yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (18)
  • medya (5)
  5

  15. Yaklaşık 1 aydır, sabah akşam kullanıyorum. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Nemlendirmesi gayet yeterli. Bir göz çevreme nokta kadar uyguluyorum ben. Bu miktarda uygulama ile makyaj yaparken kapatıcının altına da kullanıyorum, kapatıcıyı kötü etkilemedi hatta daha iyi tuttu. Ama daha fazla kullanıldığında belki fazla gelebilir ya da yağlı göz altlarınız varsa da fazla gelebilir. Fiyat/performans açısından ve gramajının büyüklüğü ile gayet uygun bir göz kremi. Ancak diğer yandan yukardaki girdilerde gördüğüm kadarıyla kimilerine allerji yapmış, görünce üzüldüm mutlaka denemeden almayın. Belli ki içindeki bazı maddeler kimileri için allerjik.

  8 aralık 11:02

  4

  14. birkaç aydır kullandığım, indirimde yaklaşık 20 liraya alınabilen, 25 ml boyutunda, tüpte bulunan göz kremi.

  benim gözüm ve göz çevrem çok hassastır. yılın çoğu zamanını göz alerjimle geçiririm. bu ürünü satın alırken ya bende irritasyona sebep olursa diye tereddüt ederek satın aldım ama neyse ki hiçbir irritasyona sebep olmadı; aksine alerjimin arttığı günler göz çevremi yatıştırdı.

  kremin yalnızca iki vaadi var. bunlar:

  -göz çevresinin nem oranını dengeler.

  -cildi canlandırır.

  gözümün etrafı oldukça mor ve kırışıklıklarım var (gizlinot: gerçekten çok fazla kırışıklığım var göz çevremde) ama henüz 18 yaşımdayım. şimdilik ihtiyacım olan tek şey nem. bu krem bana istediğim nemi sağlıyor. vadettiği gibi canlılık da veriyor.

  ayrıca vegan bir ürün ve bu beni çok mutlu ediyor.

  bu kadar uygun bir fiyata böyle temiz içerikli, doğal, vegan, boyutu bir göz kremine göre büyük bir ürünü kullanmaktan fazlasıyla memnunum. önümüzdeki birkaç yıl bu ürünü kullanmayı düşünüyorum.

  7 aralık 13:47 7 aralık 13:54

  13. İçerdiği buğday özleri sebebiyle tarhana (maraş) gibi kokmaktadır. Tadı kokusu gibi değil maalesef, acılık var 2/10 yenebilir.

  2 aralık 21:33


  12. Daha önce de girdi yazmıştım bu ürünle. Üstteki süslünün attığı görselle aynıydı gözlerim. Aynı ürün alerjik cildi olan annemde bir olumsuz etkiye sebep olmazken her türlü asiti, Kore ürünlerini kullanmış cildimi irrite etti. Hassas da değilim ama içindeki hangi madde bu kadar rahatsız etti anlamadım.

  30 kasım 13:41

  5

  11. ürünün kutusunda ve internet sitesinde kirpik diplerine, göz pınarlarına gelmeyecek şekilde uygulanması gerektiği yazıyor. İçeriğindeki bitkiler de alerjinizi tetikleyebilir. dikkatli kullanmak lazım.

  30 kasım 00:13

  5

  10. Bu tarz içeriğinde belirgin otlar,bitkiler olan ürünler bazı kişilerde çok kötü alerji yapıyor denemek şart o yüzden.Bende kullanmıştım benim cildim reaksiyon vermemişti.(yazar: No t no shade) süslüye de geçmiş olsun.

