yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (23)
  • medya (5)
  4

  19. Vallahi çok şaşkınım, hiç böyle bir şey beklemiyordum. gerçekten dedikleri kadar varmış. komedon oluşturmadığı gibi nemlendirmesi de gayet yerinde. koyu halkaları aydınlattığı söyleniyor Fakat çok koyulaşma problemim olmadığı için bu konuda yorum yapamayacağım. Fakat çok kuru göz altlarına sahip biri olarak söylüyorum nemlendirmesi yeterli.

  20 aralık 2019 21:29

  5

  18. Göz çevrem aşırı kuru, maalesef kapatıcı sürdüğümde resmen pul pul oluyor. Bu zamana kadar birçok göz kremi kullandım ama bir işe yaramamışlardı. Gerçekten iyi nemlendirdi. More than concealer kullananlar bilir oldukça pudralı bi kapatıcı, ona rağmen kurutmadı. Canlı bir görüntü sağladı. Ama alerjik reaksiyon gösterebiliyor, dikkatli olmanızda fayda var. (gizlinot: Gratisten 20 liraya aldım)

  19 aralık 2019 18:42

  17. Göz kenarı kırışıklıkları şu sıralar en büyük fobim olduğu için birkaç aydır kullandığım göz kremidir. Henüz 22 yaşında olduğum için anti aging değil de önceliği nem vermek olan, kokusuz, temiz içerikli bir ürün almak istedim. Herhangi bir alerjiye (gizlinot: ki cildim müthiş alerjiktir) sebebiyet vermedi. Milia denen küçük beyaz yağ butonları da oluşturmadı. Ben çok çok minik noktalar halinde sabah ve akşam olmak üzere temiz cildime uyguluyorum. (gizlinot: bazen üşenme durumuma göre sadece gece :P) 25 ml ve ben böyle kullanmaya devam edersem asla bitmeyecek gibi duruyor. Az da uygulasam nemlendirmesinden memnunum.

  19 aralık 2019 01:02


  2

  16. benim gözümde hassasiyete neden oldu, hem çok yaktı hem de sabah göz çevrem daha çok şişmişti. aynı markanın q10 kreminden ise oldukça memnun kaldım, makyaj altına da gece kullanımına da uygun.

  15 aralık 2019 15:44

  3

  15. organik içerikli göz kremi.

  nemlendirmesi iyi, gramajı alternatiflerine göre fazla. komedona sebep olmadı. çok beklentiye girmemek lazım ama fiyat/performansı yüksek bir ürün.

  edit: düzeltme

  15 aralık 2019 00:01 15 aralık 2019 00:15

  5

  14. Yaklaşık 1 aydır, sabah akşam kullanıyorum. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Nemlendirmesi gayet yeterli. Bir göz çevreme nokta kadar uyguluyorum ben. Bu miktarda uygulama ile makyaj yaparken kapatıcının altına da kullanıyorum, kapatıcıyı kötü etkilemedi hatta daha iyi tuttu. Ama daha fazla kullanıldığında belki fazla gelebilir ya da yağlı göz altlarınız varsa da fazla gelebilir. Fiyat/performans açısından ve gramajının büyüklüğü ile gayet uygun bir göz kremi. Ancak diğer yandan yukardaki girdilerde gördüğüm kadarıyla kimilerine allerji yapmış, görünce üzüldüm mutlaka denemeden almayın. Belli ki içindeki bazı maddeler kimileri için allerjik.

  8 aralık 2019 11:02

  4

  13. birkaç aydır kullandığım, indirimde yaklaşık 20 liraya alınabilen, 25 ml boyutunda, tüpte bulunan göz kremi.

  benim gözüm ve göz çevrem çok hassastır. yılın çoğu zamanını göz alerjimle geçiririm. bu ürünü satın alırken ya bende irritasyona sebep olursa diye tereddüt ederek satın aldım ama neyse ki hiçbir irritasyona sebep olmadı; aksine alerjimin arttığı günler göz çevremi yatıştırdı.

  kremin yalnızca iki vaadi var. bunlar:

  -göz çevresinin nem oranını dengeler.

  -cildi canlandırır.

  gözümün etrafı oldukça mor ve kırışıklıklarım var (gizlinot: gerçekten çok fazla kırışıklığım var göz çevremde) ama henüz 18 yaşımdayım. şimdilik ihtiyacım olan tek şey nem. bu krem bana istediğim nemi sağlıyor. vadettiği gibi canlılık da veriyor.

  ayrıca vegan bir ürün ve bu beni çok mutlu ediyor.

  bu kadar uygun bir fiyata böyle temiz içerikli, doğal, vegan, boyutu bir göz kremine göre büyük bir ürünü kullanmaktan fazlasıyla memnunum. önümüzdeki birkaç yıl bu ürünü kullanmayı düşünüyorum.

  7 aralık 2019 13:47 7 aralık 2019 13:54


  12. İçerdiği buğday özleri sebebiyle tarhana (maraş) gibi kokmaktadır. Tadı kokusu gibi değil maalesef, acılık var 2/10 yenebilir.

  2 aralık 2019 21:33

  11. Daha önce de girdi yazmıştım bu ürünle. Üstteki süslünün attığı görselle aynıydı gözlerim. Aynı ürün alerjik cildi olan annemde bir olumsuz etkiye sebep olmazken her türlü asiti, Kore ürünlerini kullanmış cildimi irrite etti. Hassas da değilim ama içindeki hangi madde bu kadar rahatsız etti anlamadım.

  30 kasım 2019 13:41

  5

  10. ürünün kutusunda ve internet sitesinde kirpik diplerine, göz pınarlarına gelmeyecek şekilde uygulanması gerektiği yazıyor. İçeriğindeki bitkiler de alerjinizi tetikleyebilir. dikkatli kullanmak lazım.

  30 kasım 2019 00:13