yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • oylar (96)
  • medya (9)

  1. (yazar: patlicanmoru) uktesiymiş 2 haftadır kullanıyorum. Yorumlarımı paylaşmak istedim. İçerisinde badem asidi ve antepfıstığı yağı bulunuyor. Haftada maksimum 2-3 kez uygulanması öneriliyor. Toplamda 4 kez kullandım. Ciltdimdeki yağ bezeciklerini %50 oranında azalttı. Daha pürüzsüz bir tenim olduğunu hissettim. 10 kullanımlık olduğu yazsa da en az 20 kullanımlık olduğunu söyleyebilirim. Fındık tanesi tüm yüzüme yetiyor. Ciltte hemen emiliyor. Sabah kalkınca yüzümü maskeden arındırıyorum. Açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Diğer maskelerini de denedim. Nem veren ve 4 saatte canlandırıcı etkisi olanı. Onları da yorumlayacağım. 

  17 mart 2018 13:16 17 mart 2018 13:29

  5

  2. İki haftadır haftada iki kez uyguladığım caaanım yüz maskem. 

  Sürüldüğü andan itibaren bi ferahlık hissettiriyo ve ağır bi kokusu yok. (Hatta kokusuz diyebiliriz) Bir başka artısı da az bir ürün tüm yüze yeterli geliyor. 10kullanımlık olduğu yazsa da üzerinde daha fazla gün kullanılacağı aşikar. Yüzdeki etkilerini uzun vadede daha iyi gözlemleyeceğimi düşünüyorum. Nemli bir yüzle uyanmanız güzel bir his uyandırıyo ve yüzünüzü yıkadığınızda da pürüzsüz bir cilt kalıyo diyebilirim. Şimdilik bu maskeyle güzel giden bir ilişkimiz var:):) tüm süslülere öneririm (en azından denemelisiniz)

  Not: İndirimsiz fiyatı 8.5tl (ya da 8.90tl)

  18 mart 2018 01:37

  3. yağmur vardar'ın önerisiyle aldım. kendisinin yüzündeki pütürleri çok azalttığını söylüyordu. hemen de gaza geldim. 4 kez filan kullanmışımdır şu ana kadar. gerçekten biraz pürüzsüzleştiriyor. sivilce yapmadı. devam etmeyi düşünüyorum ki zaten yedekledim de maskenin vaatleri karşısında dayanamayıp. fiyatı 9 lira, indirimlere dahil olmadı çıktığından beri.

  3 nisan 2018 16:38


  5

  4. büyülü bir maske olduğunu düşünüyorum. yüzümdeki en büyük sıkıntılarımdan biri sürekli çıkan pütürcüklerdi ve ten makyajımın kötü görünmesine neden oluyodu doğal olarak. yağmur vardar'ın videosunda görüp deneyeyim dedim gayet uygun fiyatlı bir ürün çünkü. ve daha ilk kullanımdan yüzümdeki minik yağ bezelerini ve pütürleri aldı götürdü arkadaşlar şoka girdim resmen daha dün akşam alnımda 3-4 pütürcük hissetmiştim gece bu maskeyi uyguladım ve sabah o pütürcükler yoktu. herhangi bir sivilce ya da irritasyon da yaşamadım. 10 kullanımlık diyor ama rahat rahat kullanmama rağmen minimum 20-25 kez kullanırım. deneyin derim.

  not: bu arada bu yorumu maskeyi 1buçuk ay kullandıktan sonra yazıyorum süslülerim.

  21 nisan 2018 02:01

  5. Uygun fiyatına rağmen yüzdeki pütürcükleri alıp götüren maske. Birkaç kullanımda bile hemen fark ediyor. Şans verilmesi gereken bir ürün.

  21 nisan 2018 21:12

  6. Ben de tam 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Hatta haftada 4 kez yaptığımda oldu ve bir sorunla karşılaşmadım. Öncelikle süslülerin yukarıda söylediklerine katılıyorum. İlk olarak fiyatı çok çok uygun gerçekten. Bakın 2 aydır haftada 4 kez uygulayarak yeni bitirmek üzereyim. Bir de ben yaklaşık 2 fındık tanesi büyüklüğünde uyguladım ona rağmen 2 ay gitti. Ve ben aylık 2.5 liraya cildime bu kadar iyi bir bakım yaptığım için çok mutluyum. Biraz üründen bahsetmem gerekirse:

  Ben ilk aldığımda hani o klasik gece maskeleri gibi opak bir görüntü bekliyordum öyle olmadı, ürün oldukça şeffaf hafif beyaz ve losyon kıvamında diyebilirim belki ondan biraz daha yoğun.

