sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (20)
  • medya (1)

  32. Bu ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok seviyorum. Neden mi, sebebi şu:

  Bakın şimdi, ben 19 yaşındayım. Bir göz çevresi kreminden beklentim sadece nem vermesi. Öğrenciyim, bütçem de gayet sınırlı. O zaman bu ürün tam da ihtiyacıma yönelik, çok iddialı değil, ben şunu yaparım, bunu yaparım, öyle gençleştiririm, böyle morluk silerim demiyor, ben shiseidoyum da demiyor. 15 lira civarına alıyorsunuz ve göz çevreniz nemleniyor, bu kadar. Böyle abartısız ürünleri seviyorum. İhtiyacı karşılıyor, zarar vermiyor ve çok bir iddiası olmadığı için bütçenizi de zorlamıyor. Ha bir sıkılaştırıcı yazıyor ambalajında onu pek sallamasanız da olur yani, açıkçası bu kremle yapısının kuru olmasından şikayetçi olduğunuz her türlü göz altı kapatıcısına baz yapabilirsiniz. Nemlendirmesi gerçekten güzel çünkü bence ve oldukça da bereketli bir ürün.

  11 temmuz 02:25

  31. gratis indiriminde denk gelip 10 tlye aldığım göz kremi. son bir adet kalmıştı onuda ben kapmıştım. çok bir beklentim olmadan uygun fiyatlı diye aldım. nemlendirmesi orta diyebilirim. kapatıcılarlada iyi uyum sağlıyor. makyaj altınada başarılı bir krem uygun fiyatlı olsun sadece nemlendirme amaçlı alıcam derseniz bakın derim.

  10 temmuz 18:58

  30. ince yapılı, kolay emilen ve özellikle indirim dönemlerinde 10-15 tl fiyata alabileceğiniz bir göz kremi. kullandığım 3.paketim ve indirim zamanlarında elimin altında başka bir göz kremim yoksa sürekli almaya devam edeceğim bir ürün. göz altlarım ne kuru ne de yağlı, nemlendirmesi yeterli oluyor ve sürdükten sonra aydınlık bir etki yaratıyor. kullandığım concealerlarla da iyi anlaşıyor. göz altı çizgileri için herhangi bir beklentisi olmayan süslülere önerimdir.

  7 temmuz 22:57

  3

  29. kuru göz altları için yeterli olucağını düşünmediğim ama normal olanlar için yeterli olucak göz kremi. morlukları azaltma veya şişlik indirme gibi etkileri yok fakat nemlendirmesi ortalama. kuru göz altlarım olduğu için bir daha alıcağımı sanmıyorum

  18 nisan 22:07

  28. Göz çevremdeki kuruluk için çok da beklentiye girmeden gratis indirimininden 11 lira gibi bir fiyata aldığım krem. Nemlendirmesi gayet iyi gözümde yanma da yapmadı. Morluk azaltma ile ilgili bir vaadi var mı bilmiyorum çok da düzenli kullanmadığım için o konuyla ilgili bir değişiklik görmedim. Sadece nemlendirme beklentisi içinde olduğumdan bence fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün. Tekrar indirimde yakalarsam kenara 2 tane atarım.

  15 mart 02:27

  27. Ürünün vaadi gözdeki şişlikleri ve göz altı morluklarını aza indirmek. Ve bu vaadi yerine getiriyor.Ürünün nemlendirmesine gelince benim göz altım kuru olmadığı için yeterli geliyor fakat çok kuru göz altına sahip olanlar için yetersiz gelebilir.

  Göz altı kapatıcınızı sürmeden 15- 20 dk önce uygularsanız ürün emilmiş olur böylece sizde kapatıcınızı rahat rahat uygularsınız ve göz altınızda çizgiler oluşmaz.

  Tavsiye edilir.

  7 mart 02:36 8 mart 01:37

  26. Göz çevremde kuruluğa bağlı olarak kızarıklık oluşmuştu. Bu göz kremini kullandım ve çok beğendim. Bütün şikayetlerim geçti. Yapısı ağır değil ve hemen emiliyor. Fiyatı da uygun.

  6 mart 10:53 19 mart 01:02

  25. Yüzüme kullandığım kremi göz çevreme uygulamak istemediğim için bir indirim döneminde almıştım bu kremi ama o dönem düzenli kullanmamıştım. Son 2 3 haftadır düzenli kullanıyorum.

  Cilt yapımdan bahsedeyim öncelikle. Roaccutane öncesi normalken tedavi sonrası kuruya dönük normal gözaltlarına sahip oldum kış dönemi kuruluk baskın olsa da bahar ve yaz aylarında fazla sıkıntı yaşamıyorum. Burnuma yakın kısımlarda derin olmayan çizgiler var. Buğday tenli olduğum için morluktan ziyade koyu yeşil gri oluyor gözaltlarım ama bu sorunu da stresli uykusuz dönemlerimde daha çok yaşıyorum normal dönemlerde baskın bir renk olmuyor.

  Verdiği nem bana yeterli geldi kış için. Morlukları geçirme sıkılaştırma gibi iddiaları sadece kreme bağlayamam, bu dönem fazlasıyla düzenli yaşıyorum ve bir ay önce gri yeşil olan gözaltlarım normale döndü krem sadece nem konusunda destek oldu. Aydınlatma etkisi sağladığını söyleyebilirim, iki üç kere arkadaşlarımdan gözaltların ne güzel ışıl ışıl duruyor lafını duydum düzenli kullanmaya başladıktan sonra. Bu kremi beğenen de çok beğenmeyen de o yüzden cilt tipimi ayrıntılı anlattım. Rastgele almıştım bu kremi ama sevdiğim bir ürün oldu fiyat performans olarak. Bittikçe almaya devam ederim.

  6 mart 10:27

  24. Göz altlarım sorunlu olmadığından nemlendirmesi bana yeterli geliyor. Çok yağlı göz kremleri bende beyaz noktacıklara sebep olduğu için bu ürünü tercih ettim. Fiyatı da oldukça uygun. Ancak gratıste satıldığı için artık almayı düşünmüyorum. Onu yerine alterra markasının ürünlerini kullanacağım.

  6 mart 10:04

  23. nemlendirmesi çok yüksek değil ama yeterli geliyor. fiyatına göre iyi bir ürün. gözaltlarımda milia yapmadı. makyaj altına kullanılabilir, bazı kremler gibi beyaz beyaz olup dağılma sorunu yaşamadım. çizgilere veya morluklara hiçbir etkisini görmedim, ama fiyatına göre nemlendirme açısından benim sevdiğim bir ürün.

  18 şubat 08:42