yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  14. Doğal duruşu olan allık.

  Bendeki rengi filtered. Şeftalimsi renkte ve ışıltılara sahip. Sim sim kesinlikle durmuyor. Ürünü uygularken bir damla yanağa fazla bile gelebiliyor çünkü yapısı yoğun. Rengine bayıldığım için göz kapağıma çok az uygulamıştım far olarak da şeftali, hafif turuncu pembe rengi makyajlarda güzel durabilir. Tek sıkıntısı ürün kaldıkça ilk alındığındaki likit yapısı katılaşıyor ara ara çalkalamak gerekli sanırım.

  19 eylül 19:39

  4

  13. şişesinden nefret ettiğim allık. rengi, kalıcılığı, yapısı harika ama bu yapıda bir allık için yanlış bir şişe seçimi gibi geliyor bana. şişe derken aslında damlatma aparatından bahsediyorum. ilk aldığımda da pek sıvı değildi ama iki üç açmaya daha da katılaştı yapısı ve hem damlalığa çekilirken zor oluyor, hem hepsi katman şekilde damlalığın etrafına toplanıyor. hala yapısı güzel o konuda bir sıkıntı yok ama bana hiç pratik gelmediğinden stick veya toz allığa elim gidiyor genelde

  28 ağustos 22:11

  5

  12. Çok kalıcı ve çok doğal duran bir allık. Benim için en önemli özelliğiyse bende sivilceye neden olmamasıdır. Bir de bitecek gibi değil cidden evladiyelik. Minik seyahat kutucuklarından birine koydum yanımda taşıyorum gün içinde ağzım yüzün kayınca iki pıt pıtla kendime geliyorum.

  14 ağustos 21:15

  11. Süslüler, denizde, havuzda çıkmayan allık yapmışlar! Öncelikle belirtmeliyim ki ürünler yağ bazlı arkadaşlar. Elimin üstünde dağıtıp kullanıyorum ve makyaj temizleme jeliyle yıkamama rağmen çıkmıyor. Çılgın gibi sabitleniyor zaten, jel aydınlatıcıyla birlikte havuza giderken kullanıyorum. "Cildim kendiliğinden muhteşem hahayt" efekti yaratıyor. Filtered ve connected renklerini aldım, connected palyaço gibi yaptı beni ama filtered sarı alt tonlu özellikle de çilli ciltlerde çok hoş duruyor. Likit demişler bu arada ama öyle akışkan şekilde kalmıyor, pudralı bir ürün olduğu için aç kapa aç kapa zamanla şişedeki ürün de kuruyor. Bir de filtered daha sıvı ve daha dengeli bir pigmente sahip, içinde ince simler var bu arada ama rahatsız edici görünmüyor ciltte. Kalıcılık noktasında ben sıkıntı yaşamadım zaten yaldır yaldır allık görüntüsü sevmiyorum. Var yok arası doğal bir renk benim isteğime cevap veriyor, siz de öyle tercih ediyorsanız memnun kalabilirsiniz ama sürerken dozu ayarlayabilmek önemli. Kimyager gibi sıvı ölçüsü ayarlıyorum her seferinde ahasfdş.

  Son olarak, ters fondöten tekniği için de biçilmiş kaftan bu allıklar, özellikle de connected rengi.

  22 temmuz 14:02

  10. 318 connected, yani gül kurusu rengine sahip olduğum allık. pudralı makyaj yapmadığım zamanlarda kullanırım diye indirimde almıştım.

  çok pigmentli bir ürün. eğer fazla kaçırırsam yanaklarım tamamen allık oluyor ve pembe bir avatara dönüşüyorum. az uygulayınca da dağıtması biraz zor. ben elle uyguluyorum bu arada. dağıtmayı başarabilirseniz doğal, "hey, ben doğuştan böyleyim" diyen yanaklarınız oluyor gerçekten.

  bence tek eksisi kalıcılığının az olması. yani en fazla 2 saat. fırça gerektirmediği için tazelemesi kolay ama işte dağıtması zor. gün içinde uğraşmaya değer mi emin değilim...

  18 temmuz 11:43

  9. Bendeki bu ürünün connected rengi. Öncelikle sıvı bir ürün olması sebebiyle uygulama kolaylığı sağlıyor, damlalıklı bir ambalajı var damlalığın ucunu her iki yanağıma hafif değdirip parmaklarımla pıt pıt dağıtınca çok doğal bir görüntü elde ediyorum ki ben normalde fondöten kullanmadıysam allık da sürmezdim ama o kadar doğal bir efekti var ki, kendi teniniz kızarmış gibi görünüyor. Ayrıca çok pigmentli, pigmentli olduğu için de kolay bitecek bir ürüne benzemiyor. Altına sürdüğünüz fondötenin ağzı yüzü da kaymıyor ilginç biçimde. Kokusu var, hassasiyeti olanları rahatsız edebilir. beni rahatsız etmedi ne kokusu olduğunu çıkaramasam da. Kalıcılığı çok iyi değil sanırım bende 2 saatte uçtu gitti likit bir ürün olmasına rağmen. Pastelin crush blush allıkları bile daha uzun süre dayanıyor bende. 17 liraya almıştım, bence düşük kalıcılığına rağmen fiyatını hakeden bir ürün.

  17 temmuz 22:10

  8. Bugün edindiğim allık. Yaz ayları için likit bir allık arıyordum şeftali renginde ve bunu deneyeyim dedim. İyiki de denemişim çok beğendim. İçinde hafif ışıltılar var ama sim sim değil doğal bir parlaklık veriyor. İndirimde 8liraya düşüyor. Bu fiyata alınabilecek net en iyi allık olabilir

  12 haziran 00:48

  7. connected (gül kurusu olan) rengini 17 liraya edindiğim aşırı aşııırrı pigmentli likit allık.

  damlalıklı şişesi çok güzel. rengi de çok güzel. ben damlalığı orta parmaklarımdan birine değdirip bir miktar ürün aldım, sonra iki parmağımı birleştirip biraz yaydım. öyle yanaklarıma dağıttım. homojen dağılmasını beğendim, verdiği kızarıklık da utanınca yanaklarınızın kızarması gibi(gizlinot: swh) 

  azıcık ürünle işinizi halledebileğiniz için fiyat performans açısından başarılı bence

  11 haziran 16:22

  6. gül kurusu rengini çok sevdiğimden dolayı connected rengini aldım. minik bir nokta almanız yeterli çünkü aşırı pigmentli. likit olmasından dolayı da çok doğal duruyor. bazen biraz alıp pıt pıt dokundurup dağıtıyorum dudaklarıma. bu kadar iyi olmasını beklemediğim bir allıktı.

  8 haziran 19:34

  5. Ben de connected rengine sahibim. Çok heveslenerek indirimde aldım. açıkçası daha önce hiç likit far kullanmadığım ve bu ürün de aşşırı aşşırı pigmentasyonlu olduğu için beceremeyip, benlik değil diye düşünmüştüm.  sonra (yazar: Patlicanmoru) nun, “elimin üzerinde dağıtıp, ordan fırçayla alıyorum” taktiğini uygulayınca mutluluğu yakaladım :) hee bu kadar basit bir yöntemi denemek neden benim de aklıma gelmedi diye çok düşündüm ama bulamadım :))  neyse şimdilerde sürekli bunu kullanıyorum. Kokusu da çok hoşuma gidiyor.

  Edit: likit far demişim, allık olacak tabisi

  6 haziran 13:11 6 haziran 13:27