yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  ethyl acetate, alcohol denat., butyl acetate, cellulose acetate butyrate, nitrocellulose, dipropylene glycol dibenzoate, isopropyl alcohol, dimethicone, sorbitan isostearate

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  15. ilk kullandığım oje kurutucu bu o yüzden kıyaslama yapamayacağım. ama şunu söylemek istiyorum: senelerdir boşu boşuna yastık izi yüzünden kıvranıp durmuşum. fırçası kalın ve ürün böl miktarda geliyor bu yüzden biraz dikkatli sürmeniz gerekiyor tabakalaşmaması için. kurutma hızına değinmeye gerek bile yok, muazzam! tek eksi tarafı eğer biraz kalın sürerseniz ojeyi kaldırıyor. dayanmayıp soyuyorum ben de, aseton israfı olmuyor (gizlinot: swh). yine de dediğim gibi dikkatlice sürmekte fayda var. stokladığım bi ürün oldu

  8 ocak 00:18

  4

  14. Ojeyi çok hızlı kurutan ama çekilmeye sebep olan kurutucudur.

  Flormarın siyah ambalajlı UV oje kurutucusunu kullanıyordum ve çok memnundum . Elimdeki ürün bitti ve yeni bir oje kurutucusu arayışına girdim . Yorumları çok iyi olunca beaulis almaya karar verdim . 8₺ gibi bir fiyatı var ama çok zor bulunuyor. Çok çabuk tükeniyor.

  Basecoat + 2 kat oje uyguluyorum ardından bu ürünü ne çok ince ne çok kalın olacak şekilde  uyguluyorum. Evet çok hızlı kurutuyor 20 saniye sürmüyor ancak çekilmeye sebep oluyor dediğim gibi . Sürdükten hemen sonra baktığımda sanki oje 4-5 günlükmüş gibi tırnak uçlarımda beyazlaşma olduğunu görüyorum . Aynı şekilde tırnak diplerimde de oje bir yere çekilmiş büzüşmüş gibi bir görüntüye sebep oluyor. Bu çekilme problemine çözüm olarak çok dikkatli bir şekilde tırnağımın tüm yüzeyine hiçbir boşluk kalmayacak şekilde uyguluyorum bu şekilde çekilme minimum oluyor . 

  Özetle bu üründen daha iyisini bulamazsam kullanmaya devam ederim çünkü amaç hızlı kurutması ve bu işlevi yerine getiriyor.

  14 aralık 2019 20:43

  5

  13. Dün süslülerimin yorumlarını okuyarak iş çıkışı almaya karar verdim kendiaini. Kıbrıs Şehitlerindeki 2 büyük Gratistet kalmamış, sonradan küçük olanda bir bakayım dedim son 1 tane kalmış. Hemen kaptım 4 liraya (gizlinot: %50 indirim var ) . Yorumuma gelecek olursak vaadettiğini kesinlikle yerine getiren bir fiyat/Performans ürünü. 2 kat ojeyi hiç sıkıntısız direk kuruttu. Stoklama ihtimalim olan 2. Tırnak ürünü olacak kendisi (gizlinot: Birincisi kalyon tırnak sertleştirici idi)

  14 aralık 2019 14:10


  12. Bunu ben mi kullanmayı çözemedim yoksa kötü bir ürün mü karar veremiyorum... 

  oje sürdükten sonra ilk kullandığımda biraz kalın sürmüşüm, ertesi gün tırnaklarımın üstü göz göz olmuştu sonraki kullanışımda ince sürmeye dikkat ettim yine aynı sorunu yaşadım. 

  Flormar 4-1 care ile yoluma devam ediyorum

  13 aralık 2019 22:32

  4

  11. ojeyi saniyeler içerisinde kurutan, fiyatına göre güzel iş çıkaran bir ürün.

  wet n wild hard as ice, golden rose quick dry, nk fast dry gibi ürünlerle aynı işleve sahip. bu tür kurutucuların hepsi ojeyi 2-3 gün içerisinde kalıp halinde çıkarıyor. bu ürüne has bir özellik değil yani. ağzının dar olmasından yakınılmış ama bence fazla ürün gayet sıyırılabiliyor. muadilleri gibi bu da çok çabuk ağdalaşacak gibi. en sevmediğim özelliği ise ojelerde çekme yapması oldu. yani ne kadar ojenin tamamını kaplasanız da sanki tırnak bitiminizin bir iki milim ötesinden sürmeye başlamışsınız gibi bir görüntü oluşuyor. iyice dipten sürmeye gayret ediyorum o yüzden.

