yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (26)
  • medya (6)
  5

  23. 23 yaşındayım ve göz çevrem kapatıcıdan dolayı kuruduğu için göz kremi ihtiyacı hissettiğim için buradan araştırıp almıştım. tek ihtiyacım nemlendirme olduğu için bana yeterli geldi. makyajdan önce en az 20 dakika önce sürüyorum güzel emiliyor ve daha önceden kuru kalan far bazı-kapatıcı artık daha nemli canlı gözüküyor. canlandırma açısından pek bir fark göremedim ama 23 yaş için ideal bir nemlendirme etkisine sahip.

  dün 22:53

  3

  22. Gratisin günlük indirimlerinden 15 liraya edindiğim %100 organik sertifikalı göz çevresi kremi.

  göz çevremde herhangi bi problem olmadığı için nemlendirmesi dışında bi beklentim yoktu. İyi nemlendiriyor ve kıvamı su gibi olduğundan gözü hırpalamadan yayılıyor. Tam bir f/p ürünü. yalnız göz kapağımda ara ara mercimek boyutlarında egzama benzeri bi pullanma oluyor. Bu pullanmalara iyi gelmiyor. Bunun için de bepanthol sensiderm kullanıyorum. 

  Bunlar dışında diğer süslülerin dediği gibi bazen hiçbir sorun olmazken bazen gözlerimin içini bayağı yakıyor(gizlinot: Gözlerim çok hassas bioderma temizleme suyu bile gözlerimi yakar). Gözün dibine kadar sürmemekte fayda var. 

  12 mayıs 02:27

  4

  21. Yaklaşık 2 aydır kullandığım organik içerikli göz kremi. Ürünün iki vaadi var ; nemlendirmek ve canlandırmak. Nemlendirme görevini yapıyor ancak bana nedense mercimek tanesi büyüklüğünde sürmek yetersiz geliyor bu kremi kullanırken. Daha fazla sürme ihtiyacı duyuyorum ama sonuç olarak nemlendiriyor. Canlandırma açısından ise bir fark gözlemlemedim. Erken yaşlar için ideal bir göz altı kremi fakat ben bittiğinde tekrar almam sanırım. Yaş 26ya dayandı artık üzülerek sıkılaştırıcı kremlere yöneleceğim. (gizlinot: :()

  18 mart 10:56


  20. Üründen ikincisini bitirmek üzereyim. 20 li yaşlarında ve göz çevresi kuru olan herkes kullanabilir ama yaşınız daha ileri ve büyük beklentileriniz varsa işe yarayacağını pek sanmam.

  8 mart 00:43

  4

  19. Vallahi çok şaşkınım, hiç böyle bir şey beklemiyordum. gerçekten dedikleri kadar varmış. komedon oluşturmadığı gibi nemlendirmesi de gayet yerinde. koyu halkaları aydınlattığı söyleniyor Fakat çok koyulaşma problemim olmadığı için bu konuda yorum yapamayacağım. Fakat çok kuru göz altlarına sahip biri olarak söylüyorum nemlendirmesi yeterli.

  20 aralık 2019 21:29

  5

  18. Göz çevrem aşırı kuru, maalesef kapatıcı sürdüğümde resmen pul pul oluyor. Bu zamana kadar birçok göz kremi kullandım ama bir işe yaramamışlardı. Gerçekten iyi nemlendirdi. More than concealer kullananlar bilir oldukça pudralı bi kapatıcı, ona rağmen kurutmadı. Canlı bir görüntü sağladı. Ama alerjik reaksiyon gösterebiliyor, dikkatli olmanızda fayda var. (gizlinot: Gratisten 20 liraya aldım)

  19 aralık 2019 18:42

  17. Göz kenarı kırışıklıkları şu sıralar en büyük fobim olduğu için birkaç aydır kullandığım göz kremidir. Henüz 22 yaşında olduğum için anti aging değil de önceliği nem vermek olan, kokusuz, temiz içerikli bir ürün almak istedim. Herhangi bir alerjiye (gizlinot: ki cildim müthiş alerjiktir) sebebiyet vermedi. Milia denen küçük beyaz yağ butonları da oluşturmadı. Ben çok çok minik noktalar halinde sabah ve akşam olmak üzere temiz cildime uyguluyorum. (gizlinot: bazen üşenme durumuma göre sadece gece :P) 25 ml ve ben böyle kullanmaya devam edersem asla bitmeyecek gibi duruyor. Az da uygulasam nemlendirmesinden memnunum.

  19 aralık 2019 01:02


  2

  16. benim gözümde hassasiyete neden oldu, hem çok yaktı hem de sabah göz çevrem daha çok şişmişti. aynı markanın q10 kreminden ise oldukça memnun kaldım, makyaj altına da gece kullanımına da uygun.

  15 aralık 2019 15:44

  3

  15. organik içerikli göz kremi.

  nemlendirmesi iyi, gramajı alternatiflerine göre fazla. komedona sebep olmadı. çok beklentiye girmemek lazım ama fiyat/performansı yüksek bir ürün.

  edit: düzeltme

  15 aralık 2019 00:01 15 aralık 2019 00:15

  5

  14. Yaklaşık 1 aydır, sabah akşam kullanıyorum. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Nemlendirmesi gayet yeterli. Bir göz çevreme nokta kadar uyguluyorum ben. Bu miktarda uygulama ile makyaj yaparken kapatıcının altına da kullanıyorum, kapatıcıyı kötü etkilemedi hatta daha iyi tuttu. Ama daha fazla kullanıldığında belki fazla gelebilir ya da yağlı göz altlarınız varsa da fazla gelebilir. Fiyat/performans açısından ve gramajının büyüklüğü ile gayet uygun bir göz kremi. Ancak diğer yandan yukardaki girdilerde gördüğüm kadarıyla kimilerine allerji yapmış, görünce üzüldüm mutlaka denemeden almayın. Belli ki içindeki bazı maddeler kimileri için allerjik.

  8 aralık 2019 11:02