2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (0)
3

4. Gördüğüm girdilerde mendilin kuru olduğundan bahsedilmiş. Evet mendil çok ıslak değil ancak bu benim istediğim, rahatsız olmadığım bir şey. 

Ten makyajı yapmadığım için fondöten çıkarma konusundaki performansını bilmiyorum. Ancak göz makyajını çıkarmada gayet yeterli. Ben seviyorum. 

14 mart 12:24

1

3. Buradaki yorumları görünce tek bahtsız bedevinin ben olmadığını anladım. Ürünün ıslaklığı yok denecek kadar az. Hatta yok. Boşa gitmesin diye mendilin üzerine micellar su döküp makyajımı temizledim. Bee Beauty'nin bir çok ürününü severek kullanırken bu benim için sınıfta kaldı.

13 mart 16:07

2. benim de makyaj çıkarma performansını yetersiz bulduğum mendiller. daha ıslak olmalarını tercih ederdim, ten makyajını çaba ile alıyor ama göz makyajını çok zor siliyor oldukça ovalamak aynı yerden yüz kere geçmek gerekiyor. benri markasına ait mendiller çok daha başarılı iken bir daha alacağım bir urun değil. kokusu da beni rahatsız etti biraz.

12 mart 22:19


1. Gratisten bu mendili almak gibi bir hata yaptım. Inanilmaz kuru bir islak mendil bir kere... Kapağı açık kalmış da kurumuş gibi. Makyaj çıkarma konusunda da ıslak mendilden bir farkı yok. Islak mendil bile daha başarılı olabilir.Gereksiz bir ürün...

14 kasım 2017 03:49