yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (11)
  • medya (4)
  4

  16. tam bir f/p oldu benim için. güncel fiyatı (gizlinot: indirimsiz) 17tl.

  sırf denemek için aldığım, fazla bir beklentimin olmadığı bir üründü ama ayıla bayıla kullanmaya başladım resmen.

  ince telli saçlara hacim verme vaadi olan bir ürün. -ben normal kalınlıkta/dalgalı saçlara sahibim- eğer saçlarınız çok kalın telli değilse seversiniz.

  *duştan çıkmaya yakın kafamı aşağıya eğerek parmaklarımla dolaşan teller varsa onları ayırıyorum ve direkt o şekilde havluya sarıyorum. bu şekilde havluya sardığınızda saçlar çok daha hacimli oluyor. diğer türlü basık bir görüntü oluşuyor. çıktından sonra da (gizlinot: burası en önemli noktalardan biri) saçlarımı taramadan kurutuyorum. havludaki fazla nem gittikten sonra bu spreyden sıkıp 5-10dk daha tekrar havluyu bekletirseniz çok daha iyi performans alıyorsunuz. havluyu çıkardıktan sonra birkaç fıs daha sıkıyorum(gizlinot: ayı balı bol bulunca (: ).eğer fön makinesi ile kurutacaksam vigo tercih ediyorum. tabiki düz saçınızı dalgalı,kıvırcık yapacak bir ürün değil. hali hazırda olan buklelerin daha hacimli ve şekilli durmasını sağlıyor.

  şuanlık tek eksisi kuru saça uygulandığında sertlik yapması. duşta maske, krem kullanınca ve ıslak saça uygulayınca sertlik olmuyor.

  ilgili medya:
  1
  1 ağustos 21:24

  15. ipince saçlara sahibim, bu yüzden etrafta saçlarımı daha hacimli göstermek için uygun fiyatlı ürünler arıyor idim. bu spreyi yanlış hatırlamıyorsam 15 lira gibi bir fiyata almıştım. özellikle duştan çıkınca uçlarına bol bol sıkıyorum ve ellerimle saçlarıma hacimlik veriyorum. gerçekten denizden çıkmış bir görüntü oluşuyor ve uzun süre hacimi sönmüyor, ben memnun kaldım. kokusu da bildiğimiz deniz kokusu gibi. 8.5/10 bir ürün. 

  22 temmuz 13:09

  3

  14. Zaten gür olan saçlarıma iyice hacim kazandırarak kalbimi çalan sprey. Tam bir dustan sonra kullan çık ürünü. Saçları sertleştirdigi icin her zaman kullanmıyorum.

  31 ocak 14:22


  5

  13. 3 aydır sıkmadan dışarı çıkmadığım, saça hacim veren sprey. bir arkadaş önerisiyle 11-12 tl gibi bir fiyata almıştım. Dalgalı saçlarım var fakat hacimli durduklarını düşünmüyorum, bu spreyi kullandığımdan beri herkes saçlarımın gürleştiğini söylüyor. nemli ya da kuru saça uyguladıktan sonra elimle şekil veriyorum. ilk baştaki kabarıklığı gün boyu kalmıyor fakat sıkmadan bıraktığım gibi de sönük durmuyor. kokusu aşırı güzel, keşke parfümü olsa dedirtiyor. ben bir şişesini bir ayda bitiriyorum. saçları sertleştirdiği ne yazık ki doğru, kurttuğu da hissediliyor. bunun önüne geçmek için saçlarıma düzenli olarak bakım yapıyorum. son bir aydır bu ürünü kullanmadan önce saçıma yine bee beauty'nin pembe renkteki sıvı saç kremini kullanıyorum, bu da sertlik ve kuruluğun önüne geçmekte yardımcı oluyor.

  31 ocak 12:42

  3

  12. indirimden aldığım ürün. saçı sertleştirmese tadından yenmez.

  20 ocak 20:08

  11. bende işe yaramayan sprey. saçlarıma sıktıktan sonra kesinlikle hiçbir fark oluşturmadı. belki daha belirgin dalgaları olanlarda daha iyi çalışabilir. indirimde egos markasının deniz tuzu spreyi ile yaklaşık olarak aynı fiyata denk geliyorlar ve egos kesinlikle daha başarılı.

  16 temmuz 2019 19:19

  10. Tony guy'ın spreyinden farkı var mı, evet var. Ama günü kurtarır mı, çok net kurtarır. Tony guy kullanırken daha parlak saçlarım oluyordu ama o fiyat farkını hak etmeyecek bir parlaklık açıkçası.

  Saçımı ıslak bırakıp dışarı çıkamazken bunu sıkıp çıkabiliyorum, kabarmadan düzgün dalgalarım oluyor. Saçlarım çok ince telli ve yumuşak olduğu için kurutmazsam çok kafama yapışır. Bu spreyi kullandığımda kafama yapışma yaşamıyorum. Seviyorum kendisini, bittikçe alırım.

  10 temmuz 2019 01:33


  9. Bee beauty’nin saçlara deniZden çıktıktan sonraki dalgalı doğal görüntüsünü vermeyi vaat ettiği sprey. İnce telli olanını kullanıyorum. 14₺ gibi bir fiyatı vardı, indirim de 11₺’ye görmüştüm ve bence tam bir fiyat/performans ürünü. Milyar defa dediğim gibi saçlarım dalgalı ve düz arasında bir yerde. Bazen fön çekilmiş gibi dümdüz oluyor bazen de dalgalımsı. Saçlarımın dalgalarını belirginleştirmek istiyorsam bunu kullanıyorum. Saçım nemliyken daha çok verim aldığımı düşünüyorum. Saçlarımı sertleştirir diye düşünmüştüm ama öyle bir şeyle karşılaşmadım. Saçlarımı ikiye ayırıp sıkıyorum, tarıyorum ve buruyorum ensemde iki topuz oluyor. Gece böyle uyuyorum.Çoğunlukla ertesi sabah açıyorum ve çok doğal çok güzel dalgalar elde ediyorum. Beni şaşırttı doğrusu, böyle başarılı bir etki beklemezdim. Ve dalgaların kalıcı olduğunu düşünüyorum. 

  ilgili medya:
  2
  9 temmuz 2019 15:31

  8. ben bu ürünü ne yazık ki sevemedim. saçım kaskatı oldu ve dökülme yaptı.

  5 mart 2019 14:10

  7. Tony&guy hakkında o kadar şikayet ettik ki gidip almanın bir anlamı yok. Kimsenin begenmedigi bir ürün. İlla ki sea salt spray alacağım denilirse fiyatından dolayı Bee beauty alınabilir diye düşünüyorum. Tony&guy dan kötü olamaz. Ama genel olarak sea salt spray konsepti dalgalı ya da kıvırcık saçlarda işe yarıyor şahsi kanaatim. Düz saçların uçlarını yapıştırıp sertleştirmekten başka bir etkisi yok.

  5 mart 2019 08:41 5 mart 2019 08:42