yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (24)
  • medya (7)
  4

  28. Ojeyi çok hızlı kurutan, indirimden döneminde kaçırılmaması gereken ürün.

  23 şubat 01:51

  2

  27. Golden rose quick dry'dan çok memnun olmama rağmen her yerde bulunmaması sebebiyle yöneldiğim kurutucu oje. Öncelikle belirtmeliyim ki evet kurutuyor ancak ben yeni sürdüğüm ojeyi tırnak uçlarım çıkmış dipleri açığa çıkmış şekilde kullanmak istemiyorum. Alta sürdüğünüz oje kurumadan bu top coatı sürerseniz oje resmen tırnağın ortasına doğru toplanmaya başlıyor. Kuruduktan sonra bir bakıyorsunuz tırnak uçları beyaz bir şekilde açığa çıkmış, dipler yukarı doğru ilerlemiş. Evet oje kuruyor ama leş gibi bir görüntüyle. E ben oje kuruduktan sonra oje kurutucuyu niye süreyim? Çok denedim sevmeyi, hala da kullanıyorum ama yok tövbe ikinciye asla almam. Golden rose'u ise şiddetle tavsiye ederim. Onun da dibini sağlıklı şekilde görmek zor yarısından sonra ulaşılmıyor falan ama en azından binbir emekle sürdüğüm ojeyi bozmuyor.

  12 ocak 03:31

  26. Ojeyi gerçekten hızlı kurutmasına rağmen Beaulis dışındaki ojelerde çekme yapan top coat. Her zaman 2 kat sürdüğüm için bir süre hatayı kendimde aradım, düzgün süremedim heralde diye düşündüm ama yok yani, basbayağı ojeyi bozuyor. O yüzden kendi markası dışındaki ojelerle kullanmıyorum artık. 

  2 kasım 2020 12:42


  1

  25. İnsanı deli eden top coat.

  Ojeyi adında yazdığı gibi çok hızlı kurutuyor ama bir top coattan beklentiniz parlaklık vermesi, cila niyeti görüp ojenin görüntüsünün daha güzel görünmesi ve ojenin tırnakta daha uzun kalması gibi şeyler değilse sadece hızlı kurutması ise alabilirsiniz. 

  Benim beklentilerimi karşılamadı. Evet hızlı kurutuyor güzel hoş ama uğraşıp oje sürdükten sonra ortaya çıkan görüntü tatmin edici değil. Yapısı çok çabuk ağdalaştığı için sürümünü zorlaştırdı. Herkesin dile getirdiği gibi nasıl sürerseniz sürün mutlaka bir çekme söz konusu asla engel olamadım.

  ilgili medya:
  1
  2 kasım 2020 12:07 2 kasım 2020 22:15

  5

  24. Epeydir oje kullanmıyordum. Pandemi araya girip işyerinde uzatamadığım tırnaklarımı evde uzatınca beaulis indiriminden aldığım ojeleri süreyim dedim. Daha önce oje kurutucu da kullanmadığım için kıyas yapamıyorum. Fakat beaulis marka ojelerimle kullanınca parlak, dayanıklı ojelerimle 3-4 gün (ev kızı olunca eller sudan çıkmıyor) geçirebiliyorum. Farklı marka ojelerde çekme yaptığını ben de gözlemledim. Onun dışında alırım tavsiye ederim.

  ilgili medya:
  2
  27 ekim 2020 08:56 27 ekim 2020 08:57

  2

  23. Ojeyi çok hızlı kurutuyor taş gibi sağlam da yapıyor amaaa ojem resmen çekiyor bunu sürünce. Tırnak diplerimde boşluk bırakmam güzelce taşırmayacak kadar dibine kadar sürerim ojeyi yine de her taraftan çekiyor oje. Uçlardan sanki silinmiş gibi oluyor dipten ise sanki 1 aydır ojemi silmemişim de tırnaklarım uzamış gibi oluyor. 2-3 kat sürdüysem sadece üst kat çekiyor ve yine idare eder bir görüntü oluyor, tek katta ise iyice beter. Bitene kadar simli ojelerimde kullanıcam çekme daha az belli oluyor diye. Piyasada alabileceğim fiyat aralığında işe yarar tek golden rose var şu an.

  26 ekim 2020 23:13 27 ekim 2020 10:17

  22. Altındaki ojeyi kurutmasına kurutuyor ama opaklığını da azaltıyor malesef

  26 ekim 2020 22:33


  21. Ojeyi hızlı kurutuyor ve ömrünü kesinlikle uzatıyor. Normalde 2-3 günde uçlardan bozulan ojemi 1 hafta yerinde tutabiliyor, öyle diyeyim.

  Ama ojenin üstünde kalın bir katman gibi kalıyor ve eğer tırnağın her yerine süremediyseniz ciddi fark oluyor. Homojen şekilde tırnak dibinde vs. hiç boşluk bırakmadan sürmeniz gerekiyor. O nedenle sevemedim, zahmetli bence kullanmak. Essence'in kurutucu damlasını tercih ederim

  21 ekim 2020 15:49

  4

  20. ojeyi gerçekten çok hızlı kurutan ve bana göre ojenin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan oje kurutucu. fiyatı da uygun. ama kenarlardan çekme yapıp görüntüyü bozması can sıkıcı.

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 2020 11:10

  4

  19. Hayatımın ürünü olan oje kurutucu. Daha önce hiç bu kadar hızlı kurutan oje kurutucu bir ürünüm olmamıştı. Bu ürünün kullanım şekli bol bol olmalı bence. Eğer biraz az alırsanız fırçaya yanlardan çekilme yapıyor ve tırtıklı bir görünüm oluyor.(gizlinot: ojeyi katmanlı gösteriyor) Yatmadan önce oje üzerine bu ürünü sürüp yatınca yastık izi vs ile karşılaşmıyorum. Bol bol uyguladığımda memnun kaldığım ve indirimlerde yedeklediğim bir ürün.

  1 ekim 2020 18:07