yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (4)
  • medya (4)
  1

  2. Bu gün gratisten 9,25tl ye aldığım ve 5 dk sonra direk iade ettiğim far paleti. Bütün görselleri ekleyeceğim. Renkleri ilgimi çekmişti tam yazlık renkler ve nasılsa uygun fiyatlı diye aldım. Fakat ilk defa sürdükten sonra "aa ne kader güzelmiş" tepkisi yerine korkuya bıraktı. Kör olacağımı sandım çünkü gözlerimin içi zerdeçal dökülmüş gibiydi. Hemen banyoya koştum ve lenslerimi çıkarıp damlaladım gözlerimi. 

  Lens kullanmıyor bile olsanız uzak durun çünkü gözleriniz bir kere bozulursa bunun geri dönüşü olmas süslüler. Ucuz diye sadece böyle bir şeye değmez. Üstelik ben astigmatlı lens kullanıyorum ve bir set bana 130tl ye geliyor. 10 tl ucuz olsun diye daha demin 130tl m çöp oldu.

  ilgili medya:
  2
  21 temmuz 13:35

  5

  1. tanım: henüz meşhur olmadığı için kozmetikseverler tarafından bence yeterli ilgiyi görmeyen; kontür, aydınlatıcı ve allık paletleri olarak üç çeşidi bulunan ve her palette işlevli 2,5 gramlık üç adet toz ürün bulunduran; indirimsiz fiyatıyla 10 tl'ye satılan ve bu fiyatla tam bir fiyat/performans ürünü olan; temiz içerikli olmayan ancak drugstore ürünler arasında en uygun fiyatlı olduğu için özellikle ekonomi yapmak isteyen bütçeler içim biçilmiş kaftan olan; 12 ay son kullanma tarihine sahip çok amaçlı toz ürün paletleridir.

  öncelikle ben bu fiyatta gördüğüm için seride bulunan üç ürünü de aldım ve seyahatim esnasında kullandım. ürünlerin tamamı renk hikayesi bakımından çok güzel olmakla beraber eşit performans göstermiyorlar ve aslında normal koleksiyonda bulunan bazı ürünlerin mini boy olarak üretilmiş hali gibi geldiler bana. bu bakımdan bence hepsini almak zorunda değilsiniz ama alırsanız da en azından far olarak kullanmak üzere çok kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünler olduklarını düşünüyorum. paletlerin ambalajları çok dayanıksız değil ancak çok albenili değil ve ürün içerikleri bir drugstore klasiği olarak çok temiz değil. yine de bu fiyata alınabilecek ürünler olduklarını düşündüğümü belirterek kararı size bırakmak isterim. paletleri tek tek incelemem gerekirse:

  518 sweet cheeks blush palette allık paleti: turuncu-şeftali-yanık pembe renk skalasında bir adet az ışıltılı, bir adet mat ve bir adet topper olarak kullanılabilecek nitelikte üç toz allık içeren bir palet. mat rengin pigmentasyonu yok denecek kadar az ancak diğer iki renk hem gözde hem de yanakta iyi renk veriyor. topper olarak kullanılabilen allık haricindeki iki toz ürün inanılmaz tozutuyor. paletin tüm ürünleri iyi dağılıyor ve kalıcılar. tüm seri içinde şahsım adına en az alınabilir ürün olarak bunu buluyorum ama kötü bir ürün diyemem tabii ki, sevdim.

  926 glow power strobing palette aydınlatıcı paleti: bir adet beyaz alt tonlu rose gold, bir adet bakır alt tonlu rose gold ve bir adet sarı alt tonlu altın yansımalı toz aydınlatıcı içeren bir palet. bence bir hanımefendinin kullanabileceği tüm aydınlatıcıları içeriyor oluşu çok güzel. ürünler ıslatılarak kullanıldığında efsanevi birer metalik far duruşu sergiliyorlar. aydınlatıcı olarak da sim sim durmuyorlar ancak yine de yüzde kullanıldıklarında bir süre sonra daha geniş bir alana yayılma eğitimi gösteriyorlar. ortalama yansıtıcılıkları var. tozutma problemleri yok ve kalıcılıkları yüksek. serinin en yüksek performanslı paletinin bu olduğunu düşünüyorum. aydınlatıcı ihtiyacınız varsa ve seyahat boy ürün istiyorsanız direkt olarak bu palete bakmanızı öneririm.

  153 light to medium contour palette kontür paleti: bir adet soğuk kahve alt tonlu mat bronzer, bir adet şampanya rengi aydınlatıcı ve bir adet soğuk gül kurusu mat allık içeren bir palet. bronzer olarak kullanılan ürün inanılmaz tozutma ve dökülme yapıyor ancak geçiş rengi farı olarak çok güzel kullanılabiliyor. aydınlatıcısı çok güzel ve yüzde sim sim durmuyor. allık rengi ise tam bir koyu mat gül kurusu ve çok güzel duruyor, açık tenli hanımefendilere özellikle kışın çok iyi gideceğini düşünüyorum. bu paletin de tozlarının kalıcılığı yüksek ve genel olarak alınabilir bir palet olduğu görüşündeyim.

  ürünleri merak ettiyseniz bulabilmek için gratis'lerdeki beaulis standlarının yanı sıra kasa yanındaki küçük kutulara bir bakmanızı öneririm. koleksiyon ürünü olduklarını sanmıyorum ama öylelerse de bence bitmeden bir deneyimleyin bu tatlış paletleri diye naçizane tavsiye ederim.

  18 ekim 2019 10:08