yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (15)
  • medya (4)
  5

  15. wet n wild photo focus mu, the balm put a lid on it mi yoksa base it mi alsam diye kararsız kalıp en son aralarındaki en uygun fiyatlısı olduğundan bu ürünü aldım. yarım mercimek tanesi kadar sürseniz yetiyor hatta artıyor bile. az ürün olduğuna bakmayın, göz kapağında çok güzel ve rahat dağılıyor. bu ürünü almadan önce far bazı olarak kapatıcımın üzerine ten rengi far sürüyordum, göz makyajımı yaptıktan 3-4 saat sonra mutlaka katlanma bölgemin iç kısmında far toplanmış oluyordu. bu ürünü de özellikle göz kapaklarımın iç kısımlarına sürüyorum, ten rengi bir farla üstünden hafifçe geçiyorum ve sabah yaptığım makyaj akşama kadar katlanma bölgemde gram birikme yapmadan kalıyor. ben de farın pigmentini artırdığını düşünmüyorum ama gün içinde sürdüğüm ürünlerin göz kapağımdan uçmasını engellemesi ve farların ilk uygulamadaki pigmentini koruması bana yetiyor. indirimde 10 tl civarına almıştım, eğer inanılmaz yağlı göz kapaklarınız yoksa bu fiyata alabileceğiniz çok güzel bir far bazı.

  5 mart 22:23

  5

  14. Bugün ilk kez kullanma fırsatı buldum.küçücük tüpte ve beyaz yapıda da olsa yarım mercimek kadarı bir göz kapağım yetti. Ten rengi olmayışının farın rengini etkileyeceği düşüncesi benim kuruntum olarak kaldı . Sabahtan kullanıp çıktım , yoğun bir günün ardından akşam eve geldiğimde tüm göz makyajım rengiyle parıltısıyla olduğu gibi duruyordu . Kız kardeşim bile krem far mı sürdün nasıl güzelmiş kalıcılığı dedi bilmeden . Güzel bir fiyat performans ürünü , genelde rival de loop ya da rival de loop young far bazlarını kullanıyordum ama bunun fiyatı daha da uygun rahatlıkla yerini alabilir benim için . 

  7 aralık 2020 23:18

  4

  13. tanım: aslında meşhur the balm put a lid on it far bazına çok benzettiğim ve far kalıcılığını artırma, çizgilenmeyi önleme, far pigmentasyonunu artırma vb. yönlerden ortalama niteliklerde bir far bazı olmakla beraber üst üste kullanıldığında benim orta seviyede yağlı olan göz kapaklarımı bir tık kurutan bir şeffaf renkli, kremsi yapıdaki far bazıdır.

  bu far bazının göz kapağında damarlı görünümü giderme ya da renk eşitleme hususlarında tek başına iş görmediğini ve yine ten rengi bir far ya da ince bir pudra ile göz kapağında sabitleme gerektirdiğini belirtmek isterim. kıvamı daha önce göz kapaklarımı çimento dökülmüşçesine kurutan wet n wild photofocus far bazından daha ince olmakla beraber the balm put a lid on it kadar hassas bir ürün değil. aradaki fiyat farkı göz önünde bulundurulduğunda tha balm’a indirimde 45-50 tl vermek istemeyen ve çok yağlı göz kapaklarına sahip hanımefendilere tavsiye edebileceğim bir ürün olmakla beraber kendim elimdeki diğer far bazlarını bitirene kadar bu ürünü yeniden satın almayı düşünmüyorum.

  10 ağustos 2020 15:40


  5

  12. Pigmentasyon artırmada bir etkisi olduğunu ben de düşünmüyorum ancak zaten güzel renk veren farlarım olduğu için benim açımdan önemli değildi. Renksiz bir ürün olduğu için kapatıcının üzerine uygulanması gerekiyor. Yağlı göz kapaklarım olduğu için temel problemim ne kadar kapatıcı+pudra yapsam da çizgilerime dolup renklerin açılması ve günün sonunda gözümde nerdeyse hiçbir şey kalmamasıdır. Üzerine yine beaulis markasının transparan pudrasından hafifçe geçtiğimde farı tutuşuna inanamadım. flormarın çok önceden aldığım sanırım quarter paletlerinden kullanıyorum tam benim günlük renklerim olsa da uçup gitmesinden dolayı kullanamıyordum güvenerek. 6 saat sonra eve geldiğimde sanki yeni yapılmış gibiydi göz makyajım. Daha önce far bazı kullanan biri değilim ancak bunu çok sevdim. Başka maceralara atılmam sanırım.

  edit: yok yok lafımı geri alıyorum bence gayet artırıyor pigmentasyonunu, farın duruşu değişiyor iyi anlamda. bence inanılmaz iyi bir ürün.

  26 nisan 2020 16:34 5 mayıs 2020 18:09

  4

  11. Biz çok iyi anlaşacağız gibi. Renk artırmada yeterli olmadığından bunu ipince sürüp kapatıcımdan da azıcık sürüyorum. Sonra bundan bir kat daha sürüyorum. Yazar olduğumda medya da gireceğim ama şimdilik kelimelerle aktarayım: Makyajım sekiz saattir yüzümde, altı saati iş yerinde geçti. Sadece zar zor görülen minik bir çizgi var. Bu, göz kapakları günde bir ton yağ atan ben için mucize demek. Ve dokuz buçuk liraya almıştım indirimden. Kutsanmış hissediyorum. Göz kapağı yağlanma sorunu olmayanların bir işine yarayacağını sanmıyorum.

  ilgili medya:
  1
  27 şubat 2020 22:45 11 mart 2020 13:00

  1

  10. İndirim zamanı bir denemek için satın aldım ancak yağlı göz kapaklarımda hiçbir işe yaramadı. Kapatıcı + pudra bundan daha etkili. Bir daha almam.

  25 şubat 2020 15:27

  5

  9. fiyat performans ürünü

  normalde göz kapağıma kapatıcı sürüp üzerinde de biraz ten rengi farla sabitleyip farımı uyguluyordum. Ve gün sonunda far göz kapalarıma yapışıp siliniyordu.

  Bu üründen efsane bir renk artırma etkisi beklemeyin. Fakat farı tüm gün gözden oynatmaması ile benden tam puan aldı. İndirimde 6-7 tl gibi birfiyata aldım. Bunu göz altıma da hafif sürüyorum kapatıcım daha uzun süre çizgilenmiyor.

  25 şubat 2020 11:40


  8. büyük ümitlerle aldım ama beğenmedim, birkaç saat sonra göz kapaklarımda birikme yaptı farlar ve göz kapaklarım yağlı değil, niye böyle oldu anlamadım 

  16 şubat 2020 13:00

  3

  7. indirimde fiyatı çok uygun olduğu için deneme amaçlı satın aldım. benim problemim farların gözkapağımda birikme yapması. ne yazık ki bu beklentimi karşılamadı. birkaç saat sonra katlanma bölgemde birikme yaptığı için ben memnun kalamadım.

  10 şubat 2020 00:08

  3

  6. Bende farın kalıcılığını bir nebze arttıran bir ürün; fakat benim gözlerimi yaktı. Gözleri hassas olanlar dikkat etsin.

  5 ocak 2020 22:30