yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (9)
  • medya (2)
  5

  8. ihtiyacım olmadığından almamak için uzunca bir süre direndim ama geçen gün gratis sitesinde ücretsiz kargo yakalayınca almış bulundum :d

  bugün denediğimde ise bayıldım tek kelimeyle. sürümü aşırı rahat bir kere. tek seferde kapkara bir renk vermiyor ama bence dert değil. aynı zamanda sıcakta dışarda bulunduğumda da akma gibi bi problem yaratmadı. benim bir eyelinerdan istediğim her şeyi karşıladı kısacası.

    bir de epic ink liner ve kvd tattoo linerla kısacık kıyaslamak isterim. 

  kullanımı en rahat olan kvd ve beaulis kesinlikle.(gizlinot: kvd vs beaulis durumunda kvd fırçası daha ince ve kısa olduğu için kullanımı daha kolay)  nyx'i kontrol etmek biraz daha zor gibi çünkü fırça ucuna fazla ürün geliyor. yapıları neredeyse birbirleriyle aynı. tek farkları siyahlıkları olabilir. en karası kesinlikle nyx. ama çok da fark ediyor mu derseniz bence etmiyor. 

  son olarak şunu da ekleyeyim, üç eyeliner da misel suyla parçalanarak gözünüzden uzaklaşıyor. hani kırmızı oje çıkarmaya çalışırsınız da heryere bulaşır ya, öyle bulaşmıyorlar işte :d

  10 temmuz 23:52

  5

  7. fırçasının ucu çok ince ve başlığı oynak, kullanımı çok rahat. sürerken hata yaparsam kulak çubuğuyla düzeltmeme imkan veriyor, anında sabitlenen bir formülü yok.

  siyahlığı ortalama derecede ama ben sert siyah görünüm sevmediğimden beni tatmin etti. simsiyah sevenlere yeterli gelmeyecektir. akmıyor, bulaşmıyor. 6+ saat oynamadan duruyor yerinde. ilk defa eyeliner kullanıyorum, hiç zorluk yaşamadım bu üründe. 10/10.

  9 temmuz 18:35

  5

  6. aşırı merak edip onlineda stoğunu bi türlü yakalayamadığım ürün. fırçası çok dikkatimi çekiyor bulduğum yerde kapacağım bir tane. drag it kullanıyorum uzun süredir ondan da çok memnundum kalıcılığı, siyahlığı çok çok iyi ama kurumaya başladı artık. umarım glide itten de bu kadar memnun kalırım.

  30 haziran 09:54


  4

  5. süslüler sadece bir kere kullanma şansım oldu ama gerçekten övüldüğü kadar varmış. geçen arkadaşımın evinde iken makyaj yapalım dedik onda bu varmış, çok büyük bir beklentim olmadan elime aldım ve kullanım kolaylığı karşısında şok oldum. 20 saniye içinde 2 gözüme de eyeliner çekmiştim. ilk makyaja eyeliner ile başlamıştım zaten, iyi bir eyeliner kullanıcısıyım yani ve normalde jel eyeliner kullanırım ama jelde bile ben bu kadar hızlı süremiyorum. ikinci gözüme geçtiğimde opaklığını kaybetmişti bir durup kalemi sallamam gerekti. bir de gün sonunda dağıldı ama bu sorun güzel bir far bazı ile halledilir. fırçası ince ve uzun, incecik eyeliner çekmek isteyenlere aşırı kolaylık sağlayacaktır. jel eyelinerımdan vazgeçmem ama acele veya dışarıda makyaj yapmam gereken günler için bu eyelinerdan alıcam.

  29 haziran 12:23 29 haziran 12:24

  5

  4. the balm schwing eyeliner kullanıyordum ancak inanılmaz hassas ve alerjik gözlerim eyelinerı çekmeye başladığım an sulanmaya başlıyordu. gratiste dolaşırken uygun fiyatını görüp denemek için bunu aldım. siyahlığı, kalıcılığı, fırçası inanılmaz güzel ancak en güzel tarafı gözlerimi sulandırmaması oldu. yalnız mat bitişli değil o yüzden göz kapaklarınız yağlıysa pudrayla vs kullansanız daha iyi olur sanırım. ben indirimsiz 21 tlye almıştım, bu bitince keçe uçlu kardeşi drag it'i de deneyeceğim.

