yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (65)
  • medya (6)
  5

  55. copper renginden 3 adet bitirdim, çünkü benim günlük hayatımda her gün kullandığım yegane makyaj malzemesi kahverengi göz kalemleri. doğal olarak hızlı bitiyor ancak bu biraz daha hızlı bitti. ışıltılı bir renge ve kremsi bir yapıya sahip. kolayca sürülüyor. rengi mac teddy e oldukça benziyor. göz üstünde kullanıyorum ve kalıcılığından da memnun kaldım. ancak ucu çok ince sürüm için uygun değil, açma şansınız da olmadığından ince uygulama isterseniz pek mümkün olmayacaktır. indirimde de yakalarsanız tam bir performans ürünü.

  8 nisan 17:29

  5

  54. Siyah rengini aldım ve şaşırtıcı derecede beğendim. Fake it maskaradan yana hayal kırıklığına uğramış olsam da göz kalemi beni üzmedi neyse ki. Sürümü yumuşak, simsiyah ve en önemlisi çok kalıcı. Asla akma ya da bozulma söz konusu değil. Simsiyah olduğu için eyeliner olarak kullanmaya müsait. Çevirmeli olması da güzel çünkü kalemtraş ile uğraşmak beni delirtiyor bazen. Diğer renklerinden de edinmeyi düşünüyorum ve gönül rahatlığıyla bu kalem olmuş diyorum. Tam bir f/p ürünü

  8 nisan 03:27

  5

  53. 901 numaralı pearl rengine sahibim. ben parıl parıl parıldamayı çok severim, simli ürünlere bayılırım. göz pınarına wet n wild'ın comfort zone paletinde en baştaki açık rengi sürerim genelde göz pınarlarına ama bir süre sonra gözümü kaşındırıyordu, kötü duruyordu yani.

  gratis'te tesadüfen denk geldim bu kaleme, indirimde 4 liraya düştüğü için alayım, en kötü çöpe atarım dedim. ama vuruldum. gözde çok güzel duruyor, kalıcı, benim gözümde herhangi bir alerjik reaksiyon da yapmadı. biraz düşük kaliteli de olsa gözümde duruşunu ekliyorum, umarım birilerine fikir veririm 

  20 şubat 16:05 16 mart 18:29


  52. daha önce duymadığım, övüldüğünü bilmediğim bir üründü, beaulis standını karıştırırken pearl ve copper renklerini almış bulundum.

  pearl gerçekten göz içini ve göz pınarını aydınlatmak için harika bir renk. eğer az uyuduysanız ve gözlerinizin içi kızarıksa o kızarıklığı çok iyi alıyor, uyanık ve sağlıklı gösteriyor.

  copper rengi ise çok güzel, ışıltılı bir bakır rengi. siyah kalemleri alt göz içine sürmeyi sevmiyorum, dumanlı bir göz makyajı yaptıysam bu kalemi sürüyorum. akma durumu yaşamadım.

  tek kötü yanı, sürümleri gerçekten zor. yani pratik bir ürün olsun, hemen üst göz kapağıma sürüp dağıtayım diyorsanız bu ürün aradığınız ürün değil.

  17 şubat 20:42

  5

  51. Görkem Karman önerisiyle almıştım. Sürümü çok kolay, yumuşak. akma yapmıyor. Rengi gerçekten simsiyah. Ben ucunu keskin sevdiğim için eyeliner kullanıyorum ama zaman zaman hızlıca çıkmam gerektiği durumlarda uygulayıp çıkıyorum. FP ürünü.

  26 ekim 2020 14:45

  5

  50. Numarasını bilmediğim chopper rengi ve bugün edindiğim 901 pearl rengi var elimde.Chopper zaten aşık olduğum bir renk lakin pearl bambaşka bir olay olmuş.Özellikle benim gibi kore makyajı seven arkadaşlar hastası olur rengin.Gözümün içine değil de direk altına geçip sadece bir maskara sürdüm.Aşık oldum göz makyajıma.Alın aldırın

  25 ekim 2020 20:30

  49. Siyah ve kahverengisini kullanıyorum. Çook kalıcı, kahverengide hafif simler var kirpik dibine çekip dağıtılınca bir de hafif bordomsu bir farla karıştırırsanız harika bir göz makyajı oluyor, gün boyu dağılmıyor. Kahverengi gözleri daha açık renk gösterdiğini düşünüyorum. Siyahını da kuyruk yapmadan yine üst kirpik dibine sürüyorum, kısa yoldan daha belirgin gözler elde edebiliyorum. Kendimce en büyük eksisi göz içine sürülünce fazla renk vermemesi ve dağılması. Onun haricinde hem çok uygun fiyatlı hem de kalıcı. 

  8 ekim 2020 13:48


  48. makyaj sevdalışı arkadaşlarımın önerisiyle aldığım kalem. çok yumuşak değil ama rengini güzel veriyor. f/p ürünü de denebilir.

  2 ekim 2020 11:59

  47. Aynı dudak kalemleri gibi çok çabuk kırılıp sürerken insana yaşlandığını hissettiriyorlar. Bunlarla kendinize eziyet edeceğinize faber castell kurşun boya kalemlerini suya sokup kullanın daha iyi.

  18 eylül 2020 20:27

  2

  46. övüldüğünü bilmeden copper rengini aldığım kalem. essence'in az bulunan (veya artık üretilmeyen) asansörlü güzelim hot chocolate göz kalemine alternatif olur belki diye umutlanmıştım. bir kere bu kalem çok sert yapıda, bu yüzden rengini çok zor veriyor. göz içine sadece hafif bir efekt verebilirsiniz ancak. ayrıca o sertliğe rağmen azıcık açınca hemen kırıldı. ben göz üstüne eyeliner olarak kullandım, dağıtmak çok çok zor olduğu için kendisiyle nasıl bir çizgi çizebilirsem o. bitirdikten sonra bir daha almam, önermiyorum.

  17 eylül 2020 20:55 17 eylül 2020 20:57