3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • oylar (10)
  • medya (1)

132. cildi kurutmadan makyajı çıkartabilen nimet. Ben seviyorum. Neden bilmiyorum diğer makyaj temizleme ürünlerinden daha katkısız ve masum geliyor.

18 haziran 21:29

131. bende delicesine sivilceye neden olan ürün. nereden gördüm duydum da hatırlamıyorum ama pişmanlıklarımın başında gelir o alışveriş :(

18 haziran 17:57

130. Düzenli olarak kullandığım ürün. Cildim son dönemde kafayı yedi, yağlı ama nemsiz, hafif kaşısam hemen kızarıyor. E böyle olunca nemlendirici bulmak gerçekten çok zor benim için. Bir sürü şey denedim ama içlerinde en iyisi buydu.

18 haziran 17:05


129. kokusu bana çocukluğumu hatırlatan kozmetik ürünü. geçen yıl bir ara kullanmıştım ama cildimde bıraktığı ağır hissi sevmedim. diğer yazılanlar gibi sivilce falan da yapmadı ama makyajımı krem temizleyicilerle temizlemeyi sevmediğimden bir daha kullanmadım.

18 haziran 10:47

1

128. annem kullandığı için makyaj yapmaya başladığım ilk zamanlardan geçen sene mart ayına kadar kullandığım üründür. annemin cildi çok kuru, duştan çıkınca nemlendirici olarak da sürüyor, makyajını silmek için de kullanıyor. normalde çok hassas ve alerjiktir annemin cildi, ancak nasıl oluyorsa ürünün üzerinde gözlere değdirilmemesi yazılmış olmasına rağmen ne gözlerine ne de cildine dokunan bir ürün oldu annemde. fakat benim gözlerimi makyaj sildikten sonra akıtmaya başladığı için bıraktım. belki diğer süslülerin dediği gibi sivilcelerimi çoğaltan da oydu.

18 haziran 03:28

127. Arkadasım “boşuna kremlere o kadar para veriyorsun, bunu al muhteşem” demişti de almıştım. Bütün yüzümü sivilce basmıstı. Hala unutamıyorum o günleri. Hassas, toleranssız, sivilceye meyilli ciltler bence uzak dursun. 

17 haziran 18:10

126. Cilt bakımından ya da duştan sonra cildimi nemlendirmek için kullandığım ancak pek de verim alamadığım ürün. Oldukça ağır bir yapısı var ve cildin ürünü emmesi uzun sürüyor. Ne zaman bu ürünü sürüp yatsam sabaha normalden daha fazla yağlanmış bir ciltle uyandım maalesef :(

14 haziran 22:59


125. Cildim aşırı derecede kuru ve bu yüzden sürekli nemlendirme ihtiyacı hissediyorum. Hangi nemlendiriciyi alırsam alıyım maximum 1 hafta da bitiyor. Ben de çareyi acı badem sütünde buldum. Hem hassas ve kuru cildimi yakmıyor hem de güzel nemlendiriyor. Ayrıca göz makyajını çıkartmada birebir. Bir zamanlar bulduğum her cilt bakım ürününü alırdım. Şuaralar Gülsuyu Acıbadem sütü kullanıyorum; neredeyse 1 yıldır ve cildim hiç olmadığı kadar daha iyi. Kuru ve hassas cildiniz varsa veya iyi bir makyaj temizleme ürünü arıyorsanız tavsiye ederim.

13 haziran 15:58

124. Özellikle göz makyajı dahil bütün yüzümü temizlediğim süt . İçindeki Q-10 sayesinde göz altı kırışıklıklarına da iyi geleceğini düşünüyorum. Kokusu beni rahatsız etmiyor. Aşırı göz altı ve çevresi kuruluğu yaşadığım dönemde bütün göz kremleri göz çevremi yakarken bu süt kuruluğunu aldı ve yatıştırdı. Bittikçe alıp indirimde stok yapacağım bir ürün.

24 mayıs 04:22

5

123. cildimin çöle döndüğü şu sıralar kurtarıcım olan, makyajı mükemmel çıkaran hafif de nemlendiren makyaj temizleme sütü. bana herşeyin aksine alerji yapmadı ama keşke içinde paraben olmasa. bir süre kullandıktan sonra bırakırım gibi geliyor ama şu an cidden cildime çok iyi gelen bir ürün.

12 mayıs 03:06