3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (143)
  • oylar ()
  • medya (1)
5

143. Eskiden üzerinde goz çevresinde kullanmayın yazardi ve içeriğinde çeşit çeşit paraben de bulunmaktaydi. (Yine de goz makyajı temizlemek için kullanıyordum bir sey de olmadı ama :/) Bloggerlar göz makyaji temizlemek için önerdikten bir süre sonra ürünün içeriği yenilendi ve bu yazı kalkti.

Cildim yağlı (katmadan yagliya dönük de olabilir) olmasına rağmen yüzüme az miktarda kullandığımda sivilce çıkarmayan bir urun.

Kokusu biraz ağır.

Ben tatile vs gittiğimde götürüp hem vucuduma ve yüzüme nemlendirici hem de makyaj silmek için kullanıyorum.Her isi gorme açısından cok başarılı :)

Fiyati da oldukça uygun.

15 eylül 23:42 15 eylül 23:43

142. Göz makyaj temizleyicisi arayışıma son veren ürün. Micellar sularla gözlerim anlaşamadı, ya çıkarmadı, ya çok yaktı ya da kirpiklerimi döktü.

Bebak acı badem sütünü, son zamanlarda çok beğenerek kullanıyorum, hatta indirimde yedekledim.

Göz makyajını kolayca çıkarmasına, nemlendirmesine bayılıyorum.

Mendilini de aldım ama, ondan pek emin değilim. Zaten acil durumlar dışında mendil insanı değilim.

28 ağustos 20:55

141. Göz makyajı silmek için kullandigim ve başarılı bulduğum ürün. Gözlerimde yanma yapmadı. Fakat çılgınlar gibi yağlı olduğundan, makyajımı siler silmez yüzümü yıkamaya yollanıyorum.

28 ağustos 03:02


140. Pamuk kullanımını bıraktığım için makyaj temizleme yağı gibi kullanıyorum parmaklarımla gözüme ve yüzüme hafif hareketlerle yediriyorum gözdeki ufak kalıntılar hariç tüm makyajı arıtıyor nem vercici özelliğini de hissettiriyor. Bana tek dez avantajı yüzümü iki kere sabunlamam gerekiyor (süt suyla akmıyor) ilkinde köpürmüyor sadece makyajı ve sütü akıtıp ikinciye yıkıyorum. Bitince almam iki kere yıkama hep çok zahmetli hemde cildi yorar. Suyla akan makyaj yağlarını tercih ederim

11 ağustos 00:42

139. yanlış hatırlamıyorsam eskiden adı makyaj temizleme sütü olan yoğun kokulu göz makyajı temizleyicim. (sanırım yanlış hatırlıyorum, öyle olduğuna dair bir görsel bulamadım.)

beş yıldır göz makyajı yapıyorum ve düzenli olarak kullandığım tek temizleyici bu. cildime gelince, göz çevrem kurudur, zaman zaman hassasiyet gösterir. burnum ve çevresi parıl parıl parlar, yanaklarım da kurudur. çok ağır ve su geçirmez makyaj yapmadığımı da söylemeliyim.

bu süt makyajımı güzel çıkarıyor, kaşı kirpiği besliyor, göz çevresini de nemlendiriyor ancak ne zaman dikkatsizce kullanıp burun çevreme indirerek sürsem minik pütürcükler çıkıyor. bu yüzden söylendiği gibi yağlı ciltler dikkat etmeli. miliaya ve sivilceye neden olabilir. hem bu pütürcüklenme hem de çocukluktan yerleşen yağlı ürünlerden korkma dürtüsü nedeniyle yüzüme kullanmıyorum, yüzü kıllı biri olarak gözlerimden aldığım performansı almak istemem.

1 ağustos 22:16

138. Yagli ciltlerde yag bezesine neden oldugu maalesef bir urun. Zaten yagli bir yuzum oldugundan yuzumun tamamina hic kullanmadim ama kirisikliklara iyi gelsin diye goz cevreme suruyordum. Bazen hic olumsuz etki etmezken bazen de bir anda cilt tepki verebiliyor. Yine de makyaj temizleme sirasinda gozumu hic yakmayan nadir urunlerden ve makyajimi silip sonrasinda yuzumu yikayarak kullandigimda zararini gormedim hic. Sanirim yerine goz kremi alip  bunu da makyaj temizleme sutu olarak kullanmak en ideali olacak

25 temmuz 00:18

137. cildi kurutmadan makyajı çıkartabilen nimet. Ben seviyorum. Neden bilmiyorum diğer makyaj temizleme ürünlerinden daha katkısız ve masum geliyor.

18 haziran 21:29


136. bende delicesine sivilceye neden olan ürün. nereden gördüm duydum da hatırlamıyorum ama pişmanlıklarımın başında gelir o alışveriş :(

18 haziran 17:57

135. Düzenli olarak kullandığım ürün. Cildim son dönemde kafayı yedi, yağlı ama nemsiz, hafif kaşısam hemen kızarıyor. E böyle olunca nemlendirici bulmak gerçekten çok zor benim için. Bir sürü şey denedim ama içlerinde en iyisi buydu.

18 haziran 17:05

134. kokusu bana çocukluğumu hatırlatan kozmetik ürünü. geçen yıl bir ara kullanmıştım ama cildimde bıraktığı ağır hissi sevmedim. diğer yazılanlar gibi sivilce falan da yapmadı ama makyajımı krem temizleyicilerle temizlemeyi sevmediğimden bir daha kullanmadım.

18 haziran 10:47