık kullanıyorum çünkü sürekli oynamaktan kahküllerim gün ortası parlamaya başlıyor. Senelerdir bir sürü kuru şampuan denedim, elidor, urban dahil lakin hiçbiri güzel koku dışında bir işe yaramadı. Ama batiste duştan yeni çıkmış gibi yapıyor saçı, cansız durmuyor asla. Beyazlıktan kurtulamayan arkadaşların yanlış kullandığını düşünüyorum. Öncelikle saçınızı katmanlara ayırın ve aralarına 30 cm uzaktan sıkın. Ben bir 10 dakika böyle bekletiyorum, sonra parmaklarımla masaj yaparak saç diplerine yediriyorum. Daha sonra dipten uça bir kaç kez tarayarak fazlalığı atıyorum, en son da soğuk modda fön makinesini tutuyorum hiç beyazlık kalmıyor. Fiyatı yüksek lakin benim gibi indirimde depolayabilirsiniz. Her çeşidini denedim lakin en iyisi original olanı bence, hem koku, hem ferahlık hissi çok iyi, tüö yağı da alıyor, daha ne olsun?

  15 nisan 23:23