  30 kasım 00:03

  2

  9. Bugün aldığım ve bana hiç iyi gelmeyen ürün. Sürdükten kısa süre sonra yanmaya başlayıp kızardı. Daha önce böyle birşey başıma gelemediği için göz çevremin hassas olduğunu da bu şekilde öğrendim. Almayı düşünen varsa öncesinde küçük bir yere denesin mutlaka. Benim acemiligime geldi ve ders almış oldum.

  ilgili medya:
  1
  29 kasım 23:55


  5

  8. tanım: limonlu puding gibi kokan; 25 ml. hacmiyle bu zamana kadar denediğim tüm göz kremlerine göre hacmen büyük ve az kullanımına rağmen yeterliliği sayesinde oldukça bereketli olan; göz çevresini nemlendirmek konusunda oldukça başarılı; indirimli fiyatıyla yaklaşık 20 tl'ye gratislerde satılan; vegan bir göz kremidir.

  olumlu özellikleri: yapısı çok güzel; kolay emiliyor ve kapatıcının yapısını değiştirmiyor. 10 gündür kullanıyorum, lens kullandığım gözlerimde herhangi bir hassasiyete neden olmadı. az miktarda ürün ile etkili bir göz altı nemlendirmesi elde ediyorsunuz ki bu drugstore göz kremleri için pek de sık rastlanan bir şey değil. içeriği deneyimlediğim tüm uygun fiyatlı göz kremlerine göre temiz ve hacmen de bereketli bir ürün. parfüm içermemesine rağmen, limonlu puding gibi çok tatlı bir kokusu var ve bu sanırım içeriğindeki ölmez otu bitkisinden geliyormuş, bu koku benim hoşuma gitti. vegan bir ürün. hafif yapıda olduğu için ve herhangi bir yaş grubuna hitap etmediği için göz altı nemlendirmesine ihtiyaç duyan herkes tarafından kullanılabilir bir ürün olması da bence bir avantaj.

  olumsuz özellikleri: göz altı şişliğini ya da morluğunu gidermede ya da ince kırışıklıkların giderilmesi konularında bir vaadi bulunmuyor gerçi ama bu işlevleri neredeyse hiç yok. sadece nemlendirme amacıyla kullanılabilecek bir ürün. bir de benim hoşuma giden kokusu belki bazılarını rahatsız edebilir, kokusuna bakılmadan satın alınmamasını öneririm. (uzun süreli kullanımdan sonra gelen edit: ürün zaman zaman göz kapaklarımda hafif bir yanma yapıyor ve çok hafif kızarıklığa neden oluyor. sürekli olan veya endişe verici seviyede cilde dokunan bir durum değil ama yine de yazmak istedim.)

  sonuç: nemlendirme konusunda gerçekten başarılı bulduğum için ve pudralı kapatıcılarla bile iyi anlaştığı için bittikçe alacağım bir ürün olur kendisi ve bu amaçla kullanmak isterseniz tavsiye ederim. hatta uzun vadede olumsuz bir etkisini görmezsem sanırım göz altı nemlendiricisi olarak artık uzun süre bu ürünle devam ederim, bittikçe satın alırım. ancak en ufak bir aydınlatma, morluk giderme, şişlik indirme ya da kırışıklık önleme gibi bir etkisi bulunmadığı için; çok sorunlu göz altlarınız varsa ve bu tarz etkiler bekliyorsanız ürünün ihtiyaçlarınıza cevap vermeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

  18 ekim 10:20

  5

  7. Bugün aldım. Yüzde elli indirim vardı. Madem doğal, deneyeyim dedim.

  Gözüme henüz kullanmadım, elimin üstüne denedim sadece. Elimin üstünü yağsız bir şekilde nemlendirdi.

  Yalnız kendisi tüpte ve tüp tasarımı b.k gibi. O kutunun içinden çıkan bu olmamalıydı..

  25 ml olması ise beni neselendirdi. Kendimi aşırı kâra geçmiş hissettim, ilkel hislerim coştu

  Kullanınca editleyecegim

  16 ekim 20:28

  6. İkincisini kullandığım göz kremi.

  25 ml ve indirim zamanı 20 TL gibi bir fiyata düşüyor.

  Her gece uyguluyorum. Beklediğim nemlendirmeyi sağlıyor. Yaklaşık 1, 1.5 ay gidiyor. İçerik olarak da beni memnun eden bir krem.

  14 ekim 04:05