yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (21)
  • medya (7)
  5

  20. Maskara fiyatları alıp başını gitmişken gratiste 15,90 tl ye görüp, denemekten ne çıkar diyerek satın aldım. Tam bir fiyat performans ürünü. Fırçası sevdiğim türden, slikon. Kirpikleri tek tek ayırıyor. Kaldırma kısmına yorum yapamayacağım çünkü kirpiklerim normal zamanda da kıvrık ama gün içinde ağırlık yapıp düşürmedi. Kaş ve göz altına dökülme yapmadı. Çok sevdim, uygun fiyatlı, performası gayet başarılı, alınabilecek en güzel maskara bence. Görselde kullandığım ürünü 3 ay önce aldım, halen kurumadı.Kirpik kıvırıcı kullanmadan tek katta bende çok iyi iş çıkardı. Fiyatı uçup gitmezse bittikçe alırım.

  ilgili medya:
  1
  12 eylül 20:32

  1

  19. Bir bloggerda bu markanın ilk çıktığı zaman 10 küsür liraya almıştım genel olarak silikon fırçaları seviyorum kirpiklerime hacim kazandırdı ama gün içinde inanılmaz göz altlarına dökülüyor ve gün sonunda gözümde maskara kalmıyor süslüler almayın, aldırmayın

  1 eylül 20:51

  3

  18. ilk kullanımlarda yapısı çok ıslak geldi ve kirpiklerimi yapıştırdı. birkaç kullanımdan sonra kendine geldi ve kirpiklerime fazlasıyla hacim kazandırdı ama tekrar alacağımı sanmıyorum. piyasada bundan daha iyi maskaralar da var

  1 eylül 18:42

  1

  17. Hiç beğenmediğim maskara. Bir süredir deniyorum fakat benim kirpiklerimde güzel bir etkisi hiç olmadı maalesef ikinci katta inanılmaz yapıştırıyor öncelikle mutlaka üstünden temiz bir fırçayla geçmem gerekiyor, umarım yapısı zamanla oturur. Tek katta ise verdiği etkiden hayır yok biraz dolgunluk biraz da siyahlık sadece. Zaten çok avantajlı kirpiklerim yok fakat verdiği siyahlık dışında pek olumlu bir yanını göremedim. Bir de akma yapmıyor fakat inanılmaz derecede parça parça gözaltlarıma dökülme yapıyor düzenli kontrol etmem gerekiyor sürekli, uygun fiyatlı fakat benim açımdan p/f ürünü olarak bile değerlendirilemez essence ve indirimle pastelin aynı fiyatlarda çok daha başarılı rimelleri olduğunu düşünüyorum. 

  1 eylül 00:53

  4

  16. Yapısı ilk başta çok ıslak geldi 2.katı sürünce kirpiklerim birbirine yapıştı. Hacim vermesi fena değil fiyatına göre bittikçe alınır bence. Silikon fırçaları seviyorum zaten beklentimi karşıladı

  31 ağustos 18:16

  4

  15. Maskara tercihi yaparken ilk dikkat ettiğin şey kirpiklerimi ayırabilmesi, daha sonra ise uzatması olur. Hacimden ziyade bu ikisine önem veren biri olarak beaulis fake it maskarayı kendime oldukça uygun buldum. Açıldıktan sonraki ilk günler ıslaklık sebebiyle biraz kirpiklerimi yapıştırdı, özellikle ikinci katı sürerken. O noktada maybelline rocket maskaranın fırçasını kirpiklerimin üzerinden geçerek tarayıp ayırdım. Zaten biraz zaman geçince kıvamını buldu, şu an hiç yapışma sorunu yaşamadan iki kat uygulama yapabiliyorum ve güzel ayırıyor ve kıvırıyor. Uzun saatler makyajlı kalırsam gün sonunda göz altlarımda hafif dökülmeler gözlemledim, ancak birkaç saatlik makyajlarda bi sorun olmadı. Temizlemesi aşırı kolay kirpiklerimi hiç yormadan çıkartıyorum. Uygun fiyatlı güzel bir alternatif oldu benim için.

  31 ağustos 18:13

  4

  14. Tam bir fiyat/performans ürünü.artan makyaj malzemeleri fiyatlarından ve benim öğrenci olmamdan dolayı daha ucuz ürünlere yöneldim ve bu maskarayla tanıştım.uzatıyor ve hacim veriyor.tek kötü yanı kirpikleri yapıştırıyor.gratisten 12 lira gibi bir fiyata aldım.aynı markanın farklı ürünlerini denemeye karar verdim.

  19 ağustos 17:58 19 ağustos 18:00

  3

  13. Silikon fırçaları bana sevdiren maskara. Genelde dramatik, bol kirpikli görünümü severim ancak bu maskarayı denedikten sonra uzun, ayrılmış kirpikler daha çok hoşuma gitmeye başladı. Akma, dökülme yapmıyor. Temizlenmesi kolay. İndirimde 11 tl’ye almıştım. Bence bir f/p ürünü, başarılı. İki kattaki duruşunu medyaya ekliyorum. 

  ilgili medya:
  1
  18 ağustos 15:16

  12. Gratisten çok uyguna aldığım bir maskara ve gayet iyi. İnce ve kılsız fırçası başta bütün kirpiklerinizi birbirine yapıştıracakmış havası verse de sonuç hiç öyle değil. Maybelline kullanırdım önceden aynı etkide bu da. Düz kirpikleri birden yukarı doğru havalandıracağını pek sanmıyorum ama kirpiğiyle sıkıntısı olmayanlar için ideal ürün. Daha pahalı rimellere boşun para vermeye gerek yok yani. Zaten bu rimel işi genel olarak kirpiğinize bakıyor kirpik güzel değilse hiçbir rimel efsane yapmaz. Hepsi hemen hemen aynı etkiyi verir.

  14 ağustos 17:48 4 eylül 00:03

  5

  11. Gratis indirimiyle 11 tlye satın aldım. Süslüdeki olumlu yorumlar ve uçup giden maskara fiyatları sonucu denemek istedim ve çok memnun kaldım. Kirpiklerim kısa, orta yoğunlukta ve düzdür. Bu maskara çok güzel uzatıyor ve kıvırıyor. Yoğunluk adına ben etkisini göremedim. Özellikle kıvırma etkisi konusunda çok memnun kaldım. Kirpiklerim hemen düşerken, bu maskarayla saatlerce kıvrık kaldı.  Sürerken dikkatli sürmek gerekiyor hemen yapıştırabiliyor. Ben ilk sürdüğümde yanlış sürme sonucu maskarayı sevememiştim. Kıvıra kıvıra sürerseniz daha iyi sonuç elde edeceksinizdir. Yapısı kuru ve maskara çabuk kuruyor. Waterproof iddiası yok ancak sevgilim sağolsun hüngür hüngür ağlayınca suya dayanıklığını test etmiş bulundum. Akma bozulma olmadı. Ben çok beğendim. F/p acısından çok başarılı bir maskara. Benim gibi kısa ve düz kirpikli süslülere tavsiye ederim. 

  14 ağustos 02:40