4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (8)
  • medya (2)

17. Mükemmel çözücü bir aseton , tırnaklara zarar vermiyor ve en koyu ojeleri bile iz kalmadan siliyor , çok memnunum kendisinden.

10 mayıs 18:50

4

16. indirim zamanı 3.5 tl gibi bir fiyatla aldım gratisten. küçük bir pamuğa birazcık döküp denemek istedim ama o küçücük pamuk beş-altı tırnağımı tertimiz yaptı *pastel marka koyu yeşil ve gri renklerle desenleyip matlaştırmıştım*. renk renk oje süren benim için mükemmel bir aseton, bundan sonra indirimde buldukça stoklayacağım

28 nisan 04:31

5

15. Gratis indiriminden 3 liraya aldığım aşk yaşadığım aseton. İndirimli ürünlerden almak istediğiniz var mı diye sorulduğunda ilk gözüme çarpan fiyatından dolayı bu olmuştu. Açıkçası pek umudum yoktu. Sanırım artık başka aseton almam. Kullandıklarından en iyisi diyebilirim. 

ilgili medya:
1
26 nisan 17:32


14. kullandığım asetonlar arasında açıkara en iyisi. silmek zorunda kalacağım için oje sürmekten çekinirdim tırnaklarım çok kırılırdı.asetonsuz oje çıkarıcıların da performansı gerçekten çok kötü. bu asetonu oje alırken görüp aldım. hem simli ve koyu renk ojeleri çok iyi çıkarıyor hem de tırnakları yıpratmıyor. üçüncü şişeyi açtım, ojeler elimden düşmüyor tırnaklarım da eskisinden az kırılıyor. vitamin & mineral takviyesi de akmıyorum buarada, ama tırnaklarımdaki farkta bu asetonun etkisi vardır diye düşünüyorum

25 nisan 19:21

13. Yeni bitirdiğim aseton. Benri, parmex asetondan sonra standda bakınırken oradaki satış danışmanına “bu aseton nasıl dedim?”, “bu aralar çok satıyor” diyince atıverdim sepete.

Koyu, açık ojeleri çok güzel çıkartıyor. oje sonrası tırnaklarım beyaz beyaz durmuyor. tırnaklarımda kırılma da olmadı. ayrıca içerisinde e vitamini var(bazı asetonlarda tırnaklarım incelip sanki daha çabuk kırılıyor). tavsiye ederim.

25 nisan 13:11 25 nisan 23:02

3

12. Fiyat performans açısından iyi .Bitince tekrar alırım ambalajından dolayı kullanışlı olduğunu düşünüyorum

24 nisan 21:57

11. Şu ana kadar denediğim asetonlardan en iyisi şans eseri aldığım bu üründen çok memnunum. Koyu renk ojelerimi kolayca çözüyor ve tırnakta diğer ojeler gibi renk bırakmıyor. Simli ojelerimi çıkartırken de bir sorun yaşamadım. F/p açısından rahatlıkla alınabilir.

24 nisan 15:41 24 nisan 18:27


5

10. fiyat ve performans açısından mükemmel olan, gratis'te satılan o benri aseton gibi kurutmayan ve yine gratis' te satılan güzel bir aseton.

belki de türkiye' de kullandığım en iyi asetonlardan biri diyebilirim.

24 nisan 02:27

5

9. Yeni edindim. Bu ara her gün oje değiştirmekten tırnaklarım iyice incelmişti pro-v B5 ve E vitamini içermesi ve piyasadaki asetonlar içinde fark edilir miktarından (225 ml) dolayı aldım. Bir defa kullandım hatta ipelina asetonumon son damlasıyla bir elimi, bee beauty ile öbür elimi temizledim, fark bariz. Bundan sonra en birincim budur ^.^

9 mart 12:55

5

8. Kullandigim en iyi aseton diyen herkese katiliyorum, koyu renk ojeyi bile sokup atti acik renk oje silerken acigi zaten cikarir demistim koyuyu da cok guzel cikardim. bittikce alirim.

3 mart 14:50