  Sürdükten sonra emilmesi çok hızlı mesela ben yüzümü mutlaka yastığa dönüp yatarım bu yüzden biraz sorun olacağını maskenin bulaşacağını düşünüyordum ama uyumadan yarım saat önce sürdüm ve uyuyacağım zaman %80 i emilmişti. Hiç sorun olmadı yani bulaşma falan.

  Sabah uyandığımda ise yüzümü yıkarken daha ilk seferinde bile bu kadar etki edebildiğine çok şaşırdım. Kaymak gibi derler ya tam olarak öyle bir haldeydi yüzüm böyle elim kayıyor sanki. Yani o dokumduğumda verdiği his gerçekten çok iyiydi. Pürüzsüzleştirdi mi, evet. Ha ilk kullanmam da mesela %50 ise bu oran her kullanmamda arttı.

  Ama şimdi en güzel kısmını söylüyorum. Bu ürünü kullandığım gecenin sabahında yaptığım makyaj mükemmel oldu. Yani farkettim ki o günler ayrı bir güzel oldu cildim bunu etrafımdan da duydum bu arada.

  Kısacası kızlar alerji falan yapmadığını da göz önünde bulundurursak bu fiyata gördüğünüzde alın. Özellikle de özel bir gününüz varsa cildim/makyajım güzel görünsün diyorsanız gecesinde mutlaka yapın.

  21 nisan 2018 21:29

  7. gratis’te kasa önünde tanıştım kendisiyle, oldukça merak uyandırıcı duruyordu ve fiyatının çekiciliği yüzünden sepetime attım. öncelikle cildimin hassas ve atarlanmaya müsait olduğunu söylemeliyim. velhasıl kelam bu ürün ilk kullandığımda beni mutlu ettiyse de bir kaç gün sonra tekrar uyguladığımda cildimde tahrişe yol açtığını gözlemledim o yüzden kendisiyle yollarımız ayrıldı ancak pürüzlere yönelik kullanımda toleranslı ciltler için başarılı olacak gibi duruyor. 

  22 nisan 2018 00:17 22 nisan 2018 19:40


  8. Pürüzsüzleştirme vaadinden ziyade cildi doya doya nemlendiren, canlandıran bir maske.

  Haftada iki üç gün, ya da o gün nemsiz hissettiysem Seve seve kullanıyorum ve gerçekten ertesi gün cildimde makyaj muhteşem duruyor.

  22 nisan 2018 02:04

  9. bir iki ay önce 6.5 tl gibi bir fiyata almıştım sanırım. arkasındaki hassas ciltlere uygun değildir ibaresini eve gidince fark ettim kullanmaya cesaret edemedim. hala duruyor çekmecemde, hassas ciltli biri kullansa da yorumlarını yazsa diye bekliyorum :( 

  Edit: dün gece kullandım hiçbir iritasyona sebep olmadı sabah kalktığımda pamuk gibiydi cildim.

  24 nisan 2018 00:48 24 nisan 2018 13:16

  5

  10. İlk kez dün gece kullandım. Epiderm dokum ince ( böyle mi söyleniyor tam olarak bilmiyorum) o sebeple peeling ürünler kullanamıyorum. Bir çok ürün de sivilce yapar. İyi anlamda bir şey gözlemleyemedim belki ilk kez kullandığım içindir. Yüzümde hassasiyet ve kızarıklık yapmadı. Yanağımda sabah yeni bir sivilce çıkmıştı ama o mu sebep oldu bilmiyorum. Tekrar kullanıcam mutlaka. Daha detaylı yorumumu yazarım. Bu ilk izlenim gibi olsun. Korkmadan deneyebilirsiniz bence. Zaten hassasiyet yaparsa hemen yakmaya başlar yıkarsınız

  24 nisan 2018 01:03 24 nisan 2018 01:04