yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  17. çok güzel bir kapatıcı.

  çizgilere dolmayan, göz altını kurutmayan ve kapatıcılığı orta sayılabilecek bir ürün.

  çok uzun saatler dayansın dediğim günlerde veya özel günlerde transparan bir pudra ile sabitliyorum. ama günlük hayatta sabitlemeye ihtiyaç duymuyorum. çünkü üründe zaten herhangi bir oynama olmuyor.sabah sürdüğümdeki etkisi devam ediyor. kapatıcı arayışındaki olan süslüler bence bir şans verip denemeli.

  17 eylül 23:03

  5

  16. Uygun fiyatlı olmasına rağmen performansı çok iyi olan kapatıcı. Çizgilere dolmuyor,kalıcılığı ve kapatıcılığı iyi. Hem sivilcelerimi hem gözaltımı kapatıyorum. Cakey durmuyor. Çabuk sabitleniyor. Bundan önce flormar hd concealer, garnier bb roll on kapatıcı ve physicians formula twins concealer kullandım. En sevdiğim bu oldu. Bittiğinde tekrar alırım.

  3 eylül 21:38

  15. indirimsiz fiyatı diğer kapatıcıların indirimli fiyatından bile daha uygun. ben en açık rengini almıştım ama oksitlendi o yüzden bir daha almam. ama siz normal kapatıcı tonunuzdan bir açık tonu alarak şans verebilirsiniz

  2 eylül 20:20 2 eylül 22:07

  4

  14. çok güzel bir ürün. kendiliğinden sabitlenen ve pudra gerektirmeyen bir yapısı var. ortadan yükseğe doğru bir kapatıcılığı var ama yükseğe yakın. kuru gözaltları olanlar almayı hiç düşünmesin çok hızlı sabitlenen pudralı bir yapısı var çizgilenecektir. bir de benimkinde mi sorun var anlamadım ama ürünü göz altıma sürdüğüm anda birden turuncuya oksitleniyor. ambalajında görüldüğü gibi değil. tenimde çok turuncu durmadığı için kulllanabiliyorum ama yine de açık renklerini almaya özen gösterin.

  onun dışında benim devamlı alacağım bir ürün oldu çok beğendim göz altlarımı bu kadar iyi kapatan ve bu kadar kalıp gibi durmayan aynı zamanda da bu kadar ucuz başka bir ürün görmedim. fiyat performans olarak süper.

  2 eylül 16:33

  5

  13. uygun fiyatlı olduğundan ve yorumlara bakarak en açık rengini aldım. ben concealaerı tüm yüze boca edenlerdenim. yapısı pudralı ancak öyle pul pul görüntü oluşmıyor. kapatıcılığı ortaya yakın .göz altı sorunu olanlara çok yaramaya bilir . indirimle fiyatı sanırım 13,75 e geldiç bence denemeye değer. bitince tekrar alırım.

  2 eylül 11:46

  12. uygun fiyatlı en iyi kapatıcılardan biri olabilir bu ürün. benim günlük olarak bir kapatıcıdan beklediğim ortalama örtücülük ve sabitleme gerektirmemesi. yani sür çık tarzında bir ürün olmasını istiyorum biraz da. öncelikle üzerine basarak söylemeliyim ki altına çok iyi bir nemlendirme gerekiyor. çünkü mat yapılı bir kapatıcı. ikinci önemli nokta ise fazlaya kaçmamak aksi halde cakey durabilir. ben morlukların en yoğun olduğu göz altı çukuruma bir kaç nokta uyguladıktan sonra önce parmaklarımın ısısıyla biraz yayıyorum, en son üzerinden nemli bir süngerle geçiyorum ve sonuç harika. kendi kendine sabitleniyor, çizgilere dolmuyor, iyi bir örtücülük sağlıyor ve eğer göz altı nemlendirildiyse pul pul durmuyor. hızlı sabitlendiği için önce bir göz altına uygulayıp sonra diğerine geçmek daha mantıklı. bendeki rengi 140 - honeycomb, sanırım en koyu rengi. günlük makyajda aşırı aydınlık bir etki istemediğim için mümkün mertebe ten rengime yakın bir ton seçtim. epey sarı alt tonlu bir renk ama göz altındaki morlukları güzel nötrlediği için ben seviyorum. mutlaka şans verin süslüler.

  2 eylül 02:15

  11. 132 numarasını ilk çıktığı zaman İstanbul İstiklal mağazasından aldım. Yüzdeki kapatıcılığını çok sevdim. Gerçekten mükemmel kapattı ama gözaltında deneme fırsatım olmadı çünkü önce kapağı çatladı daha sonra kapatıcının üst kısmı çıktı ve zamanla kurudu kullanılmaz hala geldi. Bu arada şuanki versiyonu daha uzun ambalaj ve 6 ml. Rengi de daha sarımsı-turuncumsu. İlk çıkan 7 ml  ürün içeriyordu.

  1 eylül 16:33 9 eylül 20:17

  10. Kapatıcının rengini seçebilmek için mağazada deneyip 2 saat kadar gezdim sonuca birde gün ışığında bakmak istedim fakat bakamadım ürün tamamen emilmiş misel sulu pamuklada sildim çok hafif bir ten rengi geldi ilk defa cildimde bir kapatıcı uçtu üzdün beaulis

  29 ağustos 02:01

  9. şu ana kadar uygun fiyatlı olarak kullandığım en iyi kapatıcı. orta kapatıcılıkta, yapısı kuru ve hemen sabitlenip cilde yapışıyor. bu yüzden gün boyunca oynama yapmıyor, çizgilerime dolmuyor. pudra ile sabitleme ihtiyacı da hissetmiyorum. kuru göz altları için tavsiye etmem pul pul olmaya müsait. ama normal veya yağlı ise gözaltlarınız çok seveceksiniz. ben pale almond rengini kullanıyorum. çok açık, aydınlatıcı bir renk değil. tam anlamıyla doğal günlük kullanılabilecek bir kapatıcı. eğer yapısı değişmezse çok net olarak söylüyorum sürekli kullanacağım bir kapatıcı olacak.

  3 ağustos 21:55

  8. Severek kullandığım kapatıcıdır. Pudrayla sabitlemeye gerek kalmadan kullanılabiliyor. Çizgilere dolmuyor. Birinci tüpün bitmesine yakın yedeklemek için bir tane daha aldım. Girdilere baktım kimse fark etmemiş ya da bahsetmemiş. Ben 132 pale almond rengini kullanıyorum. Ambalajın dışından bakıldığında ilk çıkan zamanlardakiyle yeni aldığım kapatıcının renkleri arasında ton farkı var. Bir de tüpün camını kalınlaştırmışlar. İkisini incelerken fark ettim ki ilk çıktığı zamanlarda 5ml imiş. Yeni ambalajlarda 4ml. Böyle beğenilince sinsice ürünün miktarını azaltmaları beni biraz sinirlendirdi. Elimdekiler bitince alır mıyım bilmiyorum. Medyaya eklemeye çalışacağım.

  ilgili medya:
  1
  11 temmuz 14:42