girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (2)

62. bu markanın 3 adım maskelerinin sanıyorum hepsini denedim. hepsi mükemmeldi. uzun zaman süresinde denediğim için isimlerini vs hatırlamıyorum ama 5 tl gibi bir rakama almıştım. içinde bir peeling, bir serum, bir nemlendirici var. peelingleri çok başarılıydı. ben sanıyorum yaşlanma karşıtı olanını düğünümden önce kullanmıştım. düğün makyajından önce cildim çok daha duru idi. şiddetli tavsiyemdir.

bu arada peelingleri sert. bu sebepten hassas ciltliler uzak durabilir, veya içinde bir tanesi granülsüz peelingdi. ona bakabilir.

20 haziran 09:45

61. Bu markanın mandalinalı yüz bakım maskesini denedim.

Gerçekten şu ana kadar kullandığım en kolay soyulan maske bu maskeydi.özellikle ayva tüylere yapışınca soymak canımı hiç yakmadı ve yüzümde herhangi bir kızarıklık olmadı.

Diğer süslüler bu sorunu yaşadı mi bilmiyorum fakat maske kuruyana kadar gözlerim epey yandı. Sonuç olarak diğer kullandığım maskelere oranla daha çok beğendim. cildimi çok güzel nemlendirdi ve etkisi epey uzun sürdü.

Fakat ertesi gün cildim sivilceye meyilli olmadığı halde 3 tane sivilcem çıktı. Bir pakette iki tane olduğundan aynı sorunla tekrar karşılaşırsam. Bir daha almayacağım ama çıkmazsa şayet severek kullanacağım bir ürün olacak benim için.

20 haziran 01:57

60. Canlandırıcı yüz toniği, limonlu duş jeli ve asetonu bittikçe aldığım ürünler. En son bee beauty 'nin elixir maskesini aldım sadece 2 kere uyguladım kullandıkça fikirlerim tam oluşacaktır

22 mayıs 04:25


59. Yaban İğdeli temizleme köpüğü benim için tam bir f/p ürünü. Cildi güzel temizliyor ağır kokusu yok sivilce falan da yapmadı içeriği de diğerlerine oranla nispeten temiz e daha ne olsun.

21 mayıs 22:03

58. Kuru ciltler için nem maskesi yüzümde irritasyona sebep oldu.

Not: kuru ciltliyim

21 mayıs 21:44

57. Uyku maskesini sevince gaza gelip geçen hafta yüz temizleme köpüğü ve nemlendiricisini de denemek istedim. (gizlinot: Ayrıca made in germany yazısı var yani ne kadar kötü olabilir ki diye düşündüm :p) amaa Köpük aşırı derecede gerdi cildimi, nemlendiricisi de pek yeterli gelmedi. Cosdna'den içeriğine baktım parfüm alerjeni 2 tane madde varmış zaten. Ucuz diye boşuna aldığım ürünlerle yine online'ım :d o yüzden bu markayla olan ilişkim sadece uyku maskesiyle devam edecek :/

21 mayıs 18:05

56. meşhur maskesini bulamadığım için maske maskedir (?) diyerek soyulabilen siyah maskesini aldım. eve gelip denedim. 20 dakikalık bu kısa korku filminin özeti; "allahım ben ne yaptım". daha sürerken tırnak içlerime giren siyahlık için umarım kolay çıkarsın demiştim ve çıkmadı. lavaboya dökülen kısmı fırçalama ile ancak temizlendi. bekleme süresi sonrasında her yer eşit olarak soyulmadı ve ılık suyla çıkartmaya çalışmak işe yaramadı. misel solüsyon ile bastırarak çıkartmak zorunda kaldım. hayatımda hiçbir maskeyle bu kadar savaşmamıştım. bonus olarak, yüzümü kuruladığım beyaz havluya yapışan kısmı suyla bile çıkartamadım. 5 tllik şeyin yarattığı kaosa bakar mısınız? (gizlinot: sinirlendim )

4 mayıs 22:53


55. Şimdiye kadar yaban İğdeli serisinden yüz temizleme köpüğü ve nemlendiricisini kullanmıştım. uygun fiyatlı, temiz içerikli ürün ararken çıkmıştı karşıma. nemlendiricisi güZel gayet. nem vermesi tatmin etti, yalnız yüz temizleme köpüğü kurutmuştu yanaklarımı. hani akşam üzeri plajdan dönünce duş alırsınız da cilt güneşin etkisiyle hem yanar kızarır kurur ya işte bunu geçirmek için nem maskesi kullanırım (geçen sene nuxe nem maskesi iyi gelmişti)... bu sene de bu markanın 2'li pakette satılan bal özlü nem maskesini deneyeyim dedim. banyoda peeling yaptıktan sonra uyguladım fakat kıvamı tam bir o eski Nivea, Arko el kremleri gibi, çok katı ve çok yoğun. masajla yedirin, yazıyor emiyor da fakat kokusu da çok yoğun. cilde nem veriyor gibi hissetmiyorsunuz. yok yok almam bir daha... yine nuxe döneceğim galiba.

9 nisan 20:40 10 nisan 23:30

54. Bee Beauty Lemon Sorbet Duş Jeli ;

Bee Beauty Limonlu duş jeli içerdiğinde gliserin ve E vitamini bulunuyor. Güzel temizliyor ve cildi yumuşatıyor. kokusu buz parmak dondurmanın kokusuna benziyor. Eğer fresh kokuları seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Yalnız kokusun kalıcı değil.

29 mart 16:34

53. yalnızca asetonunu severek kullandığım marka, hem baya gidiyor. 3 günde oje değiştiren bir birey olarak asetondan çok memnunum. indirimde yaptım bi 5 stok :d birde çikolatalı duş jelini kullanmıştım kokusu çok güzel <3

14 mart 09:43