yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  ethyl acetate, alcohol denat., butyl acetate, cellulose acetate butyrate, nitrocellulose, dipropylene glycol dibenzoate, isopropyl alcohol, dimethicone, sorbitan isostearate

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  3

  18. İndirim döneminde çok uyguna geldiği için aldım. Ojeyi gerçekten hızlı kurutuyor ve verdiği parlaklık gayet güzel.

  Ancak şöyle bir şey gözlemledim beaulis marka ojelerle çok iyi anlaşmasına rağmen bazı farklı markalarda ojenin çekmesine neden oluyor. Sanırım daha önce bahseden olmuştu. Garip gerçekten.

  Oje kalıcılığı için ekstra bir şey yapmıyor bence.

  16 mart 15:31

  17. uzun zamandır bir oje kurutucu arıyordum bunun da beğenildiğini görünce aldım.

  evet çok güzel parlaklık veriyor, çok da hızlı kurutuyor ama fırçası çok kötü. tırnaklarım küçük ve dar o yüzden parmaklarıma sürmek zorunda kalıyorum biraz da. fırça genişliği yarıya inse daha kullanışlı olabilir. bir de bazen oje bir bütün olarak tırnağımdan soyuluyor ikinci-üçüncü gün. 

  eksi yönleri olsa da daha hızlı kurutanını bulmadığım sürece bununla yoluma devam ederim. 

  13 şubat 17:00

  5

  16. Kullandığım diğer oje kurutuculara göre en hızlı kurutanın bu olduğuna karar verdim. Bununla yola devam! 

  13 şubat 16:53


  4

  15. Yazın almıştım. Kullandigimda ojeyi hemen kuruttugunu ama ojeye baskı uygulayinca ojenin cekildigini farkettim. Ve sonrasında da hiç kullanmadım.

  Geçen haftalarda Instagram'da takip ettiğim sevgili @yesimdedi den ogrendigim bilgiyle bu kurutucuya birkaç damla kalyon oje çözücü damlattim. Ve ojeyi sürüyorum, üstüne de bu kurutucuya sürüyorum. Tırnaklarım hem parlak oluyor hem de hızlı kuruyan ojelerim oluyor.

  1 şubat 02:12

  5

  14. bugün satın aldığım oje kurutucu. bayıldım. flormar siyah şişeli kurutucusunu üretimden kaldırdığından beri gerçekten oje sürmeyi sevmiyordum. ama bu hemen hemen aynıymış. ojemi cam gibi yapıp parlattı, hemen de kurudu. sevdim. üstelik indirimde 5 liraya düşüyor. eğer hemen bütün halinde soyulmazsa tavsiyemdir. alınız, aldırınız efenim.

  31 ocak 22:29

  13. ilk kullandığım oje kurutucu bu o yüzden kıyaslama yapamayacağım. ama şunu söylemek istiyorum: senelerdir boşu boşuna yastık izi yüzünden kıvranıp durmuşum. fırçası kalın ve ürün böl miktarda geliyor bu yüzden biraz dikkatli sürmeniz gerekiyor tabakalaşmaması için. kurutma hızına değinmeye gerek bile yok, muazzam! tek eksi tarafı eğer biraz kalın sürerseniz ojeyi kaldırıyor. dayanmayıp soyuyorum ben de, aseton israfı olmuyor (gizlinot: swh). yine de dediğim gibi dikkatlice sürmekte fayda var. stokladığım bi ürün oldu

  8 ocak 00:18

  4

  12. Ojeyi çok hızlı kurutan ama çekilmeye sebep olan kurutucudur.

  Flormarın siyah ambalajlı UV oje kurutucusunu kullanıyordum ve çok memnundum . Elimdeki ürün bitti ve yeni bir oje kurutucusu arayışına girdim . Yorumları çok iyi olunca beaulis almaya karar verdim . 8₺ gibi bir fiyatı var ama çok zor bulunuyor. Çok çabuk tükeniyor.

