yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • oylar (115)
  • medya (8)

  110. f/p ürünü. pudra bitişli bir ürün. bu yüzden göz altlarınıza uygulayacaksanız nemlendiriciyle desteklemeniz gerekiyor. eğer altı nemli değilse patchy bir görüntü oluşturuyor bende (özellikle göz altlarımda). çok çabuk sabitleniyor, hızlı çalışmanız lazım. yüzümde daha memnun kaldım. kesinlikle alınacak bir ürün.

  23 eylül 11:38

  5

  109. 130 porcelain rengini 6-7 aydır kullanıyorum ve geçen hafta bitince yenisini aldım. İlk aldığımda 20 ₺ civarındaydı şu anda indirim ile 41₺. Yağlı bir cildim var ve bu ürünü genel olarak göz çevremde kullanıyorum. Üstünden transparan pudra ile sabitlemezsem çizgilere doluyor ama bu benim cildimin yağlı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Beyaz tene daha yakın sayılabilecek sarı alt tonlu buğday bir tenim var. Bu tonun uyumlu olduğunu düşünüyorum, flash ile çekilmiş fotoğraflarda bile 3 ton açık maske gibi durmuyor

  21 eylül 22:07

  1

  108. Uygun fiyatı ve olumlu yorumlarıyla aklımı çelen fakat yüzümü mahvetmiş kapatıcı. Ben sivilce izlerine sürmek için almıştım, yazın ten ürünü kullanılmıyor malum. Suratımda sivilce de değil böyle uçuk gibi şeyler çıkardı. Başta bundan şüphelenmedim ama bugün emin oldum ki bu arkadaş yapıyor. Hassas ciltliler bir kere daha düşünsün.

  11 ağustos 11:58


  3

  107. (yazar: heroin) alttaki girdisine katılıyorum. ben de sabah evden çıkmadan sivilcemin üstüne sürüyorum kapansın diye akşam döndüüğümde kurumuş oluyor :D kurutan kapatıcıları böyle değerlendirebiliriz bence.

  10 mayıs 09:42

  5

  106. fit me 15 kullanıyorum ancak son zamanlarda fiyatı çok arttı ve yeni kapatıcı arayışına girdim. pale almond rengini aldım ve renk olarak tam uydu diyebilirim oldukça memnun kaldım. şuanda gratis indiriminde 30 tl. fit meyi aratmıyor.

  9 mayıs 21:42

  3

  105. Fiyat olarak uygun ama 4-5 ay sonra yapısı oksitlenip gün sonunda çizgilere doluyor. Yani ben bir daha almam ama çok uygun bir kapatıcı ararsanız tercih edebilirsiniz.

  Not: gözaltlarını kurutuyor nemlendiriciyle destekleyebilirsiniz

  30 mart 14:58 30 mart 15:00

  3

  104. Denemek amacıyla 18 liraya almıştım. İlk kullandığım günlerde cidden bayıldım fakat günden güne etkisini beğenmemeye başladım sonra fark ettim ki göz altlarımın tüm nemini kurutmuş. Kışın kesinlikle kullanılacak bir ürün değil. Elimde başka kapatıcı olmadığı için cildimi 10 kez nemlendirip sürüyorum bu günlerde. İş görüyor mu görüyor, kurutmasına dikkat etmek lazım.

  22 mart 21:20


  5

  103. 132 numarasına sahip olduğum kapatıcı. bugün 2.tüpüme başladığımdan hakkıyla değerlendirebileceğimi düşünüyorum. yapısı kupkuru değil öncelikle. pandemi öncesinde elimin üzerinde swatchladığım yapısıyla ilgisi yok. zannediyorum ki formülü değiştirildi. ben altına göz kremi sürsem de sürmesem de duruşunu çok seviyorum. ama kremle daha aydınlık durduğu bir gerçek. çizgilerime ufak da olsa dolma yapıyor ama bu fiyata bu kadar performansa ok olmak durumundayım. kapatıcılığını ve kalıcılığını seviyorum ben. rengi de sarı alt tonlu beyaz tenli süslülere gider.

  4 mart 14:28

  5

  102. süslüler sizde de oldu mu bilemiyorum.. bu kapatıcıyı sivilcelerimin çıktığı zamanlarda kullanıyorum. sivilcemin üstüne sürüyorum ertesi gün yok oluyorlar.

  onun dışında bittikçe aldığım bir ürün bayılarak kullanıyorum. kapatıcılığı güzel tüm yüze uygulanabiliyor. fakat pudralı bir ürün altını iyi nemlendirmeniz gerekiyor.

  12 aralık 2021 15:55

  5

  101. 134 sand rengini aldım, tester olmadığı için kör atış yapmışım gibi oldu biraz ve rengi tam tutturamadım. sand rengi age rewindda nude a karşılık geliyor aşağı yukarı ve maalesef ki bana bir tık koyu oldu. ürünün yapısını beğendiğim için açık renklerden birini alıp elimdekiyle karıştırarak kullanacağım yüksek ihtimalle. çok kuru ve pul pul bir bitişi yok, ciltle bütünleşiyor. bende söylendiği kadar çizgilere dolma da yapmadı. kapatıcılığı orta bence. asla yüksek değil ama, hafif-orta diyebilirim. mosmor göz altlarımı tamamen kapatması gibi bir beklentim olmadığı için kapatıcılığını beğendim yine de. diğer renklerini bilmiyorum ama sand ve age rewind nude gibi renkler turuncumsu olduğundan oksitlenmeye oldukça meyilli oluyorlar, bu da hafif oksitleniyor sanki. yanlış rengi alma tamamen benden kaynaklanan bir problem, onun dışında yapısı indirimsiz 21 tl'lik bir kapatıcıya göre çok başarılı.

  11 aralık 2021 17:27