yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (7)
  • medya (7)

  1. Eve'den indirimden allık için olanını 12,90'a aldığım, henüz bir problem yaşamadığım makyaj fırçası. İlerleyen zamanlarda da problem oldukça bu entry kendisini güncelleyecektir.

  ilgili medya:
  1
  16 kasım 2018 03:56

  2. Hiçbir beklentim olmadan altın sarısı saplı, su yeşili kıllara sahip fırçasını aldım ve muhteşem çıktı (Maalesef fırçanın herhangi bir kodu, numarası yok). 10 ₺ gibi bir fiyata aldım. Kıl yapısı yumuşacık ve kesinlikle dökülme yapmadı. Herkese tavsiye ederim.

  ilgili medya:
  1
  12 ocak 2019 14:59 12 ocak 2019 15:02

  3. Eve indiriminden altin rengi saplı pudra ve aydınlatıcı fırçasını aldım ve aşırı memnun kaldim en kisa zamandan allık fırçasını da siparis etmeyi düşünüyorum. %50 indirimde 9.90 ve 12.90 gibi fiyatlara düşüyor bence kesinlikle değerlendirebilirsiniz görsellerini de ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  5 nisan 2019 15:00 5 nisan 2019 15:03


  4. Gold saplı yeşil kıllı karıştırma fırçasını eveshop indiriminden 7 lira civarı bir fiyata almıştım. Yumuşacık kılları var. Tok kıllı bir fırça değil ama farı güzel tutuyor. Girdiyi yazmak için yıkamayı bekledim, yıkadım ama hiç tüy dökmedi deforme de olmadı. stokları tükenmiş görünüyor şimdi, keşke birkaç tane alsaydım. 

  17 nisan 2019 17:53

  5

  5. Yaklaşık dört ay önce eve indiriminden üç çeşit fırçasını aldım. (gizlinot: Fırçaları medyaya ekledim süslüler)

  Mor ve gold saplı iki fırçamdan çok memnunum. Mor olanı fondoten uygularken kullanıyorum ve fondoteni yüzüme gayet güzel oturtuyor. Gold saplı olanı ise aydınlatıcı uygulamak için kullanıyorum ama yüzdeki dar alanlara pudra sürmek gibi işler için daha uygun bir fırça olduğunu düşünüyorum, aydınlatıcı uygulamak için de fena değil. Ve bu iki fırça asla deforme olmadı.

  Aldığım iki karıştırma fırçasına gelirsek benim göz çevremdeki deri oldukça ince bu yüzden artnetin karıştırma fırçası gibi kıl fırçalar canımı gerçek anlamda yakıyor. Bu fırçaların kılları sentetik olduğu için yumuşacık ve şahsen farı dağıtma konusunda çok başarılı olduklarını düşünüyorum.

  Tek eksisi medyadan da gördüğünüz üzere fırça koptu. Metal yuvanın içine bakınca da bir yapıştırıcı izi göremedim, diğer fırça da şu an sallanıyor yani o da kopacak. Yapıştırmayı deneyeceğim yine burayı editlerim.

  Karıştırma fırçaları için dikkat edilecek nokta bu fırçalar minik değil orta boy. Eğer göz kapağınız darsa bu markanın gold saplı yeşil karıştırma fırçası sizi daha çok tatmin edecektir.

  ilgili medya:
  2
  14 ağustos 2019 19:33 14 ağustos 2019 19:37

  5

  6. ben bu markanın fırçalarına bayılıyorum, üstelik çok da ucuzlar. aldığım pudra fırçası yumuşacık, üstelik asla tüy dökme yapmadı. 12₺'ye almıştım. bir de bugün stlipping brush aldım. daha önce highlighter uygularken kullanıyordum bu fırça tarzını, fondöten kullanırken daha önce denemedim. fondöten uygularken chanel'in kabuki fırçasını tercih ediyorum genelde. bu yüzden bu fırça beni heyecanlandırdı. 19₺'ye aldım. sonra yorum yapacağım. genel olarak sevdiğim bir marka.

  14 temmuz 2020 05:25

  5

  7. tanım: ülkemizde sadece eveshop'larda satışa sunulan yerli makyaj aksesuarı markası beauty house firmasının fiyat/performans oranı olarak müthiş seviyedeki sentetik kıllı fırçalarıdır. Çok genel bir ifade ile fiyat/performans oranı bakımından elimdeki tüm fırça markaları ile şöyle bir sıralama yapabilirim.

