yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (11)
  • medya (1)
  4

  9. 2019-2020 de benim de 11 liraya aldığım ve fiyat performans ürünü olduğunu düşündüğüm maskara. hatta şöyle ki, fiyat performans dedim ama 11 liralık bir performans dersek ayıp olur, o tarihte aldığım ürünü hala kullanıyorum. Şaka gibi ama hem hala bitmedi hem de ciddi iş görüyor. Kirpik besleme yağlarıyla beraber kullanıyorum ve bitmeye yakın içine su doldurulan şampuan şişesi gibi aynen devam ediyor hjklklş

  1 aralık 2022 22:01

  2

  8. tanım: gratis'in kendi yerli üretim markası olan beaulis'in hacim ve verme vaadi bulunan ancak bence pek de fazla hacim vermeyen oldukça büyük, düz, plastik fırçalı maskarasıdır.

  öncelikle markaya ait bu ve charm it maskara'yı bana annem hediye etmişti. gratis'teki satış görevlisi, annem kızıma maskara hediye alacağım, o böyle takma kirpik gibi yoğun hacim görüntüsünden hoşlanır diyince bu iki maskarayı vermiş. canım annemin yerinde ben olsaydım eğer beaulis'ten hacim etkili bir maskara seçecek olsaydım da hiç satış görevlisine sormam, direkt fake it maskarayı alır geçerdim ancak fiyatının uygunluğu için biri olmazsa biri olur diye düşünmüş canım anam, ikisini de satın almış. ikisi de kesinlikle hacim vermediği gibi sevdiğim maskaralar olmadı. canımız sağolsun.

  benim kirpiklerim ortalama uzunlukta ve hacimde olup aynı zamanda düz ve açık renkteler. bir maskaradan beklentim alerji yapmaması, dökülüp akmaması ve tabii ki diğer özelliklerini sağlıyor ise, annemin de belirttiği gibi gözle görülür bir hacim vermesi. bu maskara hacim vaadini benim kirpik tipimde asla yerine getirmedi ama tüm kirpiklerimi üst üste beş altı kat uygulama yapmak zorunda kalsam da güzelce ayırdı, uzattı ve kıvırdı. yani dakikalarca uğraşmama rağmen kirpiklerim günlük görünümden bir tık öteye geçmedi. ben bu maskarayı bu nedenle benim kirpik tipimde hacim vermek konusunda pek başarılı bulmadım.

  olumlu yanı olarak şöyle bir şey söyleyebilirim. muhtemelen daha kısa ve sık kirpiklerde, belirginleştirme konusunda günlük olarak iş yapan siyah bir maskara olabilir. fazla ıslak yapıda bir maskara değil bu yüzden ilk kullanımdan itibaren açıp bekletme gibi bir durumum olmadı. kolay kolay kurumuyor da, bu da güzel bir özellik. misel su ile kolaylıkla temizlenmesi, temizlendikten sonra kirpik diplerinde birikme yapmaması ve siyah kalıntı bırakmaması, lens kullandığım gözlerimde alerji ya da hassasiyet yaratmaması, bariz bir parfüm barındırmaması, uygun fiyatlı yerli üretim bir ürün olması da diğer olumlu özelliklerinden.

  özetle; beaulis deneysiz (cruelty free) bir marka olmadığı için elimdeki ürünleri bitince zaten bu markadan bir ürün almayı düşünmezdim ancak bu maskarayı kirpik tipi benimkine benzer hanımefendilere, uygun fiyatına rağmen tavsiye etmiyorum.

  10 eylül 2021 10:19

  4

  7. indirimden 18 tlye alıp 2-3 haftadır deneyimlediğim maskara. ilk açtığımda hiç ama hiç sevmedim. ıslak da değildi kuru gibiydi örümcek bacağı gibi yaptı kirpiklerimi topak topak oldu. 1 hafta hiç dokunmadım. sonra el mahkum kullanmak durumunda kaldığımda bu durumun tamamen geçtiğini ve kirpiklerimi güzelce tarayıp tek tek ayırdığını ve hacimlendirdiğini fark ettim. ıslak açılıp zamanla kuruması gerekirken kuru açılıp zamanla kıvamı oturdu benimkinin. bayıldım mı hayır tekrar almam. ama 18 tl için güzel bir maskara

  27 ağustos 2021 01:53


  6. fiyatına göre çok iyi. Artık maybeline bile 70 liralarda geziyorken güzel ayırmve hacim için kullanılabilir.