  fiyat performans göz önünde bulundurulursa şans verilebilecek bir ürün.

  edit: gittikçe daha çok çekme yapan ürün. görüntüyü bir hayli bozduğu için çöpe gidecek malesef. diğer oje kurutucu topcoatlarda böyle bir problem yaşamamıştım. nerdesin wet n wild hard as ice..

  ilgili medya:
  1
  13 aralık 2019 15:11 23 ocak 23:08

  10. daha önce hiç oje kurutucu denemediğim için diğer markalarla kıyaslama yapamayacağım ama bu fiyata olabilecek en iyi oje kurutucu gibi geliyor bana. 6 liraya (gizlinot: indirimsizdi sanırım) gratisten aldım. normalde oje sürmek işkenceydi cidden. ojeyi sürünce kaç saat beklersem bekliyeyim uyuduğumda yastık izi çıkıyordu. bu kurutucu sağolsun bu durumdan kurtardı.

  kullanırken tek dezavantajı fırçaya çok ürün gelmesi. minik minik alıp sürünce daha iyi performans sağlıyor. ben kullanmadan önce peçetede fırçayı temizleyip öyle sürüyorum. bir de kurutucu sürmeden önce bir 5 dk ojenin oturmasını bekliyorum. hemen sürer sürmez kurutucu geçince ojeyle beraber yerinden oynuyor çünkü.

  9 aralık 2019 15:43

  9. bugün gratis indiriminden 4₺ye aldığım ve etkisine hayran kaldığım ürün.

  bu kadar hızlı ve güzel bir etki beklemiyordum, ojelerim çok güzel duruyor ve anında kurudu. kesinlikle alınması gereken uygun fiyatlı ürün, deneyin denettirin.

  30 kasım 2019 00:53


  5

  8. ojeli dolaşmayı çok seviyorum ama kurumasını beklemek bana işkence gibi geldiğinden ve gönlüme göre bir kurutucu da bulamadığımdan bir süredir bırakmıştım. marka %50 indirime girdiğinde alıp deneyeyim dedim, bu fiyatta böyle bir performans beklemiyordum cidden. ojeyi yerinden oynatmadan anında kurutuyor.

  sprey formunda olsa çok daha iyi olurdu bence ama bu halinde de bittikçe alacağım bir ürün.

  24 kasım 2019 19:50

  5

  7. kullandığım ilk oje kurutucu ama sanırım bundan sonra başka markaya da ihtiyaç duymam. fiyatı çok uygun, indirimde 3.95 gibi bir fiyata satın aldım. (gizlinot: indirimsiz hali bile diğer markalara oranla uygun) diğer markaların ürünlerini denemediğim için yorum yapamayacağım ama şunu diyebilirim ki bu ürün zaten başka bir şeye ihtiyaç duydurtmuyor, çok çabuk şekilde kuruttu ojemi ve verdiği parlaklık çok hoş. ben oldukça memnun kaldım, beaulisin fiyat performansta zirveye çıkan ürünlerinden biri. bittiğinde tekrar alacağım.

  edit: yazmayı unuttuğum için ekleme yapıyorum, bu ürünü sürdüğümde oje çok daha kolay çıkıyor tırnaktan, hiç zorlamıyor.

  20 kasım 2019 00:12 20 kasım 2019 00:16

  6. denemeden önce uygun fiyatlı oluşu nedeniyle rakipleri arasında öne çıkan, denedikten sonra da performansıyla fark atan oje kurutucu. zaten bir süredir denemek istediğim bir üründü bu, ama gerçekten çok memnun kaldım. en başta kurutma hızı oldukça iyi, bu bir an önce oje sürme işlemini bitirmek için pratik olduğu anlamına geliyor. gecenin bir vakti dar vakitlerde oje süresi gelenler ne demek istediğimi çok iyi anlar. 5 dakika içinde ojeyi sürüp, üstünden de bu kurutucudan geçip yatıyorum ve sabaha yastık izi olmayan tırnaklarla uyanmış oluyorum. bu gerçekten büyük bir rahatlık. onun dışında ojemin çok daha parlak durduğunu fark ettim.

  yalnız şişesinin ağzı gerçekten çok dar bu sayede dikkatli ve birkaç seferde üründen almak gerekiyor. üründen azar azar alınarak uygulandığındaysa etkisi çok daha uzun oluyor. fırça yapısına gelince o da sürümü gerçekten kolaylaştırıyor. eğer şişesi de değişirse o zaman çok daha rahat kullanılır bir kurutucu olacak. üretici firmaya duyurulur.

  ilgili medya:
  1
  30 ekim 2019 21:59