4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • oylar (4)
  • medya (1)

118. Bir yerlerde makyajı harika çıkardığına dair yorumlar okuyup aldım. Göz makyajını güzel çıakrmasına rağmen ten makyajını sanki yüzüme iyice sıvıyormuş gibi hissediyorum. Bioderma H20 ile temizledikten sonra 1 sefer tüm yüzümü Bebak Acı Badem Sütü ile siliyorum sonra yıkıyorum. Elimde açılmayan 1 kutu daha var. O da bitsin muhtemelen almam bir daha.

17 nisan 08:53

117. Başka kullanımlarını bilemiyorum fakat ten makyajı çıkarma konusunda başarısız olmuştum. Spfli ürün kullanıyordum tamamen çıkarmasını beklemiyordum ama yüzümde bayağı kalıntı bırakıyordu. gözlerim çok hassastır ve göz makyajı temizlerken hem pek iyi temizleyemedim hem de gözümü çok yaktı. Ben makyaj temizleme bakımından bir türlü barışamadım ne yazık ki.

17 nisan 00:48

116. Göz makyajını aşırı iyi temizleyen fakat fondoten çıkarmada bioderma h2o kadar olamayan ürün. Göz için aşırı memnunum, nemlendirme etkisi de fazla olduğundan, bazen vücuduma da sürüyorum.

17 nisan 00:27


115. kokusuna bayılsam da bir marifetini göremediğim ürün. makyaj temizlesen, zaten tamamen temizlemiyor. e kokusu güzel diye de ürün kullanılmaz ki. bitirmedim bile 1 sene sonunda attım.

16 nisan 21:42

114. tahriş, alerji ve kızarıklığa çok iyi gelen ürün. son ürtiker oluşumda deliler gibi kaşınıp dökülen derimi çok güzel nemlendirip rahatlatmıştı, ilaçlı jelleri dövdü attı resmen. kokusunu hiç sevmiyorum ama gerçekten derman bulduğum için vazgeçmem mümkün değil.

15 nisan 23:45

113. 2 sene oncesine kadar cok sevdigim makyaj temizleme urunu idi. Maalesef goz altlarimda milia denen yag bezecikleri yaptigini fark ettim. Makyaji cok iyi cikariyordu ve fiyati uygundu, yag bezesi yapmasi uzdu. Artik kullanmiyorum.

15 nisan 04:20 15 nisan 04:21

112. bunu kadınlar kulübü'ndeki bir üye bu kadar meşhur etti. bebak acıbadem sütü mucizesi diye yazarsanız çıkar hatta o konu. sene 2008. o zamanlar asla böyle vıcık vıcık yağ ihtiva eden bir ürün değildi. oldukça kıvamlı, misler gibi acı badem kokan, yağsız, kolayca emilen bir üründü. sonra işte meşhur edildi internette, millet mal bulmuş mağribi gibi saldırdı, firma da şımardı, kalitesinden ödün verdi. eskiden annelerimizin anneannelerimizin yüzüne nemlendirici niyetine sürdüğü yılların acı badem sütü seyreltilmiş, vıcık vıcık yağlı, kokusu bile eskisi gibi hakiki olmayan, elinize bile sürmek istemeyeceğiniz bir şeye dönüştü.

15 nisan 01:00


111. Gözlerimi aşırı yakıyor, yüzümde katrilyon tane  sivilce çıktı. Kokusu cidden güzel ama etkisini sevemedim nokta net 

14 nisan 23:46

110. Uzun süredir göz makyajımı bu ürünle temizliyorum. Çok miktarda kullanırsam yanma yapıyor. Kirpikleri beslediğini düşünüyorum çünkü bundan vazgeçip başka bir şey kullandığımda kirpiklerim dökülüyor ancak bebak kullandığımda gür,uzun ve dökülmüyor.

14 nisan 23:37

3

109. Makyaj temizlemek için kullandığımda gözlerimi kıpkırmızı yaptığı için şimdilik el kremi olarak kullandığım minnak ürün.

14 nisan 21:52