yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar (42)
  • medya (10)

  40. Fiyatını hak ettigini dusundugum uygun fiyatlı maskara. Tek tek ayırması en sevdigim ozelligi. Tek sorunu bir sure sonra dokulme yapması, onu da bu fiyata alınan bir urunde normal karsılıyorum.

  13 kasım 23:34

  4

  39. Geçen gün gratis indiriminden 10-11 tl gibi bir fiyata aldım.Bugün ilk kez kullandım.Yapısı açılış için ıslaktı doğal olarak.Fırçası ince olduğu için göz kapağıma bulaşma yapmadı.Yalnız fırça yapısı aralıklı olmadığından kirpiklerimi ikinci katta biraz yapıştırdı.Uzatmasını beğendim,kirpikleri yapıştırdığı için hacim de vermiş oldu.Fiyatına göre performansını başarılı buldum,yapısı oturunca unutmazsam editleyerek değişen durumları bildiririm.

  13 kasım 15:25

  1

  38. yazılan yorumları okuyunca bendeki maskaranın kesinlikle bir problemi olduğunu düşünmeye başladım. bendeki aşırı ıslak yapılı ve sürerken o kadar fazla ürün geliyor ki kirpiklerimi balçığa bulamışım gibi birbirine yapıştırıyor. ikinci katı asla süremiyorum iğrenç oluyor kirpiklerim. bir de göz altlarıma bulaşıyor gün içinde. kısacası pek anlaşamadım bu ürünle.

  bir gün boyunca kapağını açık bırakıp biraz kurumasını sağlayacağım belki performansında bir iyileşme olur.

  13 kasım 09:40

  4

  37. Ben de fiyatına oranla beğenen taraftanım. Öncelikle ilk uygulamadan sonra yavaş olmam gerektiğini farkettim. Kirpikleri bir ayırıyor, bir yapıştırıyor sağı solu belli değil seri uygulandığında. Islak bir yapısı var ama kılları kısa olduğu için o kadar da çok ürün gelmiyor. 5 üzerinden; dolgunluk 3.5, uzatma 4, ayırma 3(gizlinot: Ben boş maskara fırçasıyla geçiyorum işte o zaman çok tatmin edici oluyor.) kaldırma ve sabit tutma 5, kıvırma 4 diyebilirim. 2 kat uygulamayı önermiyorum ekstra ekstra dolgunluk istemiyorsanız gerek de duymayabilirsiniz benim gibi. Günlük bir maskaradan biraz daha fazlası. 8 lira için(gizlinot: %50 indirimli) gayet iyi. Gün içinde dökülme yapmıyor ama akmayacağı garanti değil(gizlinot: Öyle bir vaadi yok zaten). Silerken dökülüyor (?) etrafa dağılıyor biraz. Kesinlikle 8-10 liraya tekrar alırım.

  3 kasım 19:36 3 kasım 19:37

  5

  36. Fiyat performans olarak harika diyebileceğim bir maskara. Plastik ince dişli fırçaları pek sevmezdim ama verdiği sonuç çok iyi. Kirpiklerimi uzatıp güzel bir hacim verdi. Tüm gün kesinlikle ne akma ne de dökülme yaptı. Kirpiklerimde düşme de olmadı. Genelde diğer maskaralar da anlık hacim veriyor 1 saat sonra kirpikler ağırlaşıp düşüyor ama bunda öyle olmadı kesinlikle. 7.95 tl gibi bir fiyata daha iyisini yapamaz sanırım. Tek eksi yönü temizlerken fazla döküntü yapıyor her yere bulaşıyor. 

  3 kasım 19:15

  1

  35. Şu anki fiyatlara göre baya uygun fiyatlı rimel. İndirim döneminde 12 liraya aldım. Ne olacak rimel iste bundan daha ucuza da bulamam diyerek aldım ama beni hiç mutlu etmedi. Plastik fırçalı ama fırçaya ürün çok fazla geliyor. Kirpikleri aşırı yapıştırıyor. Yapısı da baya ıslak. Dökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım ama akmaya müsait bir maskara. Uyuyakaldığımda baya panda olarak uyandım. Aşırı uzunluk da vermiyor beni gerçekten üzdü çünkü her makyaj yaptığımda kürdanla kirpik ayırmaya başladım. Ucuz olsa da tavsiye etmiyorum.

  3 kasım 19:02

  34. Fırçası plastik, ince ve minik dişli. Düz kirpiklerimi kıvırdı ve kaldırdı. Tüm gün sabit kalmalarını sağladı. En önemlisi akma yapmadı. İndirimsiz 18 tlye alınabilecek güzel bir günlük maskara.

  Not: bitince curl it'i de deneyeceğim.

  25 ekim 22:21 26 ekim 12:41

  33. Bir maskarayı ne kadar sevemezseniz ben de kendisini o kadar sevmedim. Normalde plastik fırçalar severim, fırçası ilgimi çektiği ve bir arkadaşımın gözünde görüp “maskaran ne?” diye sorduğumda bunu gösterdiği için almıştım. Sürdüğüm anda 3 kalın tel kirpik yaptı, temiz bir maskara fırçası ile düzelttiğimde daha idare edilebilir görünüyordu. Yaklaşık 3 saat sonra maskaranın göz altlarıma nokta nokta döküldüğünü fark ettim. Ve maalesef kirpikleri de çok ağırlaştırıyor, kirpikler kalkık ve gür gözüktüğü halde bu maskarayı sürdüğüm gün göz kapaklarımda ağırlık hissettim hep. Normalde ürün atmaktan nefret ederim ama üzülerek çöpe atacağım kendisini

  22 ekim 11:42

  5

  32. kirpikleri uzatan, tek tek ayıran çok güzel bir maskara. normalde gratisten alışveriş yapmıyorum. (gizlinot: boykot) arkadaşımın 7.95 liraya aldım çok güzel demesi üzerine ben de onun maskarasından denedim ve bu sonucu gördüm. kesinlikle fiyatına göre çok fazla performans gösteren bir ürün. gratisten alışveriş yapıp aklında bu ürün olan varsa denemeli.

  20 ekim 19:36

  4

  31. Benim memnun kaldigim maskara. fiyati performansi gayet iyiydi. Maybelline maskaralarindan bi farki yok gozumde acikcasi.

  8 ekim 15:06