yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  2

  11. Bu cuma gratis indiriminden 10 tlye narlısını aldım. Ürün çok fazla ve su gibi. Ben bir yandan iş yapar sonra da yıkarım diye düşünüp cildime taktım, fakat uzanmak gerekiyor olsa ki özellikle çenemden sürekli çıktı ve giderek aşağı kaydı. Nem evet veriyor ama biraz yapış yapış. Tekrar alacağımı da sanmıyorum.

  19 eylül 20:48

  10. Geçen gün gratis indiriminden 4,5 tl gibi uygun bir fiyata almıştım. Bende incili, salatalık ve narlı olanı var. Şu an sadece incili olanı denedim. Okuduğum diğer girdiler gibi sabah yüzümde yumuşacık hisle uyanmadım. İlk anlarda güzel yumuşattı. Bu yüzden daha ziyade anlık bir maske olduğunu söyleyebilirim. Fakat ertesi günlerde yüzümde bir iki sivilce çıktı. Bu maskeler mi sebep oldu emin değilim. Şu sıralar çeşitli ürünler deniyorum. Biraz daha beauty friends markasını denemeye devam edeceğim. İnanıyorum ki sebep maskeyse bile kendime uygun maskelerini de bulacağım.

  16 haziran 2020 19:27

  1

  9. Az önce Vitamin maskesini uyguladığım ve cildimi deli gibi yakan, dudaklarımı uyuşturan maske. Yakmaya başlayınca maskeyi çıkardım ve gördüğüm manzara beni şok etti. Alnım ve burnum kıpkırmızı, yanaklarım ve elmacık kemiklerimin üstünde mercimek tanesi büyüklüğünde, sinek ısırığına benzer kırmızı kabarcıklar... Cildimi hemen temizlesem ve dudaklarımdaki uyuşukluk geçse de yanma hissi ve kabarıklıklar hala devam ediyor. Tam bir hayal kırıklığı oldu. Üstelik bu ürün hariç 6 farklı çeşidini daha almıştım.

  Edit: Salatalıklı olanını denedim. Alerji yapmadı. Bununla birlikte nemlendirme özelliği ile bilinen salatalıklı bir maske olduğu düşünülürse nemlendirmesi sıfır. Tavsiye etmem.

  Diğerlerini denedikçe de editleyeceğim.

  13 haziran 2020 15:27 22 haziran 2020 17:03


  8. İndirimde çok ucuza denk geldiği için biraz nem versin beni şımartsın iyi hissettirsin diye maskelerinden almıştım ama bir maske bu kadar mı işe yaramaz. Tanım:Gratislerde satılan hiçbir işe yaramayan ama uygun fiyatlı çeşit çeşit maskelere sahip cilt bakımı ürünleri satan marka.

  2 mart 2020 22:15 4 mart 2020 21:58

  3

  7. Limonlu olanı suratıma yerleştirdikten 5 dk sonra cayır cayır yakan maske. Şuanda yeşil çaylı olanı yapıyorum, yanma olmadı. İndirimden 5 liraya almıştım.

  2 mart 2020 02:21

  6. İçerik okumaya başladım başlayalı kullanmadığım maskeler.şöyleki salatalıklısından ballısına, inci özlüsünden sümüklü böcek özlüsüne ilk 4, 5 içerik aynı klasik içerikler.( belki daha fazla o kadar dikkatli inceleyemedim) farklı olduklarını iddia edip şunlu maske bunlu maske diye sattıkları içerik ise sonlarda baya baya. Ha fiyatı uygun ancak 8 tl mizi çöpe atacağımıza 3 5 tl daha koyup daha işe yarar tek kullanımlık maskeler indirimde stoklanabilir.

  9 mart 2019 20:51

  5. Gratiste satılan, farklı işlevler için farklı maske çeşitleri bulunan uygun fiyatlı marka.

  Ben salatalıklı ve ballı olanını denedim.

  Maskeler yüz tarafından güzel emiliyor. Yüze oturmasında problem yaşamadım. İçinde 23 gr. ürün bulunuyor. Ben maskeyi uyguladıktan sonra kalan ürünü emdikçe üst üste yüzüme sürmeye devam ediyorum.(gizlinot: Yedi tonik yöntemi gibi.) Bu yöntemi salatalıklı olanda kullandım. Sivilceye sebep olmadı. Cildim reaksiyon göstermedi. Daha duru gözüktüğünü düşünüyorum. Salatalıklı olanın taze bir kokusu var. Verdiği his rahatsız edici değil. Ballı olanın daha ağır bir kokusu ve yapış yapış bir hissi var.

  Ben genel olarak memnunum maskelerden. Anlık etkileri için kullanıyorum. Beklentimi karşılıyorlar.

  Elimde incili ve limonlusu da bulunuyor. Kullandıkça girdiye eklemeler yapacağım.

  İncili olanı ballı ve salatalıklı olana göre çok daha fazla beğendim. Cildime hafif aydınlık verdi. Anlık toparlama gerçekleştirdi. Kokusu da diğer ikisine göre çok daha iyiydi.

  9 mart 2019 19:33 20 nisan 2019 01:15


  4

  4. Gratis indirimlerinden limonlu olanını asla kaçırmadığım kağıt maske.Yüzüme peeling yaptıktan sonra uyguluyorum biraz yanma hissi yaratsada maskeyi kaldırdıktan sonra yüze verdiği pürüzsüzlük harika oluyor.Yalnız maskenin anormal bir yani var diyelim akşam dışarıdan geldiniz makyajınızı veya güneş kreminizi silip yüzünüzü yüz temizleme jeliyle yıkadınız ve bu maskeyi uyguladınız.İlginç ama kızarıklık yapıyor.Peeling sonrası yapıldığında tam tersi cilt pürüzsüz oluyor.Unutmamak gerek bu benim başıma gelen bir olay yani çevremden duymadım.Ayrıca maskeyi çıkarttıktan sonra artan serumu yüzünüze ve boynunuza yedirin,asla yıkamayın.Sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkadığınızda farkı göreceksiniz.

  6 mart 2019 20:54

  3. Uygun fiyatlı, yapış yapış his bırakmayan ama benim cildimi cayır cayır yakan bi ürün kendisi.(arı sütlü olan) Daha önce herhangi bir kağıt maske ile böyle bi sorun yaşamadım ama içeriğindeki birşeye alerjim var sanırım 10 dk ancak tutabildim yüzümde, sonrasında yıkamam gerekti.

  Ürün diğer kağıt maskeler gibi değil, içindeki sıvı jel veya serum gibi değil direkt olarak su gibi, maske yüze iyi oturuyor.

  20 aralık 2018 23:51

  2. Gratise ait yüz maskeleri olan yine Kore menşeili tek kullanımlık maske markası. Bende arı sütlüsü, tahıllısı ve kırmızı ginsenglisi var. Maskeler 23 gramlık. Yüze oturmasında herhangi bir sorun yaşamadım. Şu an sadece arı sütlüsünü kullandım ve çok memnun kaldım. Kullandıktan sonra cildiniz daha berrak ve ışıltılı görünüyor, yapış yapış his bırakmadı. Kokusu birazcık rahatsız ediciydi benim için ama etkisini sevdim.indirim döneminde aldığım için fiyatı da oldukça uyguna gelmişti. Diğer ürünlerini de denedikçe yorumlarım.

  27 ağustos 2018 22:08