sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (5)
 • medya (3)

14. İkinci Kavanozumu kullanıyorum. Yağlı ve karma ciltler sevebilir ama benim gibi karma ve dönem dönem ağız/burun çevresi kuruyan cildiniz varsa yetmeyebiliyor öyle zamanlarda. Kremin bitmesine az kalmıştı yani 1/4'ü kadar, bitince yeni krem alacaktım ama Cildim bir iki haftadır çok kuru daha fazla dayanamayıp yeni krem aldım. Hatta bir defa bunu sürüp dermatoloğa gittiğimde yüzümde krem olduğunu anlamamıştı yakından incelemesine rağmen. Yine de yazın vs. Tercih edilebilir ama ben bir süre kendisine veda ediyorum cildim toparlayana kadar.

Böyle deyince kötü gibi oldu ama Gayet hafif bir krem. İçeriği nispeten temiz, silikon ve alkol denat yok yanlış hatırlamıyorsam. Daha sağlıklı, kuruluk problemi olmayan yağlı ciltler tercih edebilir. İndirim döneminde 16-17 tl'ye düşüyor.

Edit: bir süslü palm içerdiğimdem bahsetmiş. Kötü bir içerik olduğunu bilmiyordum yani doğaya zarar vererek elde edildiğini vs. Biraz üzüldüm o yüzden. Alacak olanlar göz önünde bulundursun.

20 nisan 23:10 20 nisan 23:12

5

13. çok sevdiğim (bkz: nivea essentials urban skin detox gece kremi) bitince indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

26 şubat 00:21

5

12. indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

19 şubat 00:36

5

11. indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

19 şubat 00:36

5

10. indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

19 şubat 00:36

5

9. indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

19 şubat 00:36

5

8. indirim döneminden 14 tl gibi bir fiyata aldığım krem. cildim karma bu yüzden hafif bir nemlendirici arıyordum ve buna şans vermek istedim. 1 aydır kullanıyorum çok memnunum, bana yeterli nemi veriyor ve cildimde güzel emiliyor. özellikle makyaj öncesi kullanıyorum. herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

19 şubat 00:36

7. Yağmur vardar inanılmaz övüyor ama tamamen cöp bir ürün bu. Bir kere inanılmaz parfümlü, nemlendirmesi çok kötü. Bunu kullanmaya başladığımdan beri yüzümde sivilce değil ama aşırı pürüz ve beyaz nokta çıktı. Bıraktım 15 gün içinde kayboldular. O yüzden kullanmayı bıraktım. Bir daha da almam.

15 şubat 20:37

6. yaklaşık 20-25 gündür kullandığım, uygun fiyatlı nemlendirici. kendi nemlendiricim bittiği ve uygun fiyatlı bir şeyler almak durumunda olduğum bir zamanda, gratis’de denk gelip almıştım. indirimle 13-14₺ gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. öncelikle cildim karma, akneye çok meyilli, biraz da siyah nokta problemim var. daha önce nemlendirici olarak bioderma sensibio light kullanıyordum ama malum işsizlik... genelde akşamları cildimi temizledikten sonra kullanıyorum. her neyse yorumlarıma geleyim:

öncelikle biraz parfümlü. koku hassasiyetim olmamasına rağmen beni biraz rahatsız ediyor. bir de bu krem hem yapı hem de koku olarak rival de loop markasının hydro jel kremiyle birebir. daha önce onu kullanmıştım, ambalajı ilk açtığımda “yanlış krem mi aldım” dedim kendi kendime. 

nemlendirmesi benim karma cildime malesef yeterli gelmiyor, haftada 2 kez stokladığım nem maskemi yapıyorum. ama cildimi ne kuruttu ne de yağlandırdı. hafif geriyor sadece. belki yazın daha kullanışlı olur. 

hiçbir şekilde sivilce gözlemlemedim. ki cildim milyonlarca şeye sivilceyle tepki verir. bu özelliği güzel. 

özetle f/p olarak başarılı bir krem. şans verilebilir. içerik konusunda bilgim yok ne yazık ki, yorumlayamıyorum. 

28 ocak 23:00

5. Swiss İmage'in gündüz kreminin spf içerdiğini gördükten sonra akşamları kullanmak için bu ürünü aldım. Su gibi bir yapısı var. Küçücük bir miktarı tüm yüze yetiyor. Nemlendiriciliği ortanın biraz altı. Yaz aylarında çok severek kullandım. Kış için yeterli değil. Sürüldüğünde yüze güzel bir ferahlık veriyor ve çabuk emiliyor. Neutrogena'nın Hyaluronic asit içeren kremi bende sivilce yaptığı için alırken endişeliydim. Cildimde herhangi bir iritasyona veya sivilcelenmeye sebep olmadı. Severek kullanıyorum. Bahar ve yaz ayları için ideal olabilecek bir krem. Fiyat/performans oranı başarılı.

24 aralık 2018 20:40