sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (37)
 • oylar (14)
 • medya (2)
3

37. Paketine ve fiyatına aldanarak almıştım ama benim cildimi kuruttu ve gerginleştirdi.İlk kez bir micellar suda bu durumu yaşadım.Gözlerimde de yanma oldu.Sadece cilt makyajını çıkarırken kullanacağım ve bitince bir daha almam.Hassas ciltliler alırken bir daha düşünmeli.

12 kasım 15:47

36. Gratiste satılan bu markanın ürünlerini ben genel olarak başarılı buluyorum.Tam fiyat performans ürünleri hemen hemen hepsi. Geçenlerde micellar suyunu da aldım,denedim. Neden senelerce garnier kullanmışım ve indirimini kovalamışım anlam veremedim. Baya baya daha iyisi ve uygun fiyatlısı varmış piyasada. Garnier'ı bize öyle bi yutturmuşlar ki bir de fiyatı arttıkça artıyor.Bundan sonra yeni bebeğim bee beauty micellar makyaj temizleme suyu. Ml'leri de aynı hem. Ben çok sevdim,içeriği de gayet temiz bence :)

12 kasım 15:36

35. Pompalı şişesini ve içeriğinin temiz olması nedeniyle satın aldığım üründür. Daha önce bioderma kullanmıştım. Göz makyajı yaptığım zaman kullaniyorum.rimeli iki kat surdugum Eyeliner olduğu zaman performans biraz eksik gelse de(çok fazla urun olması nedeniyle haliyle), günlük makyajımı kolay çıkarttığını söyleyebilirim. Ben eyeliner makyajda yağ ve jel temizliği sonrasi kalanı temizlemek için kullaniyorum. Hatta performansı bioderma sensibio ile aynı gibi geldi bana. Pompalı şişesi kullanımı çok pratik diyebilirim.

11 kasım 19:23 11 kasım 19:26


34. tester gibi kullanılmak üzere sevgili (yazar: matahhayriye) tarafından bana hediye edilen ürünü iki üç gündür kullanıyorum. üründen çok memnun kaldım. hassas bir göz çevresine sahip olmama ve lens kullanmama rağmen göz çevremi rahatsız etmedi. waterproof nitelikli olmayan maskaram dahil tüm makyajımı çıkardı, yapış yapış bir his bırakmadı. yine de ben konjak sünger ve swiss image matlaştırıcı yüz temizleme jeli ile tüm yüzümü muhakkak yıkıyorum ama bu ürünlere çok iş bırakmadığını söyleyebilirim, temizleme açısından sevdiğim bir misel su oldu.

buradan okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla hayvan deneyleri yapmayan ve nispeten temiz içerikli de bir ürünmüş. elimde iki şişe daha aşık olduğum biota misel su var. onlar bittiğinde bununla devam edebilirim. ambalaj açısından da temizlik hissiyatı açısından da biota'nın misel suyuna benzettim kendisini. bundan sonra misel su olarak tercih edebileceğim ürünler arasında yerini aldı, olumlu not verdim kendisine.

9 kasım 11:40 9 kasım 11:41

33. Gratis indiriminden almıştım. Fiyatı en uygun olan makyaj temizleme suyu o idi. Açıkcası beğendim. Beğeneceğimi sanmıyordum. Ama beni yanılttı. Tek seferde makyajımı temizledi. Nemlendirme kısmı benim gibi kuru ciltli biri için pek geçerli olmadı tabii. F/P açısından beklentinin üstünde. Biraz göz yaktığını eklemem lazım. Hassas ciltler daha dikkatli kullanmalı.

4 kasım 15:20 4 kasım 15:22

32. Olival misel su bulamadigim icin indirimde denk gelip satın almıştım. Hassas ciltler icin olanı, fakat göz cevremde yanma ve kızarıklık yaptı. Ilk kez bir misel suyun cildimde hassasiyet yaptığına şahit oldum. Neden böyle oldu anlam veremedim. Bir daha satın almayacağım ürünler arasında yerini aldı bende. Olivaldan şaşmam.

2 kasım 23:10

5

31. alerji yapmayan, makyajı büyük ölçüde çıkaran, gözlerimde bile batma yapmadan kullanabildiğim, kullanışlı, büyük ve uygun fiyatlı ambalajıyla göz dolduran, bir de üzerine hayvanlar üzerinde deney yapmadan üretilen bir misel sudur.

misel suyu sadece makyajı silmek için kullanıp üzerine temizleme jeli kullandığım için çok özel bir ürünün gerekli olduğunu düşünmüyorum. hatta misel su üzerine yağ ile de temizleyip sonra yüz temizleme jeli kullanan bile var. hal böyleyken makyajın çoğunu çıkaran ve alerji yapmayan bir misel su benim için yeterli. bee beauty bunu fazlasıyla yerine de getiriyor zaten. 

ayrıca bugüne dek harikalar yaratan, hayat değiştiren, hayranlık uyandıran bir misel su görmedim. yapabileceği en iyi şey dediğim gibi cildi irrite etmemek ve makyajı çıkarmak olsa gerek. zaten yüzünüzü yıkayacaksınız akıp gidecek. çok özel bir probleminiz yoksa çok para yatırmayın derim ben naçizane.

1 kasım 04:11


30. uygun fiyatlı, diğerlerine kıyasla içeriği temiz olan bir micellar su. suya dayanıklı ürünleri çıkarmaz ancak makyajınızın kabasını almak ve devamında temizleme jelleriyle tamamen temizlemek niyetindeyseniz işinizi fazlasıyla görür.

1 kasım 01:54

29. İçeriğinin diğer micellar sulara göre temiz oluşu , ürün miktarının fazla olması , şişesinin fazla ürün israfına engel olacak şekilde pompalı oluşu ve fiyatıyla beğendiğim bir ürün. Garniere göre performansı bir tık aşağıda ancak ben waterproof ürünler kullanmadığım için arada bir fark göremedim. Yapış yapış his uyandırmadı ve kokusu da rahatsız etmiyor. Micellar sularından beklentim makyajın kabasını almak olduğu için fiyat performans açısından başarılı buldum. Aylardır kullanıyorum çok da bereketli. Elimdeki biterse büyük ihtimal tekrar bundan alırım.

31 ekim 17:03

28. Çok memnundum ama son kullandığımda cildim alerjik reaksiyon gösterdi kızarıklık kuruluk yaptı.

31 ekim 13:16