0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (3)

5. Yağ emici performansını sevemediğim için baking yaparken kullandığım sünger. Toz pudrayı daha düzgün ve ince bir katman halinde uygulayarak göz altına fazladan ve dalgalı bir şekilde pudra uygulamamı engelliyor. Yanaklarımda kontür ürününün altında kullandığım zaman sivri köşeleri sayesinde belirli bir hat boyunca tek seferde bastırıp çekerek düzgün bir baking ve kontür belirginleştirme yapabiliyorum. Ayrıca Süngeri ya da fırçayı alelade bir şekilde pudrayla kaplamadığım için toz pudralarımı daha uzun süre kullanabiliyorum, ürün kaybı bir hayli azaldı. Artık sen bir baking süngerisin blotterazzi.

12 şubat 22:56

4. Kirlendiğini düşünüp yıkadım, normal sünger gibi şişti şişti (link: http://www.suslusozluk.net/gorseller/19287_1096_1455727087_8a668a.jpg şöyle) komik bir görüntü ortaya çıktı :)

Böyle şiştiğini görünce aklıma makyajda kullanmak geldi, bb kadar kullanımı kolay olmasa da sonuç gayet iyiydi, bu şekilde kullanmak isterseniz içindeki süngerlerden birini makyaj süngeri diğerini yağ emici olarak kullanabilirsiniz.

17 şubat 2016 19:39 17 şubat 2016 19:43

3. Sahsen mendille hafifce bastirarak yagi uzaklastirabiliyorum yuzumden.Sonra gerek olursa transparan pudra gecerek matlik suresini uzatiyorum.Ayrica ayni seyi defalarca kullanmam gerekmedigi icin daha hijyenik geliyor. Bence para israfi.

18 aralık 2015 20:52


2. Watsons kartımda 9 tl birikmiş, bari sıfırlanmadan kullanayım dedim. Aklımda rt sculpting fırça ve blotterazzi vardı, her ne kadar olumsuz yorumları olsa da,bunu almaya karar verdim, fırçam çok fazla olduğu için. Reyon fiyatı 43 lira görünüyordu, kasada 32 lira çıktı. 23 liraya geldi yani, ay bir sevindirik oldumhkgjgkg, acıyordum çünkü makyaj süngeri değil birşey değil.

Yorumlara geçecek olursak, bi kere kutusu çok şık, 2 tane damla şeklinde bb ile aynı materyalden yapılmış yaprak Sünger var.maalesef ki öyle pudralı kağıtlar gibi dokundurur dokundurmaz yağı emmiyor, yağlı görünümün yok olması için bir kaç kez tampon yapmak gerekiyor. Hatta ilk dokundurmamda ee hiçbir değişiklik olmadı dedim kendi kendime. Ama 5-6 kere üzerinden geçince yağlı görünüm tamamen yok oluyor.

Güzel tarafı da şu, makyajı hiç oynatmıyor. Mesela pudralı kağıtlar bazen cakey görünüme sebep olabiliyordu. Bunu yeterince uyguladıktan sonra makyaj yeni yapılmış gibi duruyor.

Kullanım zahmetine katlanırsam memnun kalabileceğim bir ürün oldu, ilerleyen zamanlarda bi değişiklik olursa editlerim.

18 aralık 2015 20:41

1. Beauty blender sitesinde ilk satılmaya başladığında yaninda bb solid temizleyici hediyesi de vardı. Beauty blender ile aynı malzemeden yapılmış. Hemen sepete attım. Ya dur bi yorumlara bakayım dedim ve sephora amerika sayfasindaki ürün yorumlarında hiç begenilmediğini gördüm. Hiçbir etkisi yok diyodu çoğu müşteri. Zaten olsaydı şimdiye makyaj süngeri kadar olay olurdu. Geri de vazgeçtim satın almaktan.

12 ekim 2015 05:35