sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (3)
  • medya (3)

  27. Bir ton para verilmiş minik el kremleri ile aynı hatta daha iyi iş gördüklerini düşünüyorum. Çoğu orta-ortanın bir tık üstü nemlendirme özelliğine sahip ve şekerli olanları aşırı şurup gibi kokuyor ama kokusu çok kalmıyor. Sürdükten bir süre sonra kokunun hafifleyip güzelleştiğini fark ediyorsunuz. 

  27 nisan 13:07

  26. Prensesli olanlarını almıştım.

  Cinderella olanının dışındakilerin kokusu güzel. Cinderella bildiğiniz plastik kokuyor.

  Ötekilerin kokusu klasik şekerli kokulardı.

  Ama bu krem kadar nemlendirmeyen bir krem daha görmedim. Su sürün. Aynısı.

  Cruelty free ama veganlığıyla ilgili bilgim yok maalesef.

  27 nisan 01:46

  4

  25. Minnie mouse coconut olanını 3 aydır yanımda gezdiriyorum, indirimden 2.50 liraya almıştım yazın. Nemlendirmesi aman aman birşey değil ama yeterli benim için. Kokusu muhteşem gece yatarken sürüp baş ucuma koyuyorum ve resmen ellerimi koklayarak uyuyorum. Tam çantaya atmalık boyu da onu daha sevimli kılıyor. Eksi yönü olarak içeriği kötü maalesef.

  15 şubat 14:03

  24. Minnie mouse olanlarının şeftalı kokulusu var bende. Hiç nemlendirmedi ellerimi kokusu güzel ama öylesine bitsin diye sürüyorum. Ellerimi suya sokmuşum gibi yağıyor ama asla yumuşak yapmıyor.

  18 ocak 20:55

  1

  23. geçen yıl ablamla beraber gratiste alışveriş yapıyordum. aynı markanın küçük kavanozlarda olan pamuk prensesli el kremini alacakken, ablam bu el kremlerinin minnie mouse'lu ambalajına vurulunca hediye olarak almak istedim. mulberry olanından alıp çıktık, eve geldik. ablam denemek için açtı ve kokusunu beğenmediğini söyledi. ben de deneyeyim dedim, açtım denedim ama yok, ben de sevemedim kokusunu. ayrıca elde yağlı bir his bırakıyordu. e, açtık paketi, geri de veremiyoruz... çöp olmaması için manikür yaparken kullanmaya başladım. bir daha almam. en son baktığımda zamlanmıştı da, verilen paraya da değmez.

  11 ocak 02:08

  4

  22. ben de lavantalı ve yeşilçaylı olanından var. lavantalı olan yağlı ve kalın daha iyi sonuç alıyorum ama yeşilçaylı su gibi nem etkisi 2-3 saat sonra uçup gidiyor fiyatına göre uygun bir ürün bence. üstelik tasarım olarak çok minimal ve şık. not: vanilyalı olanı tarçınlı olanı berbat ağır kokuyo aman diyim 

  23 temmuz 2018 11:09 25 temmuz 2018 23:43

  21. El kremi hastası olarak geç keşfettiğim krem. Ellerim çok kuruduğu için çantamda, evin farklı yerlerinde, iş yerinde hep çeşitli kremler bulundururum. Ancak genelde bilindik kremleri kullanırım. Nerden estiyse dün Hindistan cevizlisini denemek istedim. Henüz bir defa kullandığım için iyi midir kötü müdür emin değilim ama kokusu gerçekten çok yoğun. Öyle ki ellerimi yıkadım başka krem sürdüm hala Hindistan cevizi kokuyordu ellerim. Kokulu ürünleri severim de benim gibi kokuya hassasiyeti olanlara tavsiye etmiyorum. Uzun süre yoğun kokulara maruz kalınca baş ağrısı yapıyor bende.

  20 temmuz 2018 09:14

  20. gratis mağazasında ambalajına vurulup satın aldığım ertesi gün 3 tane daha almaya gittiğim çanta boy el kremidir kendisi.

  Minnie Mouse ambalajında çok sevimli gözükmüştü.Çantamda çok fazla şey taşımayı sevmediğim için bir tane dut özlüsünden almıştım.

  Aman Allahım bu nasıl güzel bir kokudur deyip günde defalarca sürüyorum.

  Nerede sürersem süreyim herkes kim ne sıktı? ne koktu bu kadar güzel? diye soruyorlar.

  Ayrıca benim yağlı his bırakan her ürüne garip bir antipatim var ve bu krem asla yağlı his bırakmıyor ama çok da güzel nemlendiriyor.

  İndirimden 3,90 TL ye satın aldım.

  Ertesi gün 2 dut özlüsünü bir hindistan cevizlisini satın aldım ama dut özlüsünün yerini asla tutmadı.

  Çantamdan hiç ayırmadığım ürün...

  5 haziran 2018 16:56

  19. Tamamen ambalajının güzelliğine kanarak lavantalısını aldığım ve 1 hafta içinde çöpe attığım krem.

  Evet kokusu çok güzel ama kokusu ve fiyatı uğruna ellerime eriyik halde plastik sürerim diyorsanız alın. Sürdükten sonra kesinlikle emilmiyor ve ellerinin üzeri balmumu ile kaplıymış gibi bir his bırakıyor. Ucuz olduğu içi ön yargılı olduğumu düşünerek sabırla 1 hafta kullandım ama yok.

  Yeniden sadık dostum Neutrogena'ya döndüm. Bundan sonra böyle heyecanlara kapılmayacağım.

  1 şubat 2018 09:46

  18. Minnie mouse ambalajlı mulberry kokulu olanına sahibim, mis gibi kokuyor. Nemlendirmesi ise facia. Çok kuru ellerim yok, sadece soğuk kış günlerinde yanımda el kremi taşıyorum ve hiç işe yaramıyor. Kokusuna ve şirin ambalajına kanılmaması gereken bir ürün.

  9 ocak 2018 16:59