yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (14)
  • medya (6)

  14. 110 essential nude ve 530 vivid pink renklerine sahip olduğum kalemsi ruj. 110 numarası mac'in velvet teddy isimli rujuna muadil gösterilmiş, evet renk olarak aşırı benziyor cidden. ben dudaklarımı nemlendirip uyguladığımda hiç sorun yaşamadım çizgilere dolma vs. gibi. yalnızca çok kalıcı sayılmaz ama bana dert değil. 530 numarası 110'dan daha koyu bir renk ama ikisini de severek kullanıyorum. bu fiyata göre çok iyiler.

  6 nisan 02:46

  3

  13. 110 essential nude rengine sahip olduğum ruj serisi.

  Çok kremsi bir yapıya sahip. Güzel de bir tonu var, hafif pembelik de içeren, ondan biraz daha fazla da şeftali içeren bir açık kahve. Ben nude fonlarının daha ziyade soğuk olanlarından, en azından biraz daha fazla pembe veya leylak tonu içerenlerinden hoşlandığım için elimin bu renge fazla gitmeyeceğini biliyorum.

  Sık sık tazeleme gerektirmesinden ve bu yüzden kalemtıraşla açılmasının problem oluşturduğundan başka girdilerde de bahsedilmiş.

  Tüm bunları dert etmiyorsanız, özellikle koyu göz makyajlarıyla, dudağınızı silmeden kullanabileceğiniz hoş bir renk ve rahat bir formüle sahip.

  23 şubat 09:46

  12. 170 numaralı spice it up renginin nars velvet matte walkyrie rengine muadil olduğu ruj serisidir. 

  23 şubat 07:57


  5

  11. 110 numara essential nude ve 170 numara spice up renklerine sahip olduğum ve oldukça sevdiğim kalem rujlardır.

  Yapıları yumuşacık, kolay sürüme sahip ve dudakta rahatsızlık hissi yaratmıyor. Tek kat sürünce gayet nemli yapıda ve neredeyse tam örtücülüğe yakın bir ruj elde etmiş oluyorsunuz. Yumuşak bir yapıda olduğu için aşırı kalıcılık beklemeyin ama bir kat sürüp onun fazlasını peçeteyle alırsanız ve ardından ikinci katı uygularsanız gerçekten de daha kalıcı oluyor. Ancak birden fazla katı fazlalığı almadan geçince dudaklarınızda çatlak ya da yara, vs. Varsa hemen belli etmeye başlıyor ve kötü duruyor. O yüzden eğer kat kat uygulamak istiyorsanız fazlalığını almayı unutmayın derim.

  Bu arada 170 numara spice up rengini golden rose'un velvet matte rujlarından 22 numarasına benzettim. Birebir aynı değil elbet ama çok yakın renkteler ve dudakta da öyle duruyorlar. Kolumda swatchladığım görselleri ekleyeceğim. Golden rose da indirimlerde gayet uygun oluyor ancak beaulis indirimsizken bile daha uygun olduğu için belki golden rose 22'ye alternatif arayanlara daha iyi olacaktır.

  ilgili medya:
  1
  23 şubat 05:01

  4

  10. edit: öğrendim, kalın kalemtıraşla açılıyormuş. açarken rujun bir kısmı da ziyan oldu. ne gerek vardı.

  birkaç ay önce 110 essential nude rengini almıştım. çekmecede kalmış unutmuşum geçen gün tekrar buldum ve sürmeye başladım. rengi duruşu yumuşaklığı çok güzel fakat nasıl acacağımı bulamadım. asansörlü sandım ama asansörlü de değil. kalemtıraş için fazla kalın görünüyor. bilen yeşillendirir mi?

  13 şubat 12:35 21 şubat 19:15

  5

  9. İndirimle spice up rengini 7 tlye satın aldım. belki fiyatının bu kadar ucuz olmasından şu an en favori rujum bu. Ben dudak kalemi kullanmaya çok alışkınım ve kullandığım her rujda belirgin, özenli durması için dudak kalemine ihtiyaç duyarım. Bu rujda buna ihtiyacım olmadı. Yapısı, sürümü yumuşak ve kurutmuyor. Dudakları dolgun gösteriyor. Kalıcılığının cok zayıf olduğu yorumunu çok fazla okudum. Satın almadan elime denediğimde kasaya gidene kadar silinmis oldugunu da görmüştüm ama dudakta bir şey yemeyip içmedikçe öyle inanılmaz bir silinme olmadı bende. Diger rujlarda ne kadar tazeleme yapmam gerekiyorsa bunu da o kadar tazeledim. Rengi bende golden rose Velvet matte 16 gibi durdu. Tam Fiyat performans ürünü. Bayıldım.

  11 ocak 20:46

  4

  8. gratiste şuan 7₺ ye alabileceğiniz efsane kalem rujlar.

  yapısı yumuşacık ve kremsi. kalıcılığı çok yüksek olmasada yapısı fiyatı rengi için bittikçe almaya devam edeceğim bir seri seviyoruz <3

  ilgili medya:
  2
  9 ocak 11:35


  5

  7. Bende herkes gibi mac muadili olduğu için 110 essential nude rengini aldım. Bence fiyatına göre gayet güzel bir kalem ruj. Rengi bence her tende güzel durur, sürümü çok kolay, yapısı da dudakları aşırı kurutacak bir mat değil tam olması gerektiği gibi. Beaulis bu işte bence gerçekten başarılı aldığım hiçbir ürününden pişman olmadım.

  16 ekim 2019 22:15

  6. 110 numarasına sahip olduğum ve bayılarak kullandığım ürün.her tene yakışabilecek bir renk.fiyatı da çok çok uygun.

  3 ekim 2019 16:41

  5. Merve kutlu'nun bir videosunda mac velvet teddy'e benzetmesiyle merak edip satın aldığım ruj. Sürümü yumuşak, rengi ölü gibi olmayan tam bir nude ruj. Kalıcılığı çok iyi değil.

  9 haziran 2019 20:47