  (gbkz: beili) (gizlinot: 1 usd= 4 tl civarında kur seviyelerinde iken, aliexpress'ten aldığım ve kaliteleri sebebiyle şiddetle tavsiye ettiğim makyaj fırçalarıdır ancak şimdi konumuz bu değil) > beauty house = h&m fırçaları (gizlinot: ki gerçekten iyi bir serisine denk gelmek lazım, yoksa çoğu fırçası sıkıntılı) > eklips > ecotools = nascita = real techniques.

  yani aslında artık vergiler, dolar kurundaki artış ve paketlere eklenen gönderim ücretleri, covid-19 pandemisi vb. sebeplerle aliexpress'ten alışveriş yapamayan ülkemiz makyajseverlerinin uygun fiyatlara sahip olabileceği en kaliteli makyaj fırçaları bu markaya aittir. aşağıdaki makyaj fırçalarını yaklaşık 9 aydır neredeyse haftada 3-4 kez kullanıyorum ve her birini en az gün aşırı beyaz sabun ile yıkıyorum ve gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki tek bir kıl dökülmesine rastlamadım. ayrıca fırça saplarının baştan ayrılması, kırılması, çatlaması gibi olumsuz problemlerle de karşılaşmadım. en pahalı fırçasını %50 indirimde 15 tl gibi fiyatlarla satın almıştım ki şu anda da çok fazla fiyat bindirimi yapılmamış ender kozmetik ürünleri arasında bu fırçalar yer alıyor diyebilirim. kullandığım tüm ürünleri beğeni sırasına göre aşağıya linkliyor olacağım.

  1 - (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/pudra-fircasi-mor/ mor pudra fırçası) ve bir küçük boy olarak aynı işlevi gören (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/allik-fircasi-mor/ mor allık fırçası) ya da (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/allik-fircasi-fusya/ fuşya allık fırçası) : kıl yapıları falan müthiş, toz ürünleri biraz da pigmentini koruyacak şekilde harika dağıtıyorlar. istediğiniz boy ve biçimdekini seçebilirsiniz.

  2 - (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/pudra-fircasi-582659/ altın saplı oval pudra fırçası) ve bir küçük boy olarak özellikle aydınlatıcıyı harika uygulayan (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/aydinlatici-fircasi-582699/ altın saplı oval aydınlatıcı fırçası): bunları yedekledim. özellikle aydınlatıcı fırçasını kullanmadığım tek bir makyaj dahi yok, o kadar iyiler.

  3 - eşit performansta iş gören ve kullanım alışkanlığınıza göre seçebileceğiniz far fırçaları: (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/dar-yapili-far-fircasi-turkuaz/ dar yapılı turkuaz far fırçası), (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/kesik-yapili-far-fircasi-turkuaz/ kesik yapılı turkuaz far fırçası), (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/kesik-uclu-far-fircasi-turuncu/ kesik uçlu turuncu far fırçası), (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/acili-far-fircasi-turuncu/ açılı turuncu far fırçası) ve (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/far-karistirma-fircasi-582692/ altın saplı far karıştırma fırçası) hepsi eşit oranda kullanışlılar, özellikle katlanma bölgesinde daha dar alanda karıştırma yapmak, alt göz kapağına farı geniş bir biçimde dağıtmak, gözün dış köşesine gölge verme işlemlerinde çok işe yarıyorlar. severek kullanıyorum kendilerini.

  almasam da olurmuş dediğim tek ürünü söyleyeyim: (link: https://www.eveshop.com.tr/beauty-house/acili-fondoten-fircasi-mor/ mor fondöten fırçası). aslında güzel ve akışkan yapıdaki ten ürünlerinde çok fazla ürün emmeden ve fazla fırça izi bırakmadan güzel uygulama yapıyor ama yüzünüz çok küçük değilse çok uğraştırıyor. o yüzden bütün beauty house fırçaları içerisinde elimin en az gittiği fırça budur. yine de zaman zaman kendisini krem allık dağıtmak üzere kullanıyorum ve bana hiçbir problem yaşatmadı, sağolsun.

  özetle; fırça ihtiyacınız varsa, fazla bütçeniz yoksa ve eğer bu bahsettiğim fırçalara online ya da mağaza satışında stokta denk gelebilirseniz gözünüz kapalı her birini satın alabilirsiniz derim, o kadar şiddetli tavsiyedir.

  22 aralık 2020 16:39 22 aralık 2020 20:57


  5

  8. Eveshop indiriminden renkli saplı aydınlatıcı fırçasını aldım. İşe yarar bir aydınlatıcı fırçasına ihtiyacım vardı ve çok beklentim de yoktu ama çok beğendim cidden. Kılları yumuşacık ve ürünü çok güzel uyguluyor. 10 ₺ gibi bir fiyata aldım ve diğer fırçalarından da alacağım kesinlikle. Bu fiyata bu performans çok iyi

  ilgili medya:
  1
  28 ocak 2021 14:56

  4

  9. eğer beauty house makyaj fırçası alacaksınız, görselini ekleyeceğim seriden fırça almayın. fırçanın kılları dökülüyor ve fırça başlığı sapından ayrıldı. zorlamadım ya da herhangi bir şey yapmadım, kendi kendine koptu.

  beauty house'un mavi saplı serisinde böyle bir sorun yaşamamıştım ama bu bronz saplı fırça serisi oldukça başarısız.

  ilgili medya:
  1
  22 mart 2021 19:12