yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (163)
  • medya (40)

  163. dudak kalemi, bronzer, tekli baked olmayan allıkları, tekli farları, rimelleri bence mükemmel. tekli farlarından da memnunum ama hepsinden değil o biraz deneme yanılma.

  23 şubat 14:21

  162. sevip sevmediğim konusunda kararsız kaldığım markadır.

  fake it maskarası alerji yaptı. ojeleri de ucuz ama çok iyi değiller. 2 saat önce sürdüğüm bare it serisinden toffee taupe oje tırnak uçlarından hafif çıkmaya başladı, hatta bir tırnağımda direkt ortadan soyulmaya başladı. glaze it aydınlatıcısı güzel, tam benim sevdiğim gibi belli belirsiz bir ışıltısı var. form it fondöteni de fena değil gibi. yani deneme yanılma yönetimiyle neyin size uygun olduğunu bulmak lazım.

  23 şubat 12:30

  161. Tekli farlarından çok memnunum. f/p açısından çok başarılı. Pigmentasyonları çok güzel ve gözde kadife gibi duruyor, çok hoşuma gidiyor. çok hafif tozutuyor.

  Rujlaını ben de çok kuru buluyorum dudağımda kuruyup çatlıyorlar genelde. Üzerine dudak nemlendiricisi sürerek buldum çözümünü. Evet o kadifemsi mat görüntü kayboluyor ama pıt pıt dokundurarak sürünce gloss sürmüş gibi de durmuyor.

  Eyelinerı orta kalitede, muhtemelen almam bir daha çünkü çok çabuk kuruyor gözde, üzerinden iki kere geçmek isteseniz bir yerde kalkıyor gözünüzdeki ürün. Pek de bereketli gelmedi bana açıkçası.

  Kaş maskarası da çok iyi bence, pigmentasyonu güzel, tatmin ediyor, kaşları güzel tarıyor. tek eksi yanı açıldıktan bir süre sonra kıvamı çok yoğunlaşıyor.

  Maskaralardan sadece curl it'i ve fake it'i denedim. Fake it beni tatmin etmedi, çok ıslak yapısı ve kirpiklerimi hiç kıvırmadı. Simsiyah ok gibi örümcek bacaklarım oldu. Curl it tekrar alacağım bir maskara, günlük kullanım için beni tatmin ediyor. Kıvırıyor ve az da olsa hacimlendiriyor. Bunun içinde de çok az ürün var gibi geldi bana ama çok uygun zaten fiyatı. Fırçası çok uzun tek eksi yanı bu bence alışmam biraz zaman aldı.

  Kapatıcısı çok kuru, fiyatı çok uygun evet ama almaya hiç değmez. Her ne kadar göz altlarımı nemlendirsem de (gizlinot: normalde yapmam) uyguladıktan birkaç saat sonra kuruyup pul pul oluyor. Renk sıkalası genel olarak yeterli bence. Eğer çok kuru bir kapatıcı ihtiyacınız varsa, dünyanın en kuru kapatıcısı olmaya aday kendisi.

  Benim deneyimlerim bu şekilde, uygun fiyatına rağmen başarılı ürünleri var genel olarak seviyorum bu markayı.

  23 şubat 11:10


  160. Hayatımda denediğim en iyi ruju bulmamı sağlayıp, flormar lip powder ı ikinci sıraya atmamı sağlamış rujun markasıdır.

  Bahsettiğim ruj son koleksiyondaki vintage party isimli ruj serisinden isabel. O renk, o yapı gerçekten inanılmaz. Beaulis kendini aşmış gitmiş. Ben bir high end rujdan ne beklersem kalıcılık dışında hepsini sağlıyor.

