yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (68)
  • medya (11)
  3

  63. Hem uygun fiyatlı hem de alan kitle memnun olduğu için aldım.Bence net kalitesiz bi maskara.Yağmur yağarken ilk defa bi maskaramın aktığını gördüm. Benim kirpiklerime ne hacim verdi ne de tek tek ayırdı böyle olunca ben de kendisini kenara ayırdım belki bi arkadaşım ister de veririm diye bekletiyorum

  16 şubat 15:00

  1

  62. kullandığım maskaraya(bkz: push up angel) muadil olarak gösterildiği için aldım fakat hem ağırlık yapıyor, hem dökülüyor, hem de sürüldüğü anda kalıp gibi kalıp peçeteyle temizlemek zorunda bırakıyor. yani uzaktan yakından alakası yok. 10 tl evet ucuz ama 10 liramı daha güzel bir şeye harcayabilirdim, mesela aynı markadan ruj alabilirdim. çöp.

  15 şubat 23:04

  3

  61. (yazar: djw) süslümüzün (link: https://www.suslusozluk.com/beaulis-curl-it-mascara?i=1105629 Bu) fikri üzerine ben de elimde halihazırda maskaralarla yapışan kirpikleri ayırmak için kullandığım lash sensational maskaranın fırçasını elimde bulunan fırçasıyla anlaşamadığım beaulis fake it maskaraya taktım. Bu maskaranın formülünde gerçekten sorun yokmuş, gerçekten de değişen fırçayla harika bir şeye dönüştü. Bu maskarayla kirpiklerinin yapışmasından şikayetçi süslülere öneriyorum. Vidalı kısımları cuk oturuyor.

  Bunun yanında lash sensational indirimde 30 lirayken beaulis'ler 10 lira. Formüllerinin pek farklı olduğunu düşünmüyorum. Lash sensational normalde aşırı zor çıktığından dolayı kirpiklerime zarar verdiği düşüncesiyle elimin gitmediği bir maskarayken beaulis'lerde böyle bir zor çıkma durumuyla karşılaşmadım. Dolayısıyla aynı fırça kullanılarak beaulis maskaralar bir nevi refill gibi de alınabilir diye düşünüyorum. Ürün değişim aralarında maskara fırçasının yıkanıp alkolle sterilize edilmesinde de yarar var.

  Okuyan süslülere teşekkür ederim, sevgiler.

  ilgili medya:
  1
  15 şubat 16:33 15 şubat 16:35


  4

  60. sol gözümde alerjik reaksiyona neden olmuş maskaradır. Çoğu maskara zaten alerji yaptığından deneyemiyordum yeni bir ürün. Fake it ile tekrar bir deneyeyim dememle ilk sürüşte kızarıklık ve şişlik oldu. Benim gibi alerjik ve hassas bir cilt yapısı olmayanlar için tam bir f/p ürünü ama. Daha önceden de yazıldığı gibi kirpikleri dökme sıkıntısı var sadece.

  13 şubat 08:51 13 şubat 08:54

  3

  59. Rimeli ilk sürdüğünüzde kirpikleri belirginleştiriyor sadece, özellikle bir etkisini görmedim. Indirimdeyken denemek için aldım fakat gün sonunda çok fazla dökülen bir rimel, bir daha almayı düşünmüyorum.

  12 şubat 22:14 16 şubat 01:37

  4

  58. İndirimden 8-9 tl gibi bir fiyata almıştım. Siyahlığı kirpikleri tek tek ayırması güzel fakat maskaradan beklentiniz hacim verip kirpikleri kaldırması ise o konuda sınıfta kalıyor. Gün sonunda biraz dökülme yapıyor ve kirpikler aşağı düşüyor fakat ben bu soruna ilk önce essence’nin ı love extreme rimelini sonra üstüne bu rimeli geçerek çözüm buldum   Bu şekilde hem kirpiklerim daha hacimli ve tek tek ayrılmış oldu hem de gün sonunda düşme sorununu yaşamadım memnun kalmayanlar bir de bu şekilde deneyebilir

  11 şubat 19:15

  5

  57. indirimde 8₺ ye aldığım ve açmamak için 2 ay direndiğim maskara. elimde birsürü maskara olduğu için aylarca bekledim ve bir gecenin körü açtım denedim ve hayatımın maskarasını 8₺ye buldum. aşağı bakan kirpiklerimi kaldırdı ve havada tuttu ama asla katır kutur sert yapmadı oldukça güzel ayırdı hiç yapıştırmadı ve uzatması baya başarılı. benim cılız aşağı bakan sarı kirpiklerimi bile bebek gibi yaptı tam bir fiyat performans maskarası akşama doğru dökülmeleri olmuyor değil ama 8₺ye aldığımız bir maskara için çok normal iki elimle dokunuyorum geçiyor swh.

  ben %50 indirimde tekrar alacağım kendisini ve sadece ben değil çevremde kime önerdiysem yedeklediği maskara buna benefit kullanan teyzoşum dahil.

  11 şubat 19:04


  56. Beaulis ilk çıktığı zamanlarda almıştım bu maskarayı. İlk kullandığımda kirpiklerimi uzatmasını ve kıvırmasını çok sevmiştim ama daha ilk günden dökülme yapmıştı. Birkaç kez daha şans vermiştim ama hep aynı şekilde dökülünce maalesef kendisiyle vedalaştık. Bir daha almayı düşünmüyorum belki markanın diğer maskaralarını denerim.

  2 şubat 15:25 2 şubat 15:29

  5

  55. Ben golden rose'un false lashes maskarasını kullanıyordum ve çok memnundum. Fakat Ankara'da bir şubesinde olan olayı öğrendikten sonra protesto etmeye karar verdim ancak kirpiklerimle anlaşan tek maskara oydu. Fake it'in fırçası tamamen aynı ve yapısı biraz daha ıslak. Benim istediğim kıvma gelmesi 3 kullanımda oldu. Kirpiklerimi yapıştırmadan tek tek ayırıp kıvırıyor. (gizlinot: Uzun ve düz kirpiklerim var.) Oldukça memnunum fakat gün sonunda birazcık dökülme yapıyor. O kadar da olur artık. Hayvanlara, kendi çalışanları tarafından yapılan eziyeti cezalandırmayan bir markadan alışveriş yapmadan; kirpiklerim ve ben mutluyuz.

  edit: Sona doğru içime bihter ziyagil kaçmış.

  26 ocak 15:13 26 ocak 16:19

  54. Maskarayı indirimden almıştım. Aldıktan hemen sonra denedim oldukça güzel kavradı ve rengi belli olmayan kirpiklerime çok güzel siyahlık verdi. Uzattı. Hacim konusunda çok iyi değil. Dikkatli sürülmesi lazım yapıştırma yapabilir. F/p ürünü indirimde tercih edilebilir.

  13 ocak 18:53