yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • medya (30)

  145. bugün gri kapaklı ve pembe kapaklı serisinden iki adet ruj aldığım marka. ikinciye %80 indirim vardı, ikisi 17₺'ye geldi.

  gri kapaklı olan rujun adı chili ve mac chili'nin çok çok az daha turuncusu. mac almak istemeyen süslüler tercih edebilir. ben çok beğendim. mac chili'ye sahip olarak yorum yapıyorum, ikisi de çok güzel rujlar. sanırım bu renk yeni gelmiş.

  pembe kapaklı olan da ballerina pink, biraz satenimsi. bu da çok güzel bir renk, aşırı severek aldım. sürmek için çok sabırsızlanıyorum.

  ilgili medya:
  3
  22 ocak 23:07

  144. Kahverengi göz kalemini beğendiğim marka. 198 copper rengi, mac teddy'e muadil gösteriliyor. Bende biraz daha koyu durdu ama beğendim. 

  7 ocak 17:28

  143. Maalesef hiçbir ürününü beğenemediğim markadır. Ucuz etin yahnisi  yavan olur deyimini tamamen karşılıyor bence.

  7 ocak 12:02


  142. Dudak kalemlerinin hayal kırıklığı olduğunu aklıma kazıdığım kozmetik markasıdır

  24 aralık 2019 11:26

  141. buraya magic far paletini önermeye geldim. arkadaşlar, inanılmaz iyi. hemen başlıyorum anlatmaya: 

  öncelikle highlighter diye koydukları büyük pandan bahsedeyim. bence bunun aydınlatıcı olma olasılığı yok. aşırı pigmentli ve rengi bence herhangi birine göre fazla koyu. yalnız gözde harika bir far olabilir. 

  hemen yanındaki pembe mat var. bence paletin genel havasına göre biraz neon kaçmış. daha koyu bir renk koyulabilirdi gibi düşünüyorum ama kendi başına yeterli bir far. karıştırmak için biraz çabalamanız gerekebilir. altındaki kahverengi de palete uygun ama denemedim henüz. 

  pressed pigment olan farda bence hiç iş yok. veya ben kullanamamış olabilirim, bilmiyorum. kullanılacaksa da kesin yapıştırıcı gerekiyor. 

  kalan son üç renge gelirsek. üçü de harika. aşırı yumuşak, aşırı kremsi. nasıl anlatsam böyle yumuş yumuş mükemmel ya. rengini harika veriyor. parmağınıza alırsanız gözünüzde kaymak gibi kayıyor. çok beğendim açıkçası. 

  bence çok güzel makyajlar çıkarılabilecek bir palet olmuş. yanınızda taşımaya da gayet uygun, ben öyle yapıyorum. ağır makyajlar da yapabilirsiniz, tek renkle hafif bir makyaj da yapabilirsiniz. farlar çok yumuşak olduğu için belki hızlı bitebilirler ama benim için sıkıntı değil. 

  24 aralık 2019 11:11

  140. yaklaşık bir aydır gratis'in indirimlerine denk getirerek birkaç ürününü denediğim ve şans verdiğim marka. fiyatlar zaten uygun bir de indirimli alınca çok çok uygun. denediklerimden genel olarak performans açısından çok memnunum, almaya devam ederim.

  (gbkz: beaulis zip it likit mat ruj) 276 light coral rengini 11.85tlye almışım. rengine bayılıyorum, günlük makyajımda sık sık kullanıyorum. yapısı ince, sürümü kolay, dudaklarda ağırlık yapmıyor, kalıcılığı orta.

  (gbkz: beaulis fake it maskara) 7.95tl. ilk aldığımda fırçasından dolayı sevmeyeceğimi düşünürken beni yanıltan maskara. bir maskaradan ne bekliyorsam bana onu veriyor üstelik aşırı uygun. akma, bulaşma yapmıyor, kirpiklerimi güzel kıvırıyor, temizlerken çabuk çıkıyor.

  (gbkz: beaulis drag it eyeliner) 8.95tl. diğer ürünler kadar çok kullanmasam da kalem yapısı harika. siyahı gerçekten siyah, ince eyeliner çekebiliyorum, bulaşma söz konusu değil. daha ne olsun, bittikçe alırım.

  (gbkz: beaulis oje) 707 mossy rengi 2.45 tl. fırçasını sevdim, sürerken çok rahat. benim ellerim suya çok maruz kalıyor bu yüzden ojelerden kalıcılık beklentim yok ama 2 gün gidiyor. beğendiğim renkler oldukça alırım.

