yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (21)
  • medya (2)

  19. Uygun fiyatlı olarak kullandığım en iyi maskara diyebilirim. İndirim de bir hayli düşüyor fiyatı. Ben de akma yapmadı çok zorlamadığım sürece. Fırçaşı plastik kıllı olduğu için kirpikleri daha bir ayrıştırıyor ve kaldırıyor. Baya da bereketli gidiyor.

  14 haziran 19:56

  3

  18. evet fiyatı uygun fakat ömrü çok çabuk tükeniyor, 2-3 ay kadar maksimum dayanır. Güzel kıvırıyor ama gün içinde akma/dökülme yapıyor bu yüzden biraz daha para koyup daha iyisini almayı tercih ederim, tekrar satın alacağım bir maskara değil.

  11 mayıs 19:51

  3

  17. Denemek için 10 tlye almıştım. Başta çok güzel gibi geldi 1 1.5 ay sonra kurumaya başladı. Dökülme yapmadı bende. Güzelce kıvırdı akmadı ama kirpiklerim sabit de kalmadı. Çok düz kirpikleriniz yoksa fiyat performans ürünü diyebilirim

  11 mayıs 01:21


  4

  16. düz ve kısa kirpiklerim var. indirimden 10₺ ye aldım. güzel kıvırıyor, uzatıyor ama hacim verdiğini söyleyemem öyle bi vaadi de yok zaten. ben fırçasını beğendim maybelline push upın eğimli ve daha ince hali gibi. kız kardeşimin kirpikleri daha uzun benimkinden onda daha uzun ve tek tek ayrılmış durdu. şahsi fikrimce fiyatına göre oldukça iyi bi maskara.

  önemli eksileri şunlar; kirpiklerin ilk başta kıvrıldığı gibi kalmayıp düşmesi ve evde olmama rağmen dökülme yapması...

  10 mayıs 19:57

  3

  15. Seyrek, düz, siyah kirpiklerim var. 15 tl gibi bir fiyata almıştım. Benim de beklentim kıvırmasıydı. Fiyatına göre gayet iyi bir performans gösterdi ama benim için yeterli değildi. Plastik uzun ve hafif kıvrık bir fırçası var. Akma bulaşma yapmadı ve kirpiklerimi daha belirgin yaptı. Günlük kullanılır ama bir daha almam çünkü yerine geçebilecek daha iyi maskaralar var. 

  28 nisan 19:24

  3

  14. Gratis indiriminden yaklaşık 10 tl gibi bir fiyata aldığım maskara. Kirpiklerim uzun, gür fakat dümdüz bu yüzden maskaradan beklediğim tek şey kıvırmasıydı, fırçasını hiç beğenmesem de kıvırma konusunda başarılıydı. Ama ne yazık ki tek kat sürmeme rağmen kirpiklerimde ağırlık hissettim ve hassas gözlerime iyi gelmedi. Şu an başka bir maskara fırçasıyla bitirmeye çalışıyorum, bir daha da satın almam.

  8 mart 13:11

  13. yapı olarak gür ama düz kirpiklere sahibim. bu maskarayı beklentim olmadan indirimde 9₺ gibi bir fiyata aldım fakat fiyat performans olarak çok güzel bir iş çıkardığını düşünüyorum çünkü gün boyunca akma yapmadı ve kirpiklerimi düşürmedi. fırçası silikon yapıda, ürünü alırken dikkatli olmak gerekiyor çünkü fırçaya bazen fazla ürün gelebiliyor onun dışında waterproof maskaralardan sonra ilaç gibi geldi valla bir temizleme jeliyle bile kolayca çıkabilen bir maskaradır çünkü kendisi :). 

  11 şubat 18:24


  4

  12. Günlük, kıvırıp renk verse yeter diye çıktığım maskara arayışıma son veren ürün olur kendileri. Hem ucuz hem de vaadini yerine getiren bir maskara. Normalde maskara kirpiklerimi kıvırsa bile kısa sürede kirpiklerim aşağı düşer ve kaşıntı oluşurdu ama bu maskara da öyle olmadı sabah nasıl kıvırıp kaldırdıysa akşama kadar aynı kaldı. Dökülme yapmadı,her kullandığımda bu hangi maskara diye sorular aldım, biterse yine alırım

  5 şubat 01:52 7 şubat 01:57

  5

  11. sarı,kısa ve düz kirpiklerim var. kirpikleri ayırıyor uzatıyor ve kıvırıyor. topaklanma ve yapışma yapmıyor. hassas gözlerimde herhangi bir yan etki yapmadı. fiyat performans açısından oldukça başarılı bir ürün.

  22 aralık 2019 19:05

  4

  10. bu girdiyi hangi başlığa yazsam bilemedim. yazmışken ürünü de yorumlarım diye bu başlığa girdim. bu maskarayı yaklaşık 15 gün önce, fırçası lash sensational'a benziyor bir de bunu deneyeyim diye aldım. kullanmaya başladım ben de gayet memnundum ama lash sensational'ın bir tık altında kalıyordu performans olarak. geçen gün ben de elimdeki bitmiş lash sensational'ın fırçasını bunun şişesinde deneyeyim dedim. Curl-it'in fırçası daha ince kaldığı için girmeyebilir gibiydi, sonra baktım ki rahat bir şekilde girdi şişesine. Güzel tarafı ise şu ki; girmekle kalmayıp gayet kendi kapağıymış gibi kapandı, tam oldu.

  şu an 8 tlye lash sensational kullanıyorum resmen. (gizlinot: (:) hem ilk açıldığında çok ıslak olduğu için kirpiklerimi yapıştırma problemi yok hem de makyaj temizlerken onun kadar zorlanmıyor, çok rahat bir şekilde temizleniyor. win-win oldu benim için. devir tasarruf devri, üzgünüm maybelline.

  ürün yorumuma gelirsek, fiyat-performans olarak başarılı bence. günlük kullanım için de yeterli oluyor. kıvamı iyi, temizlemesi kolay, dökülme yapmadı, fırçasını çıkarırken fazla ürün de birikmiyor bazı maskaralar gibi uğraştırmıyor yani. çok fazla hacim vermeden biraz uzatıp biraz da kıvırıyor. tabii ki daha iyi maskaralar var ama bu fiyata günlük kullanım için alınır. herkes beğendiği için fake it deneyecektim aslında da kalmadığı için curl it aldım ama bundan da memnun kaldım. denenebilir. beğenmezseniz de lash sensational fırçasıyla kullanabilirsiniz. (gizlinot: hehe)

  ilgili medya:
  1
  22 aralık 2019 18:03