yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (9)

  12. Bana yakın hiçbir gratis'te bulamıyordum, internet sitesinde de aylardir stok dışı gözüküyordu, bugün tesadüfen Gratis online'a stok geldiğini gördüm ve aldım. Arayan süslüler varsa alabilirler.

  22 haziran 14:39

  11. Nyx lid lingerie paletinin üst köşesinde olan kiremit renginin muadili olduğuna inandığım uygun fiyatlı far.

  Nyx paletindeki kiremit rengim azaldıkça yerine koymalık güzel bir derinleştirme rengi arıyordum ki beaulis markası ilime geldi. 9.90tl gibi bir fiyatı olunca da aldım ve evde denediğimde pigment olarak nyx' den çok daha iyi olduğunu gördüm.

  Nyx daha çok üst üste geçildiği zaman tam rengini verirken beaulis 2 seferde istediğim rengi sorunsuzca veriyor.

  Biraz daha kızıl alt tonlu ve yapısı çok daha yumuşak nyx ile karşılaştırınca.

  Bu renk aynı zamanda revolution paletinde de mevcut. Revolution' nın yapısı çok daha yumuşacık ve çok daha pigmentli ancak koca bir palet.

  ilgili medya:
  2
  21 nisan 14:14

  10. Gratisin yeni çıkardığı, uygun fiyatlı kendi markası olan ‘beaulis’in gramaj olarak hayli dolgunca olan ‘yanık-koyu turuncu’ renkli tekli farı.

  -son sıralar turuncu, sıcak tonlu farlara vurgun olduğumdan ilgimi çekti ve bugünkü alışverişim sırasında rengini elimin üzerinde denedim. Renk ve pigmentasyon hayli başarılı olmasına rağmen (gözümde, fırçayla denemedim) satın almadım.

  •wnw, (yeni) comfort zone paletindeki turuncu geçiş rengine çok çok benziyordu duruşu. Belki bir iki tık daha tok, daha doygun bir renk ‘fire brick’.

  -turuncuya sevdalıysanız oldukça tatmin edici, cezbedici bir renk.

  21 nisan 01:52

  9. Rengi swatchlarda sıcak kahve gibi duruyor ama gozume uyguladigimda renk bayagi turuncu. Asla kahverengilik yok. Rengi güzel ama homojen dağılmıyor. Dağıtmakta zorluk çektiğim bi far.

  Markanın The balm kalitesinde ürünler üretme hedefi varmış ama bu yapıyla kırk fırın ekmek yemeleri lazım. Ne diyelim inşallah...

  11 nisan 21:40

  8. gratis'in yeni markası beaulis'in point it isimli tekli far serisinin 285 numaralı ve bence en güzel iki farından biri olan kiremit/kahve tonlu mat far. oldukça pigmentli ve neredeyse hiç tozutmayan bir far. öyle doğal ve hoş bir görüntüsü var ki bence kaş üstü, göz kenarı vs hiçbir bölgeye ekstra bir renk kullanmaya gerek kalmadan sadece dipliner ve mascara ile efsane görüntüler ortaya çıkıyor.

  ilgili medya:
  2
  11 nisan 20:07

  7. Bugün denk gelip sözlükte ve sosyal medyada fazlaca bahsedilmesinden dolayı 9,90’a aldığım far.

  İlk gördüğümde de rengini çok beğenmiştim, mağazada daha kahve gibi duruyordu ama eve gelip uyguladığımda daha turuncuya yakın bir renk elde ettim. Elimin üstünde baktığımdaysa kızıl-kahve gibi görünüyor. Açıkçası eve geldiğimde biraz pişman oldum gibi çünkü bende the balm’ın nude beach paleti var, oradaki bodacious rengine benzetmiştim ama pek de benzemiyorlarmış, benim gibi benzeten olursa diye medyaya ekliyorum. Bold ve bodacious’ın karışımı beaulis’e çok daha yakın görünüyor.

  Sonuç olarak tek başına sürülüp çıkılabilecek güzel ve risksiz bir renk.

  ilgili medya:
  1
  1 nisan 19:56 1 nisan 19:58

  6. Çok pigmentli bir far.az almama rağmen gözümün kenarında kalıyor öyle ve çok zor karışıyor.Pandaki rengi elde etmek için çok aldığınızda gözünüzde şerit gibi kalabilir.Beğenmedim.

  25 mart 16:54

  5. Alev Kaya'nın mac'in brown script farına muadil göstermesi üzerine gratis indiriminden 6.90 ₺ gibi bir fiyata satın aldım . Yapısı güzel tebeşirimsi matlardan değil . Pigmenti de gayet güzel . Ancak elinde wet n wild rose in the air far paleti bulunan süslülerimiz bu farı almasınlar . Çünkü sağdaki 1. Turuncumsu far ile birebir aynı. 

  13 mart 22:59

  4. alev kaya’nın önerisi üzerine gratis 8 mart indiriminden 6,90₺ gibi komik bir fiyata aldığım kızıl - kahve far. pek çok drugstore farında olduğu gibi tozutma gibi bir problemi pek yok. genel olarak mat bir bitirişe sahip, içinde az miktarda minik ışıltılar barındıran bir ürün. günlük makyaja kolayca adapte edilebilir.

  8 mart 19:49

  3. Bugün edindiğim far. Mat bir far fakat İçerisinde çok ince yansımalar var eğer sim dersem haksızlık etmiş olurum bu yüzden yansıma diyorum. Gelişi güzel uyguladım Oldukça pigmentli ve karışması güzel. 6 küsür ₺'ye alınabilecek iyi bir far olduğunu düşünüyorum. Rengi göstermek için Beyaz ışıkta fotoğrafladım. Ayrıca ürünün paketlenmesinin arkasını kaldırdım çünkü içerik bilgisini merak ettim. Herkes bir şeyler üretiyor kozmetik adına önemli olan içeriği temiz ve uygun fiyatlı olması. Tabi tam tahmin ettiğim gibi içeriği hiç iç açıcı değil Farın. Diğer ürünlerin içeriğini bilemiyorum umarım farın ki gibi değildir. farın duruşunu ve içerik bilgisini Ekliyorum.

  ilgili medya:
  2
  4 mart 21:54