sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  19. benim tek sevdiğim youtuber bu kız. çok cici, kendi halinde minnoş biri. diğer youtuberların bazılarını da kendimce izlenme kazanmayacakları şekilde iş yaparken arkaya fon olsun diye izliyorum ama bu kıza her videosunu açışımda izlenme kazandırmak beni rahatsız etmediği için çatır çatır açıyorum hiç de acımıyorum. ayrıca ben de en az bu kız kadar body shop'a gönül bağlılığı barındırıyorum ve içerik okumaya, araştırmaya bayılıyorum. bul beni mavişim, arkadaş olalım ve ürün dedikodusu yapalım. aynı yerde oturuyoruz hem. <3

  9 ekim 2018 22:14 9 ekim 2018 22:17

  18. Severek takip ettiğim ve daha fazla takipçiyi fazlasıyla hak ettiğini düşündüğüm youtuber.

  Genellikle ürün veya marka incelemeleri üzerinden gidiyor. Yabancı youtuberları, farklı markaları, farklı trendleri iyi takip ettiği için ürün bilgisi muazzam bana göre. Ürünlerden gerçekten anlıyor ve bilgilendirici, keyifli içerikler üretiyor. Takipçileriyle güzel bir etkileşimi var bence. Videolarının altındaki yorumlara baktığımda elinden geldiğince cevaplamaya çalıştığını görüyorum seviyeli ama samimi bir şekilde.

  Belki kendi adıma tek kusuru sayabileceğim şey alışveriş çılgınlığı... Bazen alışveriş videolarını izlerken içimden istemsizce hesap yapıyorum ne kadar harcamıştır diye ne yalan söyleyeyim. Kullandığı veya denediği çok ürün olduğu belli ancak abartıyor alışverişlerinş sanki. Ama hem makyaj sever biri hem de videoları ürün inceleme üzerine olunca bu belki de normal, arada abartsa da.

  Keşke daha fazla video çekse. Böyle ürün bilgisi olan az insan var ve daha çok izlemek isterim doğrusu.

  Keşke denk gelsem de sohbet etsek dediğim biri benim için bu arada. Çok da tatlı biri bence. Gözleri çok güzel ayrıca.

  Umarım daha çok takipçisi olur bir gün hak ettiği gibi.

  29 ağustos 2018 04:35

  17. Sevdiğim bir youtuber. Ürün yorumlarını çok yararlı buluyorum ki çok şükür kanalında bundan daha değişik, challenge tarzı videolar yok. Direkt ürün odaklı, bilgi verme amaçlı videolar çekiyor. Kelime israfı yapmıyor, lafı dolandırmıyor. Uygun fiyatlı ya da pahalı ürün ayrımı yapmıyor, hepsine objektif yaklaşıyor gördüğüm kadarıyla. Yeni bir koleksiyon çıkmışsa ve merak etmişsem direkt melodi’nin kanalına bakıyorum var mı bir şey diye. Umarım size faydalı olmuştur diyor videolarında, hem de nasıl oluyor melodi eğer okuyorsan teşekkürler, ilk kez bir youtubera teşekkür ettim sanırım. Umarım hiç değişmeden aynı kalitede içerik üretmeye devam eder, ben de bütçem doğrultusunda faydalanmaya devam ederim.

  10 ağustos 2018 00:09

  16. Çok tatlı bir kız bence ya. Ben ilk abone olduğumda 700 kişi ya takip ediyordu ya da etmiyordu o kadar baştan beri izliyorum :D tek marka videoları benim de çok hoşuma gidiyor gerçekten, çok yararlı buluyorum. Ayrıca gerçek bir koleksiyoncu. o arkaplandaki makyaj malzemelerini izlemekten asıl konuyu kaçırdığım olmuştur :D umarım git gide kendini geliştirir ve yükselir çünkü bunu hakediyor 

  5 ağustos 2018 16:17

  15. kulvarının en kaliteli youtuberlarından kesinlikle. neden hala izlenmesi düşük anlayamıyorum.

  5 ağustos 2018 15:57

  14. tanıttığı ürünün onu ne kadar heyecanlandırdığını sesinin titremesinden anlıyorum ve acaip hoşuma gidiyor. renk bilgisi gayet iyi ve gayet güzel tanımlıyor renkleri, dokuları. diğer youtuberlardan farklı olarak, bir ürünü önermesi alıp almamam açısından önemli olur öyle diyeyim.

  11 ekim 2017 21:13

  13. ciddi olarak takip ettigim tek turk youtuber kendisi. oldukca durust ve kendisi gercek bir koleksiyoner ki bana o eski justmakeup donemlerini hatirlatiyor bu nedenle daha bir sempatik. diger youtuberlar bedava urun gonderimini beklerken bu tatli kiz cat cat jeffree starlari, kore kozmetiklerini ve cilt bakim urunlerini kendisi alip yorumluyor. seviyorum kendisini kisaca <3

  10 ekim 2017 20:51

  12. Tek bir markanın kendi aldığı ürünleri ile o anda ilk izlenim ve deneme videosu atıyor. Seviyorum kendilerini samimi bir havası var. İlgim olan veya merak ettiğim çoğu markayı yorumluyor. Ülkemizden ülkemizde olmayan avrupa markalarından kore ve japon kozmetiği de dahil her telden var. Pahalı olanlar ucuz olanlar muadiller.. gerçekten kozmetiğe ve cilt bakımına azınsanmayacak kadar para harcadığı belli

  Eğer burayı okuyorsa umarım hep böyle samimi olur ve reklam hediye derdine düşmez. Başarılar diliyorum.

  3 ekim 2017 19:00

  11. tüketim çılgınlığı ara ara beni rahatsız etse de, genelde bayılarak izlediğim, ürün yorumlama videosu koyduğunda çok sevindiğim bir youtuber.

  ayrıca teninin rengi ve gözleri muhteşem.

  anlattığı konuları böyle tutluyla, istekle anlatan insanları dinlemeyi çok seviyorum.

  16 ağustos 2017 01:06

  10. Bir sürü ürün bir sürü marka deniyor,çok yararlı bence aynı ürünlerle makyaj videosu yapanlardansa böyle ürün inceleme üzerine bir kanal çok iyi düşünülmüş.

  2 haziran 2017 12:19