  30 mayıs 12:24

  4

  3. karşılaştırarak yazacağım elimde beaulis drag it de var. Drag it siyahlık ve kalıcılık olarak daha iyi fakat fırçasını bir türlü sevemedim. ben epic liner ve glide it gibi fırçası hafif oynayan ürünleri daha rahat kullanıyorum. söylediğim ürünler ile incecik eyeliner çekmek, kirpik dibini belirginleştirmek daha kolay geliyor, drag it ile daha yavaş ve özenerek sürmem gerekiyor. bu ürünün verdiği siyahlık ve kalıcılığı keşke drag it ve epic liner gibi olsaymış, benim için arayış bitirici olurdu. birkaç saat sonra kuyruk kısmında silinme yaşayabiliyorum. ama drag it o kadar kalıcı ki sürdüğümde kulak çöpüyle bile düzeltemiyorum anında sabitleniyor. bu ürünün de kapağı epic liner gibi, kapanıp kapanmadığını kontrol etmek gerekiyor kendiliğinden açılıp akma, kuruma problemi çıkartabilir.

  Özetle eyeliner işinde iyi değilim, ince eyeliner çekmek veya kirpik dibi belirginleştirmek istiyorum diyorsanız glide it, simsiyah ve kalıcı olsun yeterli diyorsanız drag it almanızı tavsiye ediyorum.

  ilgili medya:
  1
  20 mayıs 00:56

  4

  2. Fırça uçlu bir eyeliner. Benim beceriksizliğimden olabilir çok ince ve keskin kuyruklu bir uygulama yapamadım. Göz kapaklarım düşük ve diplinerlarla daha iyi çalışıyorum bunun etkisi olabilir. Simsiyah değil fakat opaklığı güzel, diğer ucuz eyelinerlar gibi üstünden geçtikçe silinme gibi bir sıkıntısı yok. Üründe şaşırdığım yön şu oldu, gözyaşlarımla istemeden de olsa bir su geçirmezlik testi yapmış bulundum. hatta ovuşturdum gözlerimi unutup. Birazcık silinmişti ama katiyen dağılmadı yerinde durdu. 10 tllik bir eyelinerdan beklenmeyecek bir performans kesinlikle. Sırf bunun için bile alınır.

  22 şubat 21:52 22 şubat 21:53


  5

  1. tanım: gratis'e özel ürünler üreten bir türk markası olan beaulis'in kalıcı koleksiyon içerisinde piyasaya yeni sürmüş olduğu; ince uygulama yapmaya imkan tanıyan ince bir fırça uca sahip, mat bitirişli ve siyahlığı yerinde olan; indirimli fiyatıyla 11,25 tl fiyatı olan muhteşem ötesi güzellikte eyeliner kalemidir. bazı makyajseverler tarafından bu ürün nyx epic ink eyeliner'a uygun fiyatlı bir muadil olarak gösterilse de ben o ürünü hiç denemediğim için bu konuda kesin yorum yapamıyorum.

  olumlu özellikleri: hayatımda kendimi maymun etmeden eyeliner çekebilmemi sağlayan tek ürün olduğu için zaten bence bu ürün bütün özellikleri ile benim için zaten olumludur ama halihazırda eyeliner konusunda uzman olan hanımefendiler için de bu ürünün tercih edilesi tüm özelliklerini sıralayayım. uygun fiyatlı olması; incecik bir uygulama yapmaya imkan tanıması; tam mat, tam opak ve net siyahlıkta olan bir ürün olması; tüm gün boyunca akma, bulaşma yapmaması ve kalıcılığının yüksek olması; tüm kalıcılığına rağmen makyaj temizleme işlemi sırasında gözden kolaylıkla çıkarılabilmesi; lens kullandığım gözlerimde herhangi bir alerji ya da hassasiyete yol açmaması.

  olumsuz özellikleri: şu an için ürünün herhangi bir olumsuz özelliğine denk gelmedim.

  sonuç olarak; 11 küsur tl fiyatla satın aldığım ve kullanabildiğim tek eyeliner olduğu için ben bu ürüne bayıldım. ürünü satın almak için girdiğim gratis'e yeniden baktığımda ürün yoktu ve hatta sonra girdiğim iki üç gratis'te de ürüne denk gelemedim ama eğer siz denk gelirseniz ve eyeliner kullanmayı seviyorsanız bu ürüne muhakkak bir şans verin derim. bu eyeliner'i gözüm kapalı ve kuyruklu eyeliner çekilmiş şekilde (gizlinot: haklı bir gururla, swh) tüm hanımefendilere tavsiye ederim.

  21 şubat 10:42 21 şubat 10:44