yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (29)
  • medya (1)
  3

  37. içeriğini temiz bulduğum bir ürün olarak satın alıp deneyimledim

  öncelikle 20  yaşlarında normal göz altlarına sahip göz kremine başlamak isteyen kişilerin kullanabileceğini düşünüyorum

  güzel bir nem veriyor ama kuru göz altları için asla yeterli değil

  paketinde yazan q10 ise içeriğinde en sonlarda yani neredeyse yok gibi q10 un anti ageing etkilerini gösterebileceği bir krem değil

  makyaj altına kullanımı uygun yoğun bir yapısı var ama az uygulandığında güzel emiliyor

  benim kuru göz çevreme yetersiz geldi ama göz çevresi sadece nemsiz kalmasın isteyenler kullanabilir 

  şimdilik makyajdan önce gündüzleri kullanarak bitirmeye çalışıyorum sonrasında alacağımı sanmıyorum

  29 eylül 21:36 29 eylül 21:37

  36. yaklaşık bir aydır kullanıyorum.

  çok hafif ve ferah bir yapısı var. nemlendirmesi gayet yeterli ve içeriği temiz. bereketli de bir ürün ayrıca. ben bol bol sürüyorum (gizlinot: kapatıcı kullandığım için kurumasın istiyorum göz çevrem ve ayrıca genel olarak kuru bir cilde sahibim.) ona rağmen hala makul bir azalma yok.

  gratislerde, özellikle indirimde çok ulaşılır bir fiyata alabilirsiniz süslüler. Ben sanırım 17 liraya almıştım. indirimsiz fiyatı ise 22 liraymış.

  16 eylül 22:22 18 eylül 18:02

  35. İndirimden 13 tl gibi bir fiyata çok beklentim olmadan aldığım göz kremi. Yaklaşık 4 aydır sadece kapatıcı altına uyguluyorum, güzel bir şekilde nemlendiriyor ve gözaltımda miliaya sebep olmadı.

  25 ağustos 15:44

  4

  34. Fiyatı uygun, nemlendirmesi güzel bende öyle yağ butonu falanda yapmadı. 20 'li yaşların başındakiler için uygun diye düşünüyorum. Benim yaş 27 oldu ufaktan anti aging ürünlere geçiş yapacağım.

  24 ağustos 23:33 27 ağustos 02:27

  4

  33. Gratis indiriminde 10 tlye sahip olduğum krem. Yaklaşık 3 4 ay düzenli kullandım, ve diyebilirim ki sadece nemlendiriyor he bu kötü bir şey mi, hayır. İhtiyaca göre beklentiniz değişebilir ama ben 22 yaşındayım ve göz çevrem problemli değil o sebeple nemlendirmesi bana yetiyor. Ama üzerinde yazdığı gibi sıkılaştırıcı bir etkisi yok. Sadece sürdüğümde ilk bir saat hafif gerginlik hissediyorum ama bir saatin sonunda sadece nemli bir göz altım olmuş oluyor.

  Ayrıca bütçe dostu diyebiliriz. Elimdeki biterse alır mıyım, hayır çünkü farklı ürünler denemeyi seviyorum ama bu kötü olduğu için değil ben fazla meraklı olduğum için.

  27 temmuz 02:41

  32. Bu ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve çok seviyorum. Neden mi, sebebi şu:

  Bakın şimdi, ben 19 yaşındayım. Bir göz çevresi kreminden beklentim sadece nem vermesi. Öğrenciyim, bütçem de gayet sınırlı. O zaman bu ürün tam da ihtiyacıma yönelik, çok iddialı değil, ben şunu yaparım, bunu yaparım, öyle gençleştiririm, böyle morluk silerim demiyor, ben shiseidoyum da demiyor. 15 lira civarına alıyorsunuz ve göz çevreniz nemleniyor, bu kadar. Böyle abartısız ürünleri seviyorum. İhtiyacı karşılıyor, zarar vermiyor ve çok bir iddiası olmadığı için bütçenizi de zorlamıyor. Ha bir sıkılaştırıcı yazıyor ambalajında onu pek sallamasanız da olur yani, açıkçası bu kremle yapısının kuru olmasından şikayetçi olduğunuz her türlü göz altı kapatıcısına baz yapabilirsiniz. Nemlendirmesi gerçekten güzel çünkü bence ve oldukça da bereketli bir ürün.

  11 temmuz 02:25

  31. gratis indiriminde denk gelip 10 tlye aldığım göz kremi. son bir adet kalmıştı onuda ben kapmıştım. çok bir beklentim olmadan uygun fiyatlı diye aldım. nemlendirmesi orta diyebilirim. kapatıcılarlada iyi uyum sağlıyor. makyaj altınada başarılı bir krem uygun fiyatlı olsun sadece nemlendirme amaçlı alıcam derseniz bakın derim.

  10 temmuz 18:58

  30. ince yapılı, kolay emilen ve özellikle indirim dönemlerinde 10-15 tl fiyata alabileceğiniz bir göz kremi. kullandığım 3.paketim ve indirim zamanlarında elimin altında başka bir göz kremim yoksa sürekli almaya devam edeceğim bir ürün. göz altlarım ne kuru ne de yağlı, nemlendirmesi yeterli oluyor ve sürdükten sonra aydınlık bir etki yaratıyor. kullandığım concealerlarla da iyi anlaşıyor. göz altı çizgileri için herhangi bir beklentisi olmayan süslülere önerimdir.

  7 temmuz 22:57

  5

  29. İlk göz çevresi nemlendirici kremim.

  Daha 20'li yaşlarda olduğum için beklentim nem vermesi üzerineydi. Uygun fiyatlı ve diğer alternatiflere göre daha iyi içeriğe sahip olması almama neden oldu. Gece uyumadan önce günlük bakım rutininde kullanıyorum bir süredir. Nemlendirmesi şu an için yeterli göz altlarımda bir kuruluk vs yok kızarlıklık alerji gibi reaksiyonlarada sebep olmadı.

  Fiyat performans açısından daha ne bekliyorduk ki :D

  5 temmuz 16:39

  3

  28. kuru göz altları için yeterli olucağını düşünmediğim ama normal olanlar için yeterli olucak göz kremi. morlukları azaltma veya şişlik indirme gibi etkileri yok fakat nemlendirmesi ortalama. kuru göz altlarım olduğu için bir daha alıcağımı sanmıyorum

  18 nisan 22:07