sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (65)
 • medya (14)

65. baktım herkes kendisinden söz ediyor tekli farını, likit mat rujunu ve jöle kıvamındaki aydınlatıcısını edindim.

aydınlatıcısına bayıldım. elimle uygulamayı sevmediğim için aydınlatıcı fırçamı biraz batırıyorum ve sürüyorum. ıslak ıslak duruyor hiç böyle bir aydınlatıcım olmamıştı benimki en açık rengi, 920 live online.

far olarak 387 spritual rengini aldım, bordo sedefli bir far. ben mat diye almıştım ama deneyince fark ettim ki sedefliymiş. ben yine de dış köşelere uyguladım ama tam bordo rengini alamadım açıkçası, belki karıştırdığım içindir ama fiyata göre gerçekten çok güzel bir far başka renklerine özellikle açık renklerine bakacağım.

likit mat ruj olarak üstünde zip it yazanlardan 172 rust rengini aldım. the balm'ın meet matte hughes trustworthy rengine muadil. the balmınki biraz daha turuncumsu ama yan yana getirince hiç belli olmuyor. the balm'ın 70 tl olduğunu düşünürsek, hadi indirime girse de çok kazançlı bir muadil bence. kalıcılık olarak çok bir şey diyemeyeceğim gün içinde tazelemek gerekiyor.

16 nisan 18:54

64. all in one adlı pembe ambalajlı maskarası deneyip çok beğendiğim marka. loreal paradise’a oldukça benziyor, kum saatine benzer bir maskara tipi var. uzatıyor ve dolgunlaştırıyor kesinlikle.

16 nisan 11:09

63. Aldığım ürün yorumları şöyle: Parlatıcısı yapış yapış değil o açıdan iyi onun dışında bir olayı yok. Likit mat ruju hiç ama hiç sevmedim pul pul kuruttu. Kiss it serisinden meşhur hot sun aldım dokusunu pek sevmesem de rengi güzel olduğu için alınabilir. Normal ruj serisinden power of love isimli rujun rengini çok sevdim sürümü de kolay. Klasik dudak kalemleri çok sert beğenmedim, testerı olsaydı almazdım . Stick aydınlatıcısını beğendim sim sim değil ve uygulaması kolay. İki ojesini aldım kalın fırçalı ve güzel bir kıvamı var tek kat yetti. Sanırım en çok ojelerini beğendim. Yine de fiyatları uygun olduğu için cezbediyor.

14 nisan 19:25

62. öyle bir zamanda giriş yaptı ki piyasaya, resmen birçoğumuzun bu ara yeni ürün deneme merakını giderdiği marka. zira ben geri kalır mıyım? elbette kalmadım ve ben de uzmanlık alanım olan göz kalemlerine ağırlık verdim. özellikle de kahverengi olanlara.

şimdi bilindiği üzere iki tip göz kalemi var markanın. dudak kalemleri de aynı şekilde tabii. biri twist it denilen asansörlü ve de aynı zamanda waterproof özellikteki seri, diğeri de tune it diye geçen kalemtraşla açılan normal seri. twist it serisinin en popüler rengi malumunuz 198 copper. kendinden ışıltılı bir kahverengi, aynı zamanda mac'in teddy isimli göz kalemine muadil tutulan bir renk. bunu biliyoruz zaten.

yalnız beni bu kahve tonu kesmedi daha koyu bir kahverengi istiyorum derseniz gördüğüm kadarıyla bu seride yok. yalnız tune it diye geçen seride 199 dark brown diye bir renk var. işte benim aradığım, günlük makyajımın vazgeçilmez kahverengisi de bu acı kahve tonu. suya dayanıklı olmadığı için başta bu kesin beni pandaya çevirir diyordum, neyse ki pek beklediğim gibi olmadı. bu far bazı kullandığım için tabii. yoksa kesin akmaz kokmaz bir kalem deyip garanti verdiğimden değil. yalnız waterproof olmasa da yapısı gerçekten güzel. yumuşak, ama aynı zamanda kolay sürülen, rengini tek seferde güzelce veren bir kalem. renk versin diye bastırıp gözünüzü acıtmanıza gerek kalmıyor. öyle kuru ve sert bir yapıda değil yani. bu yanı gerçekten hoşuma gitti. elinizi gözünüze götürüp özellikle bastırmadığınız sürece, baz da varsa altta kolay kolay yerinden oynamıyor. gün içinde biraz silikleşebiliyor elbette, ama benim için çok da problem olmadı. fiyatı da indirimde 10 lira gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. bu seriden bir de 701 olive isimli zeytin yeşili diye tabir edilen bir kalem daha aldım. o da güzel bir renk öneririm, ama 199 benim için gerçekten sürpriz oldu. görüldüğü üzere bu girdiyi de resmen ona ayırmış oldum (gizlinot: lol).

14 nisan 00:15

61. mat ruj serisinden 386, berry queen ürününü edindim. dudakta hemen kuruyor ve yumuşacık, nemlendirici bir hissiyatı var. rengi vişne çürüğü tonlarında. fiyatı da bu kalitede bir ürün için oldukça uygun.

13 nisan 22:35

60. Mac velvet teddy ye muadil gösterilen bold it kalemlerinden essential nude rengini aldım. 13.90₺ fiyatı var. Kalıcılık yok gibi ama rengi cok güzel gerçekten. Bitince yeniden alır miyim bilmiyorum çünkü velvet teddynin kendisini alabilirim :)

12 nisan 19:27

59. likit ruj ve bir bronzer paletini aldım. f/p olarak muazzam.Umarım fiyatları artmaz 

12 nisan 19:20

58. Kahverengi göz kalemini aldım ama hiç memnun kalmadım.Daha sürerken akmaya başlayan bir kalem.Yumuşak, sürüşü kolay ama kalıcılık sıfır

12 nisan 15:41

57. Paketlemelerine dandik deniyor ama eğer biraz daha kaliteli ve göze hitap eden bir paketlemesi olsa 25 lira değil 50 lira olurdu fiyatları.

12 nisan 15:07

56. Biraz önce standına baktığım gratis üretimi markaymış. Her şeyi aşırı dandik görünüyor. Ambalaj seçimi çok kötü olmuş. Flormar ve golden rose’un seneler önceki hali gibi geldi bana

12 nisan 14:10