yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar (124)
  • medya (11)
  5

  118. Gecen hafta gratiste %60 indirimi gorunce 3 tane aldim. Cok guzel ve fiyati cok uygun artik maybelline'e falan 60-70₺ vermiyorum bu varken. Ayrica cruelty free 💚 

  10 nisan 07:14

  4

  117. Kirpiklerim düz, açık renk, kısa olmasına rağmen etkisini beğendiğim rimeldir. 

  İki hafta önce kirpik liftin yaptım ve etkisini daha çok beğendim. İndirimde şans verilebilir. 

  8 nisan 10:33

  2

  116. Anneme almak suretiyle deneme fırsatım olan, epeydir övüldüğü için merak ettiğim bir maskaraydı. Öncelikle neden övüldüğünü anlayamadım çünkü ben performansından hiç memnun kalmadım. Kirpiklerimi kıvırmadı, kaldırmadı, hacim vermedi, uzatmadı yani siyaha boyamak dışında bir etkisi olmadı. Günlük makyajlarda bile tatmin edeceğini düşünmüyorum. Bu kadar övülünce beğeneceğimi düşünmüştüm bu yüzden şaşkınım. Belki diğer maskaraları güzeldir ama bu onlardan biri değil. Annem memnun kaldı o ayrı konu, önemli olan da bu zaten.

  8 nisan 03:21


  4

  115. Hacim vermekten ziyade kirpik uzatma ve ayırma işleminde başarılı maskaradır. Gratislerde indirim dönemlerinde 10 lira gibi bir fiyata bulabileceğimiz tam bir f/p ürünü. Ürünün tek eksisi göz altına dökülme yapması onun dışında gür, düz kirpiklerime kirpik kıvırıcı ile kullandığımda tek tek ayrılmış uzun bir görünüm yakaladım. F/p ürünü maskara arayışında olanlar mutlaka denemeli.

  25 şubat 19:11

  2

  114. Üstteki girdiyi görünce yazmak istedim, bu maskara ve dahi diğer tüm beaulis maskaraları benim gözümde de aynı şekilde alerji yapıyor çılgınca, şeffaf lens kullanıcısıyım, kirpik dibi kaşıntısı gözde sulanma göz kapağı şişmesi hepsini yaptı.

  22 şubat 21:30

  1

  113. bana alerji yapan maskara. cumartesi akşam sürdüm, 2 saat zor dayandım. 2 saatte bile gözüm kıpkırmızıydı ve batma yapıyordu. hemen çıkarıp göz damlası kullandım ama pazar sabah uyandığımda göz kapaklarım şişti ve gözümü açmamı engelleyecek kadar çapak vardı. göz damlasından olmadığını biliyorum, daha önce de kullandığım bir damla. çapakları yumuşakça temizledikten sonra gözlerim daha beter hale geldi. suni göz yaşı damlası kullandım. bugün şişi biraz daha indi ama kızarıklığı devam ediyor. bir daha asla elimi uzatmam.

  22 şubat 15:36

  3

  112. bu kadar övülünce büyük beklentiler ile aldım ama defalarca kez kullanmama rağmen hala yapış yapış hissi gitmedi. benim kısa kirpiklerimi uzun gösteriyor ama ayrı bir maskara fırçasıyla düzeltme ihtiyacı duyuyorum ancak öyle verim alabildim. kalıcılık konusunu tam bilemiyorum fakat sabah sürüp akşam geldiğimde göz altlarıma hafif döküldüğünü farkettim.

  ayrıca alttaki girdiye ek olarak yazmış olayım. suya bu kadar dayanıksız maskarayı ilk kez gördüm. maskeden dolayı oluşan buhar maskarayı bildiğiniz akıtıyor. sanki ağlamışım gibi gözlerime dokunduğumda ıslak ıslak akıyor bütün maskara. tekrar almayacağım bir ürün oldu, bitsin diye kullanıyorum.

  22 şubat 01:37


  111. yaklaşık 4-5 ay önce aldığım bir ürün. o kadar övülmüştü ki tutamadım kendimi, fiyatı da uygun, alayım dedim. çok güzel uzatıyor, kıvırıyor fakat iş çıkarmaya gelince çok fazla kirpik döküyor. bu yüzden cağnım lash sensational'ıma geri döndüm. en azından denemiş oldum.

  22 şubat 01:33

  2

  110. her sürdüğümde çıkarırken çok zorlanmama rağmen hafif kar yağışında yüzüme gözüme bulaşıp beni şok etmiş maskaradır.

  ek bilgi: kirpikleri kıvrık tutar, hemen renk verir ve ayırır, hacimlendirir ama çok sertleştirir ve bir süre sonra gözlere ağırlık yapar, çıkarması zordur, kirpik dökebilir.

  21 şubat 21:25

  5

  109. Ne kadar çok memnun olmayan varmış şaşırdım doğrusu. Ben maskara sürmeyen bir insanım fakat bu ürünle maskara sürmeyi sevdim.

  Kirpiklerim uzun ve kıvrık, ortalama gürlükte ama açık renk. Sürdüğüm maskaralar ya çok abartı duruyordu ya da etki almak için hafif etki veren maskaraları sürerken kirpiklerimin şekli değişiyordu.

  Bu maskarada iki üç kere baştan sona kirpiğime değdiriyorum ve tamam, belirgin ama abartı olmayan kirpiklere sahip oluyorum. Topaklanmadan hacim veriyor. Zahmetsiz oldu benim için ve yapısını da sevdim akma dağılma yapmıyor.

  Ama kısa ve düz kirpikli olanların sevmeyeceğini düşünüyorum çünkü kıvıran bir maskara değil, uzatan hiç değil. Hacim veriyor. Benim aradığım hafif hacimli görüntüyü de çok kısa sürede verdiği için seviyorum. Genelde hacim veren maskaralar birkaç sürüşte direkt topaklanıyor ve o örümcek bacak görüntüsünü hiç sevmem ben. Fake it kullandığım tek topaklanmadan hacim veren maskara.

  Kısaca kirpikleriniz benimkiler gibiyse seveceğiniz bir ürün.

  21 şubat 18:34