  9 nisan 2021 17:26

  4

  5. uzun bir süre önce indirimden 10-15 gibi bir fiyata aldığım maskara. büyük bir beklentiyle almadım. maskarada sevdiğim şey tek tek ayırması ve uzatmasıdır. bu maskara çok fazla tek tek ayırmasa da yapıştırmıyor. uzatma konusunda fena değil. akma sorunu yaşamadım ancak bazen dökülme yapıyor. diğer çeşitlerini deneyebilirim.

  8 ocak 2021 11:57

  4. zaten uzun olan kirpiklerimi biraz daha renklendirmek için okula giderken kullandığım maskara. ilk açıldığında her rimel gibi bekletmek gerekmiyor kıvamı gayet iyi ancak sonlara doğru biraz kurudu o da olsun bu fiyata çok iyi bir maskara severek kullanıyorum yenisini alırım zaten bence bu markanın nerdeyse bütün ürünleri çok iyi

  6 ekim 2020 12:28

  4

  3. Piyasaya şöyle bir göz atınca 11₺ gibi bir fiyata kör etmeyen bir rimel bulmak kolay değil, malûm. Dolayısı ile rimel alma niyetinde iken fiyatını bayağı uygun bulunca denemek istedim.

  kirpiklerim ince telli olduğu için genelde en az 2 hatta 3 kat rimel sürerim; ona rağmen yüksek hacim ve uzunluk vaadlerini çok aşırı karşılamasa da, fiyat/performans olarak değerlendirdince gayet iyi diyebilirim.

  Fırçasını çok beğendim; sürümü çok rahat. Göz kapaklarım dolgun/etli olduğu için, ne kadar özen göstersem de göz kapağıma mutlaka rimel bulaşır ve onu sonrasında kulak pamuğu ile temizlemek zorunda kalırım. Ama bu ürünün fırçası bana o kadar rahat geldi ki, göz kapaklarıma hiç bulaştırmadan sürebildim. Kıvamı çok yerinde; ne çok cıvık, ne çok katı. Kirpiklerimi çok güzel ayırdı. Alt kirpiklerime de sürmeme rağmen hiçbir şekilde akma kokma yapmadı. Sürdükten sonra kısa sürede kurudu.

  Genel olarak bayağı memnun kalsam da yoğun makyaj yapacağım günlerde tercih edeceğim bir ürün olmaz ama günlük kullanım için bu fiyata bu ürün gayet başarılı diyebilirim.

  25 temmuz 2020 00:07


  2. An itibariyle gratis %50 indiriminden 11 TL'ye aldığım maskara.

  Çok bir beklentiyle almadım. Yoğun ama orta kısa kirpiklere sahibim ve kirpiklerimi çok güzel ayırdığını düşünüyorum. Hafif çekik gözlü olduğum için bu maskarayla kirpiklerimi dışarı doğru taradım ve gözlerime ekstra bi çekiklik kattığını farkettim. Çok yoğun makaralarda o şekilde taramayla kirpikler biribirine yapıştığı için hepsinde bu durum mümkün olmuyor malesef. 

  22 aralık 2019 14:40

  4

  1. gratis indiriminden yanılmıyorsam 7-8 liraya aldığım ve yüksek hacim+uzunluk vadeden, plastik fırçalı, açık lila ambalajlı maskara.

  ilk açıldığında yapısı hafif sıvı olmakla birlikte bence gayet iyiydi, ne çok sıvı ne çok kuru. biraz kalın ve düz diye tanımlayabileceğim bir fırçası var, gözüme batmadı. pek bir beklentim yoktu, kirpiklerimi şaha da kaldırmadı ama kirpiklerimi sanki doğal görünümlü ipek kirpik yaptırmışım gibi gösterdi, biraz uzattı ve güzelce ayırdı. en sevdiğim özelliği fiyatı ve bu oldu. temizlemesi çok kolay, garnier micellar temizleme suyu+pamukla bile çıkıyor.

  suya dayanıklı değil, öyle bir vaadi de yok zaten. ben tek kat kullandığım için iddia ettiği 'yüksek hacmi' deneyimlemedim, ancak doğal görünüm için bana yeterli geldi.

  ilgili medya:
  1
  15 kasım 2019 22:24