yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (27)
  • medya (2)
  3

  26. İsmi curl it olmasına rağmen beklenen performansı vermeyen ürün.

  Kat kat sürmek isteyeceksiniz, çünkü hacim de vermiyor. Gönül rahatlığıyla birkaç kat uygulama yapabilirsiniz, dökülme topaklanma yapıştırma yapmıyor. Biraz uzatıp siyaha boyuyor sadece.

  Kirpik kıvırıcıyla daha tatmin edici bir sonuç alabilirsiniz.

  Evet uygun fiyatlı ve ulaşılabilir fakat bunun yerine aynı fiyata golden rose'un yeşil maskarasını deneyebilirsini. Üstelik a-101, bim, şok gibi mağazalarda satıldığı için daha da ulaşılabilir ve çok daha başarıl bir ürün.

  8 nisan 03:54

  3

  25. Fiyatına göre kesinlikle şans verilebilir. Çok iddialı yorumlar yapamam ama indirimde 13tl'ye aldığım bu maskara fiyatına göre gayet iyi iş çıkartıyor. Kıvırıyor, uzatıyor, gayet siyah ve dökülme yapmıyor. Bu özellikleriyle daha belirgin olup daha çok sevdiğim maskaralar da kullandığım için fazla abartılı bir yorum olsun istemiyorum ama işini gördüğünü belirtmem gerek. Fırçası biraz kalın. Ben ince fırçaları daha çok seviyorum. Çünkü ince fırçalar bence daha muntazam ve konforlu bir sürüş sağlıyor. Fiyat performans ürünü arayanlar için bu yorumu yapmak istedim. 

  21 şubat 12:16

  24. Uygun fiyatlı katagorisinde en sevdiğim maskara olabilir. İndirim döneminde 10 tl'ye almıştım. Maskarada en çok dikkat ettiğim özellik göz altına dökülmemesi. Bu maskarada böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kıvırması ve uzatmasıda günlük makyaj için gayet başarılı. Fırçasının eğimli olması özellikle kıvırmada çok işe yarıyor. Bence bu fiyata alınabilecek en iyi maskaralardan biri.

  7 aralık 2020 18:03


  23. Gratiste satılan kendi kategorisindeki ürünlere göre özellikle de indirimlerde fiyatı uyguna gelen maskara. Ben beğenmedim açıkçası fırçası işlevsiz geldi bana. Kirpiklerim uzun ve kalın olduğu için bir maskaradaki en büyük beklentim kıvırması ve o kirpiklerin düşmemesini sağlaması. Uzattı az biraz kıvırdı da ama etkisi uzun sürmedi. Bir daha almam elindekini de günlük kullanır bitiririm.

  22 ekim 2020 22:22

  3

  22. Gratis'in kendi markalarına %50 indirimi varken, fake it'in yanında bunu da aldım, fırçası gereksiz uzun bence, kıvırıcı kullansam bile azimle düzleşen kirpiklerimden ötürü bir işe de yaramadı sanki. Azıcık dökülme yapıyor, bulaşması yok.

  Fake it mi Curl it mi? Kesinlikle Fake it!

  22 ekim 2020 17:07

  21. 12 Tl ye almış olduğum maskara. Kirpik kıvırıcı kullandığınızda kıvırma etkisini çok daha fazla görüyorsunuz fiyat/performans ürünü diyebiliriz tabiki beklentinize de bağlı ben doğal duran kirpik sevdiğim için bana yeterli geldi.

  4 ekim 2020 11:41

  3

  20. dümdüz, uçları sarı, orta uzunluk ve sıklıktaki kirpiklerimi kirpik kıvırıcı kullandığım halde gün boyu sabitlemekte sorun yaşayan biriyim bu yüzden hep farklı farklı maskaraları denerim.

  önce buradaki yorumlarla gaza gelip fake it'i almıştım. memnun kalmayıp bir de buna şans vermek istedim. çünkü derdim düşük ve düz kirpikler. e kaldırmam lazım...

  üründen beklentim yoktu fakat sonuç muazzam.

  kirpik maşası kullanmadan da kirpiklerimi kaldırmayı başardı.

  kirpiklerimi birbirine yapıştırmadan (gizlinot: ki sık yaşadığım bir durum) tek tek ayırıp hacim verdi.

  kıvırıcıyla da ikinci katı geçtiğimde de harika performans alıyorum. gün sonuna kadar şeklini koruyor. bulaşma ve akma yaşamadım. yağ bazlı temizleyiciyle kolayca çıkarıyorum.

  bu ürünün bence tek olumsuz yanı fırça yapısının baştan sona aynı kalınlıkta olup kirpiklerin başlangıç ve bitiş kısımlarındaki kısa kirpiklere girmeyi zorlaştırmasıydı fakat ona da alışılıyor canlar, fırçaya hakim oldukça.

  özetle gerek indirimlerde uygun fiyata yakalanabilmesi gerek performansının gerçekten tatmin edici olması sebebiyle hiç macera aramadan çantamdan eksik etmeyeceğim bir maskaraya kavuştum. satıştan kalkmadığı sürece de devam ederiz.

  özellikle düz kirpiklerden muzdarip kişiler bir şans verebilir derim.

  24 ağustos 2020 23:18 29 ağustos 2020 18:23


  2

  19. Geçen sene indirimden 10-11 lira gibi bir fiyata almıştım denemek için. Kirpiklerim ne gür ne seyrek, ortalama diyebilirim, bu fiyata çok çok iyi bir performans beklemesem de bu kadar işlevsiz olacağını da düşünmemiştim açıkçası. Siyahlık veriyor kirpikte bir ürün olduğunu belli ediyor ama o kadar, hele ki -benim rimelde en çok sevdiğim şey olan- hacim asla vermiyor. Günlük olarak kullanılabilir ama biraz bile özenilmiş görünümü isteniyorsa tercih edilmemeli.

  24 temmuz 2020 21:53

  18. Uygun fiyatlı olarak kullandığım en iyi maskara diyebilirim. İndirim de bir hayli düşüyor fiyatı. Ben de akma yapmadı çok zorlamadığım sürece. Fırçaşı plastik kıllı olduğu için kirpikleri daha bir ayrıştırıyor ve kaldırıyor. Baya da bereketli gidiyor.

  14 haziran 2020 19:56

  17. maskaramın bittiği dönemde çok severek kullandığım beaulia markasının maskaralarına şans vermek istedim. 4-5 adet fırça tipinden kirpiklerimi kıvırması vaadiyle en çok bunu beğendim. ve sonuç ha ri ka! uzun ama dümdüz olan kirpiklerimi kıvırıp muhteşem belirgin gözler yaptı. fiyt performans açısından en sevdiğim ürün olabilir.alın aldırııınnnn

  6 haziran 2020 22:45