4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar ()
  • medya (2)

25. başka rengi var mı bilmiyorum ama mavi olanını severek kullandığım bir aseton. bende tırnak etlerini yumuşatma gibi bir etki de yarattı, bununla ojelerimi sildikten sonra tırnak makasıyla kolayca tırnak etlerimi kesip ojemi sürebiliyorum. ojeyi gayet güzel çıkarıyor.

4 eylül 00:45

24. sürekli kullandığım aseton markası tırnaklarım çok hassas ve sürekli oje sürdüğüm için kırılmaları çok sık yaşıyorum. en azından besleyen bi aseton markası

3 temmuz 23:03

23. elimde 3 çeşit (gizlinot: koyu renkler için , nude renkler için ve nemlendiricili) oje çıkarıcı bulunduran birisiyim. maalesef tırnaklarım kağıt kadar ince ve kırılgan, durum böyle olunca da aseton seçerken çok dikkatli yaklaşıyorum.

bee beauty aseton gerçekten koyu renkli ojelerde (gizlinot: özellikle siyah ve bordo gibi insanı yıldıran renklerde) bile çok etkili zaten fiyat performans açısıdan çok çok iyi ,büyük boy olması sizi sürekli aseton alma derdiyle de uğraştırmıyor.

ama 3.şişeye geldiğime göre söyleyebilirim ki tırnağı biraz incelten ve kırılganlaştıran bir aseton. o yüzden sadece koyu renkli ojelerimde kullanma kararı aldım. günlük olarak nude oje kullandığım için çıkarırken (bkz: benri asetonsuz oje çıkarıcı) kullanıyorum. tırnak sağlığı açısından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, çok memnunum.

3 temmuz 21:03


22. tırnakları kurutmadan, hırpalamadan, çabucak ojeyi temizleyen aseton. kocaman şişesi ve uygun fiyatı ile en sevdiğimdir.

2 temmuz 22:53

21. Bende bunun pompalı değişik şişeli olanından var. Kullanım açısından çok kolay, ayrıca sadece bir pamukla tüm parmaklarımın öğesini silip atıyor. Kokusu da keskin değil. Alın aldırın 

2 temmuz 18:57

5

20. süslülerin başına gelebilecek en güze aseton bence :) hem dev boyu ile bereketli hemde fiyat performans açısından alınabilecek en mantıklı aseton. kokusunun da keskin olmaması, rahatsız etmemesi benim için artı yönlerinden biri. Ve gerçekten koyu renkleri bile kolayca temizliyor.

2 temmuz 16:18

19. Ojeyi hızlıca çıkarmasının dışında parfümlü kokusu çok hoşuma gidiyor. Ve şişesi de çok şık.

10 mayıs 22:47


18. Mükemmel çözücü bir aseton , tırnaklara zarar vermiyor ve en koyu ojeleri bile iz kalmadan siliyor , çok memnunum kendisinden.

10 mayıs 18:50

17. Abartısız kullandığım en iyi aseton.Tırnaklarım oje çıkardıktan sonra hep soyulurdu ve katman katman olurdu ama bu asetonda hiç böyle bir şey yaşamadım.Ayrıca çok çabuk çıkarıyor her renk ojeyi.Büyük bir şişesi var 225 ml dı sanırım kesinlikle önericeğim bir aseton fiyatı da uygundu ben aldığım zamanlarda şimdi kaçtır bilemiyorum.Gratislerde satılıyor. 

3 mayıs 16:16 3 ağustos 14:29

4

16. indirim zamanı 3.5 tl gibi bir fiyatla aldım gratisten. küçük bir pamuğa birazcık döküp denemek istedim ama o küçücük pamuk beş-altı tırnağımı tertimiz yaptı *pastel marka koyu yeşil ve gri renklerle desenleyip matlaştırmıştım*. renk renk oje süren benim için mükemmel bir aseton, bundan sonra indirimde buldukça stoklayacağım

28 nisan 04:31