  Bir kere rengi en en sevdiğim ve aradığım pembemsi Gül kurusu renk. Bu bile ruju sürmem için yeterli kriter. Ama bundan daha önemlisi benim için yapısı. Çünkü dudaklarım çok kuru ve kabuk kabuk, bu yüzden mat ruj sürerken çok zorlanıyorum ve istisnasız hepsi dudaklarımı acıtıyor ve çizgi çizgi olup kurutuyor. Bu rujun yapısı o kadar hafif ve köpüksü ki. Yani kesinlikle sıvı değil daha çok tok bir kremsilik var. Ama incecik, asla yapış yapış olmuyor. Sürümü çok kolay.

  Mat bir şekilde kuruyor ama tam zamk gibi matlardan değil böyle dudak dokusunda kuruyor. Yani eğer dudağınıza dokunursanız sanki hiçbir şey yokmuş gibi geliyor. Bence yapısı mac powder kisse çok benzer ya da flormar silk mata.

  Kalıcılık konusunda çok başarılı değil. İki üç saat gider ama. Ben içecek içtim ama çıkmamıştı renk. Dudağımın ortasından  falan da silinmemişti.

  Silinirse zaten ordan burdan çıkarak değil tint gibi renk bırakarak siliniyor sanki kendi dudağınız gibi.

  Koleksiyon ürünü olduğu için ve üretimi belli süre sonra duracağı için başlık açmak istemedim.

  ilgili medya:
  4
  22 şubat 16:33

  159. Genellikle fiyatı sebebiyle tercih edilen marka. Aslında güzel ürünleri de var ama çok büyük bir sorunu var. Aynı serideki ürünlerin bile yapıları aynı değil. Mesela stick mat rujlarından örnek vermek gerekirse hot sun renginin yapısı çok kuru taş gibi, heartbreaker rengi daha kremsi, chili rengiyse bildiğimiz krem gibi sürümü çok güzel aynı şey farları için de geçerli aynı paletin içindeki birbirinden farklı renkler çok farklı. Tekli farlarında bile kimi pigment kusuyor kimi renk vermiyor. Yani tutarlılığı yok ve bu pek hoş değil. Alırken o rengin yorumları gerekiyor.

  ilgili medya:
  1
  12 ocak 17:55

  158. Allıklarını başarılı buluyorum rujları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

  12 ocak 12:44

  157. Aynı anda 3 ayrı adet koleksiyon çıkarmış. Retro Remix koleksiyonundaki far paleti çok hoşuma gitti dün satın aldım. Paletteki renk skalası gerçekten çok güzel, her ton var. Henüz deneme fırsatı bulamadım ama performansını deneyip burayı güncelleyeceğim.

  9 aralık 2020 13:47


  156. bareit oje serisinin tüm renkleri mükemmel olmasına rağmen kapakları aşırı kalitesiz ilk kullanımda bozulacak cinsten. Aynı markanın fake it rimelini de almıştım eve geldiğinde daha jelatinini açarken parçalandı.

  aşırı kalitesiz öyle diyeyim uzak durulmalı.

  6 aralık 2020 22:11

  155. ojeleri güzel yapıda, fırçaları da güzel ama çok çabuk bozuluyorlar. özellikle bir tane şeffaf simli ojesi var hatalı oje sürdüğüm her tırnağıma sürüyordum özellikle süslemişim gibi oluyordu 2 ay içinde yapış yapış bir şeye dönüştü...

  6 aralık 2020 13:09

  154. Bugüne kadar bu kadar uygun fiyatlı olup da böyle harika ürünlere sahip bir marka daha görmemiştim sanırım. Bu markanın ilk olarak mat likit rujlarını denemiştim ve resmen ba yıl dım. Renk skalası, köpük formu ve hafifliğiyle çok başarılıydılar. Daha sonra da likit aydınlatıcısını ve krem allığını aldım onlar da gayet iyiydi. Şimdiyse şu meşhur maskaralarına gözümü diktim. Bir de fiesta isminde bir ruju var, rengi nefis görünüyor. O rujla birlikte hindistan cevizli dudak parlatıcısını bulursam alacağım. Tam olarak bir f/p markası

  6 aralık 2020 12:55