sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  22. Gratis indirimlerinde birinde almıştım, fiyat - gramaj olarak çok iyiydi.  sürüp yatıp kalkınca sabah pürüzsüz, porselen gibi, cildinizde bütün sorunlar gitmiş hissedebilirsiniz, ama asıl olayı ikinci gün yüzünüzü sivilce basmış olarak bulmak. Bunu tek seferde görmedim ne zaman şans tanısam ikinci gün yüzümü sivilce basmış olarak buluyorum.(gizlinot: Cilt tipim kuru - karma)

  27 mart 18:19

  1

  21. Sürdükten bir süre sonra garip kokmaya başlayan, yüzüme ağırlık hissi veren, karma cildimi yağlandıran, ne işe yaradığını anlamadığım, az da olsa parama yazık eden, bir daha almayacağım maske.

  2 ocak 08:53

  20. Heyecanlanıp aldığım ama nur topu gibi sivilcelere kavuşturan ürün.Bazen gerçekten durduk yere kaşındığımı,dertsiz başıma dert aldığımı düşünüyorum.Ne zaman yeni bir ürün denesem hep bu sorunlarla karşılaşıyorum,özellikle nem verme vaadi olan ürünleri kullandıktan sonra ertesi sabah pıtır pıtır sivilcelerle karşılaşıyorum. bu sefer değişir diye ummuştum ama olmadı,sen de herkes gibiymişsin bee beauty 

  1 ocak 21:41

  19. neden son dönemde galeyana gelip alınanlar başlığında çok rastladığımı anlamadigim maske. benim karmadan yagliya dönük cildime çok iyi geliyor. daha dün yanağımda kaşınan iki sivilcemsi kabartı vardı gece sürüp uyudum sabaha hemen kaşıntı kabartı gitmişti . benim memnun kaldığım hatta bu indirimde depoladigim , faydasını gördüğüm nadir maskelerdendir.

  1 ocak 16:54 1 ocak 16:57

  3

  18. İlk kullandığım gün bebek gibi bir ciltle uyanıp içimden "hayatımın ürününü buldum" diye geçirmemi sağlarken şu an diğer sıradan kremler gibi hissettiriyor.

  Benim için en büyük artısı ise bu markanın ürünleri cildimde sivilce yapardı ama bu üründe öyle bir sorunla karşılaşmadim.

  1 ocak 16:52

  17. Ben turuncu değil de mavi olanını aldım. Dünyanın en güzel kremi. Neden sadece haftada 2-3 uygulayın diyor acaba? Ben isterim ki her gün kullanayım. O kadar pahalı kremler kullandım ama böylesini görmedim. Cilt ürünü direk emiyor, su gibi kayıyor, resmen ışıldıyorsunuz.

  9 aralık 2018 02:08

  16. Yine sivilcelerimin çıktığı bir dönemde üst üste 3 gün differin kullanınca yüzüm çorak topraklara döndü. Differine ara verip günde 2 kez nemlendirmeme rağmen bi etki alamayınca bu maskenin varlığını hatırladım. Az önce kullandım ve şu an cildim ışıltılı ve neme doymuş görünüyor. Sabaha tekrar kuruyacak mı ne etkisi nasıl olacak bilemiyorum, bu girdiyi editlerim. Benim Cildim zaten karma ve akneye meyilli olduğu için ancak böyle acil durumlarda ihtiyaç duyabilirim. Kuru ciltlilerse bir şans vermeli kesinlikle. 

  Edit: nope... akşamki etkiyi bulamadım ama benim durumum ekstrem zaten. Ne versem bataktık gibi içine çekiyor mübarek. 

  14 kasım 2018 20:05 15 kasım 2018 06:36

  15. Uzun bir süredir elimde ve on kullanım yazısı kesinlikle yalan. En az 20-30 kez kullanılır o da boyna falan da sürülürse bol bol alınırsa. Ben bunu o gün cildim solgunsa ve göz altlarım koyu renkse kullanıyorum. Çok ciddi bi fark yaratmasa da o donukluğu alıp hafif bi aydınlık ve bolca nem veriyor. Aldığım zaman 9 liraydı. Fiyat performans olarak gayet iyi. 

  3 kasım 2018 11:34

  14. Ortalama 1 aydır kullandığım maskedir. Etkilerini yazabilmek için yeterince kullandığımı düşünüyorum. öncelikle bende ki etkisi vaov diyecek kadar değildi minik pütürcükler üzerinde etkisi var mı evet. Ama benim pütürcüler siyah nokta kaynaklı olduğundan çok etki etmemiş olabilir sivilce tarzı olanlara asidik olduğu için daha iyi geleceğini düşünüyorum. Geceden krem gibi ince bir tabaka şeklinde yüzüme yayıp uyuorum sabah uyandığımda hala tenimde olduğu hissediliyor. üzerinde yazdığı kullanım miktarından çok daha bereketli olduğunu söylemem gerek.

  11 ekim 2018 15:48

  13. 5 6 kere kullandım şu ana kadar. Göz altına da uygulanabilmesi çok işime yarıyor çünkü göz altım için ekstra bir ürün kullanmıyorum normalde. haftada bir yaptığım bu maske sanki oraya da bakım yapıyor yorgun görünümünü azaltıyor. Gerçekten az uyuduğum zamanlar kullandım hep ve cildimi canlandırdı. Yumuşak, nemlenmiş ve canlı bir cilt bırakıyor geçici de olsa. O gün sadece öyle oluyor cildim geçiyor ertesi güne. Hala uygun fiyatlı diğer çeşitlerini deneyeceğim ben memnun kaldım beklentimi karşılıyor. Tek bir kusuru var bana göre yıkarken elime gelen hissinden hiç hoşlanmıyorum tarif de edemiyorum nasıl olduğunu. Kayganlaşıyor böyle yıkarken.

  9 ekim 2018 21:46