yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  13. Beaulis'in en sevdiğim ürünlerinden biridir kendisi. Eyeliner konusunda tecrübesiz olan ben, bu ürün sayesinde simsiyah incecik eyeliner çekebiliyorum. Göz kapaklarım yağlı olmadığı için bazsız kullanıyorum. Parmağımı gözüme sokmadığım sürece gün içinde bozulma, akma olmuyor. Tam bir f/p ürünü, hele bir de indirimdeyse tadından yenmez.

  18 nisan 03:13

  12. uygun fiyatlı olduğu için öylesine denemek için aldığım eyeliner her eyelinerla iyi çekebildiğim için o konuda çok bi şey diyemiycem ama ürün bozuldu gibi bi şey oldu bende içi katılaştı gözüme sürdüğümde maskaraya geçince üstteki çizgi yok falan oluyo anlamadım tavsiye etmem

  13 mart 04:13

  11. eylül ayında yanlış hatırlamıyorsam 13-16 lira gibi bir fiyata almıştım ve hâlâ kullanıyorum. 

  fırçası keçe uçlu ve çok sert değil çok da yumuşak değil kontrol edilebiliyor. 

  rengi mat ve siyahlığı güzel ben sevdim. 

  ve yaklaşık 12 saat deneyimleme imkanı buldum herhangi bir yerden akma yapmadı ve parçalanmadı. 

  kalem şeklinde olanını merve kutlu baya övüyor denemek için onu aldım bu bitince onu deneyeceğim ama büyük ihtimal yine bunu alırım çok sevdim, eyeliner çekmeyi hiç beceremem gözlerim küçük ince çekemiyorum, ama bununla çok güzel çekebiliyorum. tavsiye ederim 

  11 şubat 17:25


  5

  10. üstteki yoruma inanılmaz şaşırdım. o eyelinerla benimki aynı olamaz çünkü. inanılmaz beğendim ben. fırçası ince, mükemmel bir kuyruk yapmanızı sağlıyor. simsiyah ve asla akmıyor. kaldı ki benim göz kapaklarım son derece yağlı, gözüm de kışın çok sulanır. bana mısın demedi. üstelik sürerken kirpiklere yapışıp sertleştirmiyor kirpikleri. bu fiyata böyle bir eyeliner görünce çok şaşırdım. the balm'ın eyelinerını kullanıyordum ben. 2 saate kalmadan akıyordu. helal olsun beaulis'e. birer ikişer alın süslüler. alın, aldırın.

  28 aralık 2019 22:33

  1

  9. İyi yorumları görünce şaşırdım bir miktar çünkü her ne kadar uygun fiyatlı olsa da asla kalıcı olmayan, ilk kat silik olduğu için ikinci hatta üçüncü kez üstünden geçilmesi gereken, geçince de yüzünüzü gerdiğiniz an çatlayan bir yapısı var. Bendeki mat olan ancak daha kötü bir dipliner kullanmadım diyebilirim. üç saat sonra bir baktım ki tek tarafımda kuyruk kalmamış. 8lira bile olsa yazık süslüler almayın.

  18 aralık 2019 18:56

  1

  8. Kendisini gratisin meşhur yüzde 50 indiriminde 8 tlye edinmiştim. Elimde denediğimde matlığı ve siyahlığı çok hoşuma gitmişti, fiyatı da uygun olunca dedim ben bunu alayım. Ertesi gün daha ilk kullanımda fırçasının ucu tüylendi ki bu bir eyeliner'da en sevmediğim şeydir eyeliner çekmeyi eziyete dönüştürüyor çünkü. Buna ek olarak kalıcılığı çok zayıf. Günlük makyajımda eğer eyeliner kullanıyorsam gözüme far bazı dahil uygulamıyorum öyle hoşuma gidiyor. Bir gün bu şekilde denedim 2 saat sonra sol gözümdeki kuyruk yok olmuştu. Biri düz diğeri kuyruklu eyeliner'la kim bilir kimlere yakalandım...  

  Bu nedenlerden ötürü asla önermiyorum. Piyasada çok daha güzel eyelinerlar mevcut

  12 aralık 2019 20:48

  5

  7. Son zamanlarda aşırı memnun kaldığım yegane makyaj ürünümdür. Aylar evvel, Gratis'ten almıştım hasbelkader. Bunca zaman ürünün yapısında herhangi bir bozulma olmadığı gibi ilk günkü performansını korumaktadır. Kalıcıdır ve buna rağmen kolayca temizlenmektedir.

  30 kasım 2019 00:59


  5

  6. uzun zamandır eyeliner kullanmıyordum. el alışkanlığım vs. gitmişti tamamen ama bu eyelinerla tanışınca hiç problem yaşamadım. sürümü çok kolay. simsiyah ve akma yapmıyor. indirimde 8-9 tl gibi bir fiyata almıştım. çok memnunum.

  22 ekim 2019 14:25

  4

  5. kullandığım en uygun fiyatlı ve etkili göz ürünlerinden diyebilirim. gayet kalıcı fırçası çok güzel incecik yapıyor rengi de simsiyah tam istediğim gibi fakat dikkat edilmesi gereken olay mat ve parlak seçeneklerine dikkat etmek bendeki mat olanı ve gayet başarılı olduğunu düşünüyorum biterse kesinlikle tekrar alacağım ürün

  4 eylül 2019 19:52 7 eylül 2019 23:54

  4. Dipliner arayışındayken mağazada deneyip bir tane kaptım.Maalesef yağlı ve düşük göz kapaklarım var.Çoğu dipliner göz kapaklarımda sadece 3 4 saat durabiliyor.Şanslıyım ki bu ürün arayışımı büyük ölçüde bitirdi.Mat olanından aldım.İnce kalem gibi bir ucu var.Tamamen mat siyah renk vermesi fiyatına göre harika diyebilirim.Göz kapaklarımda 6 7 saat arası durdu.Bitince yenisini almayı düşünüyorum.

  4 ağustos 2019 22:56