girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

18. Sevdiğim bir youtuber. Ürün yorumlarını çok yararlı buluyorum ki çok şükür kanalında bundan daha değişik, challenge tarzı videolar yok. Direkt ürün odaklı, bilgi verme amaçlı videolar çekiyor. Kelime israfı yapmıyor, lafı dolandırmıyor. Uygun fiyatlı ya da pahalı ürün ayrımı yapmıyor, hepsine objektif yaklaşıyor gördüğüm kadarıyla. Yeni bir koleksiyon çıkmışsa ve merak etmişsem direkt melodi’nin kanalına bakıyorum var mı bir şey diye. Umarım size faydalı olmuştur diyor videolarında, hem de nasıl oluyor melodi eğer okuyorsan teşekkürler, ilk kez bir youtubera teşekkür ettim sanırım. Umarım hiç değişmeden aynı kalitede içerik üretmeye devam eder, ben de bütçem doğrultusunda faydalanmaya devam ederim.

10 ağustos 00:09

17. Çok tatlı bir kız bence ya. Ben ilk abone olduğumda 700 kişi ya takip ediyordu ya da etmiyordu o kadar baştan beri izliyorum :D tek marka videoları benim de çok hoşuma gidiyor gerçekten, çok yararlı buluyorum. Ayrıca gerçek bir koleksiyoncu. o arkaplandaki makyaj malzemelerini izlemekten asıl konuyu kaçırdığım olmuştur :D umarım git gide kendini geliştirir ve yükselir çünkü bunu hakediyor 

5 ağustos 16:17

16. kulvarının en kaliteli youtuberlarından kesinlikle. neden hala izlenmesi düşük anlayamıyorum.

5 ağustos 15:57


15. tanıttığı ürünün onu ne kadar heyecanlandırdığını sesinin titremesinden anlıyorum ve acaip hoşuma gidiyor. renk bilgisi gayet iyi ve gayet güzel tanımlıyor renkleri, dokuları. diğer youtuberlardan farklı olarak, bir ürünü önermesi alıp almamam açısından önemli olur öyle diyeyim.

11 ekim 2017 21:13

14. ciddi olarak takip ettigim tek turk youtuber kendisi. oldukca durust ve kendisi gercek bir koleksiyoner ki bana o eski justmakeup donemlerini hatirlatiyor bu nedenle daha bir sempatik. diger youtuberlar bedava urun gonderimini beklerken bu tatli kiz cat cat jeffree starlari, kore kozmetiklerini ve cilt bakim urunlerini kendisi alip yorumluyor. seviyorum kendisini kisaca <3

10 ekim 2017 20:51

13. Tek bir markanın kendi aldığı ürünleri ile o anda ilk izlenim ve deneme videosu atıyor. Seviyorum kendilerini samimi bir havası var. İlgim olan veya merak ettiğim çoğu markayı yorumluyor. Ülkemizden ülkemizde olmayan avrupa markalarından kore ve japon kozmetiği de dahil her telden var. Pahalı olanlar ucuz olanlar muadiller.. gerçekten kozmetiğe ve cilt bakımına azınsanmayacak kadar para harcadığı belli

Eğer burayı okuyorsa umarım hep böyle samimi olur ve reklam hediye derdine düşmez. Başarılar diliyorum.

3 ekim 2017 19:00

12. Sponsorluk almadan bir markanın neredeyse bütün ürünlerini alıp yorumluyor o yüzden tek marka serisi videolarını çok yararlı buluyorum, takipteyim. Bir de neredeyse kameranın içine girmesine rağmen cildi tertemiz görünüyor, kıskanmıyor değilim:(

3 ekim 2017 12:15


11. tüketim çılgınlığı ara ara beni rahatsız etse de, genelde bayılarak izlediğim, ürün yorumlama videosu koyduğunda çok sevindiğim bir youtuber.

ayrıca teninin rengi ve gözleri muhteşem.

anlattığı konuları böyle tutluyla, istekle anlatan insanları dinlemeyi çok seviyorum.

16 ağustos 2017 01:06

10. Yeni sayılabilecek youtuber.yurtdışı kozmetikle oldukça ilgili .epey ürün deniyor.kore markalarını da bolca kullanıyor.Ben kanalını ve blogunu genel olarak beğendim.konuşması da dinlenilebilir seviiyede sıkmıyor.

Amaaa bu kız da çoğu youtuber gibi sürekli tenim çok beyaz çok kuru muhabbeti yapıyor ama sürekli her videosunda tenim beyaz cildim kuru .

Mac fix fluid fondoteni denemiş bi videosunda aradan bilmem kaç saat geçmiş cildi yaldır yaldır parlıyo yağlanmış epeyy.eeee hani kuruydun hem de bu mat bi fondoten .nebiliym kızlar benim cildim bile öle yağlanmaz ki kuru ciltli olmamama rağmen .

niye yani bu takıntı kuru cilt beyaz ten .

14 mayıs 2017 00:22 14 mayıs 2017 00:30

9. Konuşan insanlara tahammül edemediğim için youtube'dan öte daha çok blogundan takip ediyorum. kaliteli, taze, temiz bir blogu var. Baktıkça bakasınız geliyor swatch resimlerine falan.

6 mayıs 2017 04:33 8 kasım 2017 21:52