yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • oylar (128)
  • medya (4)

  122. Bu ürün o kadar övüldü ki o kadar memnun kalındı ki bir umutla gidip bende aldım evet fiyatı gerçekten bi eyelinera göre gerçekten çok uygun. Ama fiyatının uygun olması yinede ürüne değmiyor. Ben 10 - 15 kez kullandıktan sonra eyelinerın ucuna renk gelmemeye başladı. Gerçekten çok üzüldüm. Hani asıl önemli olan ucuna gelmesi ve incecik bür eyeliner çekmemiz ama bu benim için bi hayal olarak kaldı ve başka bir eyelinera geçmek zorunda kaldım. Birkaç arkadaşıma sordum ve onlarda benimle aynı düşüncede olduğunu söyledi. Bu kadar övülen bir üründen kötüeri tek bize mi geldi gerçekten merak ediyorum. Ben aldığıma pişmanım, önermiyorum

  18 ekim 21:57

  5

  121. Bebeğim drag it kahverengi kalp <3 ben :) bide rimel olarak çıkartırlarsa tadından yenmez.

  18 ekim 12:10

  5

  120. Kahverengi renginin çıktığını gördüğümde oldukça heyecanlanıp hemen alıp denedim. Rengi koyu kahve, sürümü çok kolay. Kalıcılığı oldukça iyi. Misel su ile kolayca temizleniyor. Siyah eyelinerdan daha doğal ve yumuşak duruyor. Siyah ve kahve rimelle denedim. İkisi şekilde de güzel durdu. Kahve rimelle daha soft daha doğal duruyor. Kısacası çok beğendim. 

  16 ekim 19:25


  5

  119. Fiyatına göre çok üzerinde kaliteye sahip bir ürün. Siyahlığı olsun, sürüm kolaylığı olsun, en önemlisi katlarca da sürsem asla akmaması ve bulaşmaması olsun, benden tam puan aldı. Bunun bir de yeşilini, glide it olanını aldım. o da incecik eyeliner sürmek için biçilmiş kaftan. Başka keçeli eyeliner aramam bundan sonra.

  3 ekim 20:34

  5

  118. Kendisi eyelinerla barışmama vesile olan beğendiğim ve etrafıma tavsiye ettiğim tam bir f/p ürünü.

  Bu yaz bir düğüne katılacaktım. Kuaför makyajını oldum olası sevmediğimden kendim yapayım dedim. Tüm malzemelerim tam bir tek eyeliner yoktu. Çünkü sürmeyi beceremiyorum asla. İnce uçlu, likit denemediğim çeşit kalmadı ama yok olmuyordu. 

  Arkadaşım önerdi bu ürünü. Kolay yapılıyor pişman olmazsın dedi. Fiyatı da uygun olunca şans verdim. Düğünden 1 gün önce 1 kez denedim sadece ve cidden yapabildim. Sürümü o kadar kolay ki benim gibi eyeliner yabancısı biri bile hemen yapabildi. Kınada düğünde kullandım gayet de güzel oldu. Akmaz kokmaz kalıcıdır. 

  21 eylül 10:01

  5

  117. Kullandığım ilk eyeliner. Eyeliner çekmeyi bu ürünle öğrendim. Uygulaması kolay, simsiyah ve kalıcı. çok seviyorum.

  28 ağustos 19:44

  116. nyx epic liner ile yıllar sonra yollarımı ayırmama sebep olan eyeliner. rengi, uygulama kolaylığı, kalıcılığı çok iyi.

  18 ağustos 17:24


  4

  115. Buradaki tavsiyeleri görüp denemiştim ve çok sevdim. Sürümü çok kolay kalıcılığı da güzel ama üst göz kapağıma bulaşmasını engellemedim bir türlü

  10 temmuz 16:07

  2

  114. ben bu ürünü geçen sene koronadan önce arkadaşımda görüp almıştım. keçe uçlu, sürümü oldukça rahat bir eyeliner. gün boyu da gözümden çıkmamıştı ama makyaj çıkarma faslına geldiğimde gözümü çekiştirmeden gayet rahat bir şekilde çıkarabilmiştim.

  şimdi ikinci veya üçüncüyü kullanıyorum ve yapısı ilk aldığımdan halinden çok farklı. bir saat içinde gözümden çıkmaya başlıyor, parça parça bir hale geliyor. eskiden aşk yaşıyordum kendisiyle fakat şimdi bir daha almaya korkuyorum. bana mı kötüsü denk geldi yoksa ürünün yapısı mı değişti bilmiyorum...

  30 haziran 20:51 1 temmuz 14:24

  1

  113. O kadar kişinin nasıl beğenmiş olabileceğine şaşırdığım eyeliner. Berbat ötesi.

  Kesinlikle renk vermiyor, boyası uca gelene kadar illallah ettim. Fırçası da hemen bozuldu zaten. Siyah ve mat olduğunu düşünerek aldım ama renk vermediği gibi verdiği renkte parçalanıyor sürüldüğünde. Parça parça bozulmuş gibi duruyor gözde. Silikleşiyor. Buna vereceğiniz parayla sokak hayvanlarına mama alın.

  Aynı yorumlarım yine aynı markanın zoom it eyelinerı için de geçerli. Sanki siyah suluboya sürmüşüm gibi hemen siliniyor. Renk vermiyor bu da aynı şekilde. Üstelik belki ilk aldığımda sorun vardır, bozuk çıkmıştır vs diye tekrar şans vereyim dedim zoom it eyelinera ama yok arkadaş bu da aynı şekilde. Ürünün kendisi tümden sorunlu yani kesinlikle almanızı önermem ikisini de.

  Buradaki yorumlara ve instagram'da birkaç influencer'ın drag it eyelinerı çok övmeleri üzerine ve uygun fiyatlı görerek almıştım ama kullanınca bu kadar insanın aşırı övmesine şok oldum. Buna eyeliner demek bin şahit ister. Almayın aldırmayın.

  Bu arada bunun yeşil olanını da kullandım o da aynı şekilde. Eyeliner sürme konusunda beceriksiz de değilimdir, yıllardır sürerim ve beğenilir. Ama kesinlikle bu markanın eyelinerları hayatımda sürdüğüm en kötü eyelinerlar. Direkt çöpe.

  22 haziran 11:02 22 haziran 11:08