  Basecoat + 2 kat oje uyguluyorum ardından bu ürünü ne çok ince ne çok kalın olacak şekilde  uyguluyorum. Evet çok hızlı kurutuyor 20 saniye sürmüyor ancak çekilmeye sebep oluyor dediğim gibi . Sürdükten hemen sonra baktığımda sanki oje 4-5 günlükmüş gibi tırnak uçlarımda beyazlaşma olduğunu görüyorum . Aynı şekilde tırnak diplerimde de oje bir yere çekilmiş büzüşmüş gibi bir görüntüye sebep oluyor. Bu çekilme problemine çözüm olarak çok dikkatli bir şekilde tırnağımın tüm yüzeyine hiçbir boşluk kalmayacak şekilde uyguluyorum bu şekilde çekilme minimum oluyor . 

  Özetle bu üründen daha iyisini bulamazsam kullanmaya devam ederim çünkü amaç hızlı kurutması ve bu işlevi yerine getiriyor.

  14 aralık 2019 20:43


  5

  11. Dün süslülerimin yorumlarını okuyarak iş çıkışı almaya karar verdim kendiaini. Kıbrıs Şehitlerindeki 2 büyük Gratistet kalmamış, sonradan küçük olanda bir bakayım dedim son 1 tane kalmış. Hemen kaptım 4 liraya (gizlinot: %50 indirim var ) . Yorumuma gelecek olursak vaadettiğini kesinlikle yerine getiren bir fiyat/Performans ürünü. 2 kat ojeyi hiç sıkıntısız direk kuruttu. Stoklama ihtimalim olan 2. Tırnak ürünü olacak kendisi (gizlinot: Birincisi kalyon tırnak sertleştirici idi)

  14 aralık 2019 14:10

  4

  10. ojeyi saniyeler içerisinde kurutan, fiyatına göre güzel iş çıkaran bir ürün.

  wet n wild hard as ice, golden rose quick dry, nk fast dry gibi ürünlerle aynı işleve sahip. bu tür kurutucuların hepsi ojeyi 2-3 gün içerisinde kalıp halinde çıkarıyor. bu ürüne has bir özellik değil yani. ağzının dar olmasından yakınılmış ama bence fazla ürün gayet sıyırılabiliyor. muadilleri gibi bu da çok çabuk ağdalaşacak gibi. en sevmediğim özelliği ise ojelerde çekme yapması oldu. yani ne kadar ojenin tamamını kaplasanız da sanki tırnak bitiminizin bir iki milim ötesinden sürmeye başlamışsınız gibi bir görüntü oluşuyor. iyice dipten sürmeye gayret ediyorum o yüzden.

  fiyat performans göz önünde bulundurulursa şans verilebilecek bir ürün.

  edit: gittikçe daha çok çekme yapan ürün. görüntüyü bir hayli bozduğu için çöpe gidecek malesef. diğer oje kurutucu topcoatlarda böyle bir problem yaşamamıştım. nerdesin wet n wild hard as ice..

  ilgili medya:
  1
  13 aralık 2019 15:11 23 ocak 23:08

  9. daha önce hiç oje kurutucu denemediğim için diğer markalarla kıyaslama yapamayacağım ama bu fiyata olabilecek en iyi oje kurutucu gibi geliyor bana. 6 liraya (gizlinot: indirimsizdi sanırım) gratisten aldım. normalde oje sürmek işkenceydi cidden. ojeyi sürünce kaç saat beklersem bekliyeyim uyuduğumda yastık izi çıkıyordu. bu kurutucu sağolsun bu durumdan kurtardı.

  kullanırken tek dezavantajı fırçaya çok ürün gelmesi. minik minik alıp sürünce daha iyi performans sağlıyor. ben kullanmadan önce peçetede fırçayı temizleyip öyle sürüyorum. bir de kurutucu sürmeden önce bir 5 dk ojenin oturmasını bekliyorum. hemen sürer sürmez kurutucu geçince ojeyle beraber yerinden oynuyor çünkü.

  9 aralık 2019 15:43