yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (16)
  • medya (3)
  5

  19. Aşırı güzel kokan jel highlighterdır. Kendisi strobe makyajlarda oldukça güzel durur ve günlük kullanıma çok uygundur. Kolayca parmakla alınır ve kolayca yüze transfer olur. Reçete yazmışım gibi hissettiren bir entry burada son bulur.

  13 ocak 19:21

  18. Nisan ayında alıp memnun kaldığım bir ürün. Islak bir aydınlık veriyor cilde tabi sürerken hızlı davranmnız lazım çabuk kuruyor. Şuan miladı doldu ama atmaya kıyamıyorum :)

  4 ekim 2019 15:38

  3

  17. Bende lilamsi grimsi olan rengi var evet ilk aldığımda yapısı daha güzeldi, daha ıslaktı parmağımı dokundurğumda transfer oluyordu. Şimdi biraz katılaştı ama etkisinde değişen bir şey olduğunu düşünmüyorum. Beni rahatsız eden tek şey buram buram limonlu cheescake kokması, biraz iç bayıyor sanki. Etkisine gelecek olursak fondöten üzerine full makyaj ile pek hoş durmuyor ve kalıp gibi kalıyor sanki. Bu aralar makyaj yapmadığım sadece göz altlarımı kapatıp kaşlarımı taradığımda kullanıyorum ve fondötensiz ciltte mükemmel bir ıslak görünüm sağladığını söyleyebilirim, sim sim, mat ve cansız durmak yerine içten gelen bir parıltı gibi duruyor ve bu görüntüyü cok seviyorum. Üzerine nyx dewy finish spray sıktığımda ise cam oluyor mübarek.

  Edit: kimsenin görüşüne vs bir şey demeyip kendi deneyimimi paylaştığım halde bile eksileyenlerin amacını çok merak ediyorum (gizlinot: Swh)

  21 eylül 2019 03:47 22 eylül 2019 03:33


  1

  16. İlk alındığında çok güzel olan sonrasında ışık hızıyla kuruması bir olan bir ürün elimde birden fazla aydınlatıcı olduğu için ve kullanımı zor olduğu için elim fazla gitmemişti 2 yada 3 kez kullanabildim. Bugün tekrar kullanmak istediğimde kurulduğunu gördüm ve çöpe gitti, söyleyeceklerim bu kadar

  21 eylül 2019 01:38

  15. Pıt pıt uygulayınca parça parça duran, süngere yapışıp cilde transfer olmayan, cilt makyajının üstüne sürülmeyen ama fondötensiz makyajınızda cillop gibi parlayan bence güzel, beğenmeyenin de olacağı bir ürün. Denenmeden alınmaması gerekiyor yani. 

  31 temmuz 2019 00:33

  14. Heves edip aldığım üründür kendisi. Yapısı simli ama pastelinkiler kadar değil. Ama şöyle bir sorun var ki geçen gün gratiste başka rengini denemek için elimi kabın içine attım ama ürün bozulmuştu ne kadar dayanır bilemiyorum.

  12 haziran 2019 11:57

  13. alsam mi diye düşünüp testeri elimin üstünde denedim.yapısı hic hoşuma gitmedi. yapıştırıcı sürmüş gibi hissettim. içeriği hakkında bilgim yok ama boyle bir his pek sağlıklı olduğu düşüncesi oluşturmadi. bu nedenden dolayı almadım.

  instgramda makyajls ilgili sayfalarda bir ara çok paylasiliyordu. bu insanlar, yeni urun keşfettim oo harika deyip daha fazla beğeni almak için hangi ürünü oveceklerini bazen şaşırıyorlar.

  tabi ki beğeniler kişiden kişiye değişir ama yapısı bu şekilde olan bir ürünü övmeyi de bilemiyorum.

  11 haziran 2019 22:21


  3

  12. bugün gratiste bi göz attım. bence sim sim duruyor ve çabuk dağılabilecek bir yapısı var. ayrıca hiç sağlıklı bir ürünmüş gibi gelmedi bana. çok çabuk bozulacak gibi duruyor. gratiste işim bitip çıktığımda tekrar elime baktım cidden sim yani. almayı düşünmüyorum bu nedenle

  30 nisan 2019 20:39

  11. geçenlerde gratis mağazalarının birinde bileğimde denediğim highlighter. yapısı bozuk gibi geldi bana. dokunduğum zaman jelly jelly bir yapı bekliyodum. böyle yumuşak yani. ama hiç tahmin ettiğim gibi değildi. kuruydu oldukça. acaba dedim bozuk mu diğer rengini deneyeyim ama o da aynı şekildeydi.

  bileğime sürdüm testerını. dağıtmak çok zor geldi. ve bileğim uzun süre yapış yapış bir histeydi. ama rengi ve içinde sim olmamasını çok beğendim. dağıtmasını beceremem fondoteni kaydırırım diye satınalmadım. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 24.90 civarlarındaydı.

  24 nisan 2019 13:02

  10. Hiç bu formda bir highlighter denememiştim gratise gittiğimde meraktan deneyeyim dedim. Bir oyuncak olarak çok zevkli ama amaç ne anlamadım. Bütün elime yapıştı,yaldır yaldır simli bir ürün ayrıca. Üstüne birde yanımdaki arkadaşım silmek için makyaj sabitleme spreyi sıkınca zaten hiç çıkmadı. (O da beaulisti o denenebilir gerçekten çıkmadı dondu kaldı, hareket etmedi) çok parlak, abartılı ben burdayım diyen bir highlighter arıyorsanız olabilir. Ama günlük hayatta çok oluru yok bence ve slime formunu da kullanışsız buldum.

  24 nisan 2019 09:16 24 nisan 2019 10:20