  (gbkz: beaulis lock it kaş maskarası) 9tlye199 dark brown rengini aldım. kaşları inanılmaz iyi sabit tutuyor. şeffaf olanı da olsa keşke.

  (gbkz: beaulis kiss it 286 hot sun ruj) 7,5tl. aradığım turuncu rengi buldum. sürümü kolay, kalıcılığı orta.

  18 aralık 2019 23:31

  139. az önce gratis'e girdim ve bu markanın yeni koleksiyonundan bir far paleti aldım. magical night falandı galiba.

  diyebileceğim tek şey muhteşem. içinde gerçekten çok güzel renkler var ve fiyatı 35₺ idi. mükemmel bence ya. şoka girdim. o palete en az 50 bekliyordum ki ambalaj açısından da harikaydı. beaulis, böyle gidersen seni daha da çok seveceğim tatlım. türk kozmetik sektöründe böyle yeni ve ilgi çekici, güzel ambalajlar görünce çok mutlu oluyorum. deneyince de mutlaka yorumlarım.

  9 aralık 2019 19:01 9 aralık 2019 19:13


  138. smile & sparkle paleti almadan önce renkleri swacthlamanızı öneririm.

  Renklerini çok güzel veriyorlar.

  Kupkuru tozlar değil daha nemli bir yapıları var.

  Renkler genel olarak kullanışlı ama 2 rengin kullanılabilirliğinden emin değilim.

  Ben bugün Bakırköy cadde mağazasında testerını buldum ve denedim. Nar çiçeği rengi allık ve onun sağ çaprazında yer alan simli rengi hiç kullanılabilir bulamadım. Nar çiçeği baya yoğun pigmentli. Simli renk ise 'simli'. İçindeki simler net bir şekilde görünüyor ve altın rengi. Diğer renklerse oldukça kullanışlı. Özellikle pembe renk hem allık hem aydınlatıcı , iki aydınlatıcı ise makul uygulama ile hem allık hem aydınlatıcı olabilir. 2 firesi olan bir paleti %50 indirimli almayı tolere edebilirim

  7 aralık 2019 22:41

  137. Magic paletini Kanyon Gratisten 35 TL’ye aldım. 

  İçinde büyük bir panda highlighter var. Highlighterı sürünce biraz ağır duruyor iyice dağıtmak lazım.

  Yanında içinde az bir miktar sim bulunduran bronzer var. Benim tercihim değil ama güzel karıştığı için far olarak kullandım memnunum. 

  Onun üstünde cart bür pembe allık var. Yine benim tercih edeceğim bir renk değil ama içindeki farlarla güzel gidiyor.

  Altında bir sıra far var. Sedefli farlar çok güzel yumuşak ve pigmentliler. Ancak o sondaki “sim” bir tuhaf. Wet’n’Wild’ın simleri gibi. Yapış yapış ve opak değil. Ben en son göz makyajımı bitirdiğimde o fardan parmağımla alıp sedefli farın üstüne sürüyorum hem farı yerinde tutuyor hem de daha çok parlıyor.

  ilgili medya:
  2
  7 aralık 2019 13:20

  136. birbirinden güzel ürünlerden oluşan bir yılbaşı serisi hazırlamışlar. üstelik fiyatları da çok uygun.

  * smile & sparkle allık / aydınlatıcı paleti (gizlinot: indirimsiz 44,95 tl)

  en çok dikkatimi çeken ürün bu oldu. 8 adet ürün için çok uygun bir fiyatı var. allıkların geneli mat ve gül kurusu tonlarında. pastel 304 numara gibi çok güzel bir kırmızı da barındırıyor. aydınlatıcılar ise koyu şampanya tonlarında.

  * make a wish far paleti (gizlinot: indirimsiz 44,95 tl )

  günlük kullanım için çok güzel olabilecek 32 adet renkten oluşuyor. daha çok sonbahar/ kış renkleri var.

  *magic far paleti (gizlinot: indirimsiz 34,95 tl )

  koyu kahve, borda tonlarında oluşan 7li bir far paleti. preslenmiş pigment şeklinde bir far da var.

  * nightfall far paleti (gizlinot: indirimsiz 34,95 tl )

  ne yazık ki görsel bulamadım. magic palet şekilde 7 adet fardan oluşuyor bu da.

  * mystic hues allık

  kırmızıdan sarıya doğru giden tonları olan ombre bir allık

  * festive lights aydınlatıcı

  simli gibi duran (gizlinot: yüze geçebilecek derecede büyük simler bulunuyor. ) şampanya tonlarında bir aydınlatıcı

  ilgili medya:
  1
  1 aralık 2019 17:27